قرار بازی آنلاین Xbox one

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
ایول ! rayman legends خیلی بازیه قشنگیه و اگه به صورت رایگان بوده که دیگه حرف نداره !
کلا لایو خیلی عالیه، همین آپدیت ها و ........... خیلی بده که کلا ترافیک آدم قورت میده.

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
سلام قدیما بچه ها بیشتر لایو بودن الان همه رفتن رو پی اس بگذریم

کسی هست ادونس وار فار بازی کنه ؟؟؟
مردیم بس که با پینگ پایین بازی کردیم گیرمر تگم IR09 THELOSTONE
کلا میوت بازی میکنم خوبم میمیرم تو هر تیمی باشم حریف کلی لول میگیره :D
یاد روزایی که لایو پر بود از بچه ها بخیر تا 4 صبح میشستیم پای بازی الان انگار خاک مرده ریختن تو لایو

ghost farmer98

کاربر سایت
Mar 5, 2015
19
نام
Hamid
سلام قدیما بچه ها بیشتر لایو بودن الان همه رفتن رو پی اس بگذریم

کسی هست ادونس وار فار بازی کنه ؟؟؟
مردیم بس که با پینگ پایین بازی کردیم گیرمر تگم IR09 THELOSTONE
کلا میوت بازی میکنم خوبم میمیرم تو هر تیمی باشم حریف کلی لول میگیره :D
یاد روزایی که لایو پر بود از بچه ها بخیر تا 4 صبح میشستیم پای بازی الان انگار خاک مرده ریختن تو لایو
دقیقا . لایو خیلی خلوته اصلا حال نمیده . شاید بخاطر همین مشکل کنسولم رو رد کنم ps4 بخرم

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
۲تا ترول زیر پوستی‌ یعنی‌ این پستارو که میبینم ۲ ۳ ساعت روحم شاد می‌شه:))
اینو میگن اعتماد به نفس

ghost farmer98

کاربر سایت
Mar 5, 2015
19
نام
Hamid
۲تا ترول زیر پوستی‌ یعنی‌ این پستارو که میبینم ۲ ۳ ساعت روحم شاد می‌شه:))
اینو میگن اعتماد به نفس
یعنی چی میشه دقیقتر توضیح بدی؟

دوستان برا عید یه قرار برا بازی تایتان فال بزاریم

آخرین ویرایش:

ghost farmer98

کاربر سایت
Mar 5, 2015
19
نام
Hamid
نمیگم لایو خلوته ولی خودت برو ببین کسی پیدا میشه پارتی کنی یا نه ! کسی پایه نیست بخدا اکثر قرارهای بازی که میزارن ول میشه .
در صورتی که psn خیلی ایرانی بیشتر داره

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دقیقا . لایو خیلی خلوته اصلا حال نمیده . شاید بخاطر همین مشکل کنسولم رو رد کنم ps4 بخرم
لایو خلوت نیست ولی ایرانی توش کمتر از ۴ هست
م دارم دور بریام ر میبینم همه دارن مثلا میگن :TO 1886 ر دیدی چه گرافیکی چه نور پردازی داره :| البته بچه های بازیستر قطعا سطحشون خیلی بالاتر از سایت های دیگست که دارم میبینم یه مثال میزنم گیمفا یوزر ها که هیچی طرف تحریریه سایت هست خبر گذاشته مقایسه ی BF4 و COD GHOST بعد عکسمراحل BF3 ر گذاشته:d بعد جالبتر هم این هست داره با من بحث میکنه نه این BF4 هست :d و از دم همه سونی فن هستن وهنوز دارن میگن که TO1886 عالیه اونم فقط به خاطر گرافیک

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
ناراجت نشی ولی من ۲۶ سال سنمه پروفایل ایکس فایرم javad2000 بالای ۱۰ هزار ساعت آنلاین بازی کردم و تجربه ای که توی این چند سال یاد گرفتم این بود هر جا که ایرانی جماعت توش زیاد باشه گند زده میشه بهش، اون از cod که میرفتی تو سرور همه ایرانی ها به هم فوش ناموسی میدادند و چیت و وال هک میزدند و اون از بازی های دیگه......
خدامو شکر میکنم توی لایو ایرانی کمتره و دعا میکنم هیچ وقت x1 هک نشه.

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
بچه ها ما یه چی گفتیم موضوع تاپیک عوض شد اما این مطلب رو باید بگم هر کنسولی که ارزونتره ایرانی توش بیشتره 360 کپی خور شد همه اومدن لایو الانم به خاطر 300 تومن همه میرن سونی میخرن بگذریم نمیخوام کسی آنالیز کنه درست میگم یا غلط باید دید کدوم زودتر کپی میشه تا همه ایرانیا بیان بریزن توش =)) حقیقتم همینه خود من عمرا برا بچم 200 هزار پول بازی نمیدم که هفته بعد باز بیاد گریه کنه پول بده میخوام بازی بخرم
تو لابیای ایرانی معمولا نوع بازی عوض میشه چون قانوناش زیاده مثلا aim down راه نرو یا لانچر نزن چرا emp میزنی کمپ نکن akimbo بر ندار برا چی با استینگر چاپر منو پایین میاری رو بمب نخواب خلاصه فقط باید راه بری بمیری اما لابی ایرانی یه چی داره که از همه بهتره اونم اینه که وقتی به طرف تیر میزنی میدونی که کشتیش نه اینکه تازه بفهمی نیم ساعت پیش مردی:((

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
ناراجت نشی ولی من ۲۶ سال سنمه پروفایل ایکس فایرم javad2000 بالای ۱۰ هزار ساعت آنلاین بازی کردم و تجربه ای که توی این چند سال یاد گرفتم این بود هر جا که ایرانی جماعت توش زیاد باشه گند زده میشه بهش، اون از cod که میرفتی تو سرور همه ایرانی ها به هم فوش ناموسی میدادند و چیت و وال هک میزدند و اون از بازی های دیگه......
خدامو شکر میکنم توی لایو ایرانی کمتره و دعا میکنم هیچ وقت x1 هک نشه.
دقیقا زدی تو هدف.یکی از مشکلات 360 این بود که همه لایو رو با چاله میدون اشتباه گرفته بودن.امیدوارم این فرهنگ درست بشه.

- - -ویرایش - - -

بچه ها ما یه چی گفتیم موضوع تاپیک عوض شد اما این مطلب رو باید بگم هر کنسولی که ارزونتره ایرانی توش بیشتره 360 کپی خور شد همه اومدن لایو الانم به خاطر 300 تومن همه میرن سونی میخرن بگذریم نمیخوام کسی آنالیز کنه درست میگم یا غلط باید دید کدوم زودتر کپی میشه تا همه ایرانیا بیان بریزن توش =)) حقیقتم همینه خود من عمرا برا بچم 200 هزار پول بازی نمیدم که هفته بعد باز بیاد گریه کنه پول بده میخوام بازی بخرم
تو لابیای ایرانی معمولا نوع بازی عوض میشه چون قانوناش زیاده مثلا aim down راه نرو یا لانچر نزن چرا emp میزنی کمپ نکن akimbo بر ندار برا چی با استینگر چاپر منو پایین میاری رو بمب نخواب خلاصه فقط باید راه بری بمیری اما لابی ایرانی یه چی داره که از همه بهتره اونم اینه که وقتی به طرف تیر میزنی میدونی که کشتیش نه اینکه تازه بفهمی نیم ساعت پیش مردی:((

داداش شرمنده که میگم ولی این بیشتر مشکل کانکشنته.لابی های ایرانی خوبن به شرطی که همشون رفیقات باشن.مثلا GTA V رو من با 4 تا از رفیقام و دو تا از بچه های لایو میزدیم انصافا صفا میکردیم تازه Heist نبود.الان اون رفیقام یا وان گرفتن یا اصلا دیگه بازی نمیکنن.البته در این که ایرانی ها بیشتر 4 خریدن شکی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر