B4Y Life

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من همین الان URL آپدیت جدید بازی BF4 رو از طریق برنامه دریافت کردم و دارم دانلود میکنم ..حجمش رو توی کنسول 630 مگ زده بود ولی با IDM حدود 590 مگابایت!!
امیدوارم مشکلی نباشه..
به هر حال تا ساعتی دیگه نتیجه رو اعلام میکنم و اگه این طرح عملی باشه مشکل خیلیها از جمله خودم که سرعت دانلودم از PSN پایین بود حل میشه..آرش جان با شما هم یه کار خصوصی دارم بعد از اعلام نتیجه بهت PM میدم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اپديت هارو فقط شامل ميشه يا بازي هارو هم ميتونه اوكي كنه ؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
اپديت هارو فقط شامل ميشه يا بازي هارو هم ميتونه اوكي كنه ؟

ظاهرا هر چیزی که شما بتونی بیاریش توی لیست دانلودت توی کنسول..حالا گیم باشه یا آپدیت یا DLC
:d
سلام بر Driveclub

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
من همین الان URL آپدیت جدید بازی BF4 رو از طریق برنامه دریافت کردم و دارم دانلود میکنم ..حجمش رو توی کنسول 630 مگ زده بود ولی با IDM حدود 590 مگابایت!!
امیدوارم مشکلی نباشه..
به هر حال تا ساعتی دیگه نتیجه رو اعلام میکنم و اگه این طرح عملی باشه مشکل خیلیها از جمله خودم که سرعت دانلودم از PSN پایین بود حل میشه..آرش جان با شما هم یه کار خصوصی دارم بعد از اعلام نتیجه بهت PM میدم

سایز آپدیت ها توی PC همیشه کمتر از خود کنسول اه
به دلیل مسایل Size on disk و ...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
امیدوارم مشکلی نباشه..
منم تست کردم ولی هنوز چیزی برای دانلود پیدا نکردم
البته مشکل سرعت پایین توی PSN حل شده و برای من 300 مگ (آپدیت KZ) با سرعت دانلود 55 KBPS طی همون مدت 3.5- 4 ساعت تموم شد
اما مشکل اصلی اینه که باید کنسول روشن باشه، البته این سیستم Standby هست ولی من که به شخصه اصلا اعتمادی بهش ندارم

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
منم برای تست یه فایل 20 مگی رو گرفتم از برنامه! 5-6 بار هم pause کردم و دوباره ادامه دادم! ولی بازم برنامه بدون مشکل انتقال داد!

با تشکر از اقا ارش:)

راستی اعتبار لینک ها چقدر هست؟ یه بازی 3 گیگی رو دانلود نکنیم بعد نشه انتقالش داد:-s

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
منم برای تست یه فایل 20 مگی رو گرفتم از برنامه! 5-6 بار هم pause کردم و دوباره ادامه دادم! ولی بازم برنامه بدون مشکل انتقال داد!

راستی اعتبار لینک ها چقدر هست؟ یه بازی 3 گیگی رو دانلود نکنیم بعد نشه انتقالش داد:-s

راست میگه مثلا من الان نزدیک چند بازی 5 گیگ دارم تا بخوام دانلود کنم 5 روز طول میکشه ...

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

سریع دانلودش کنید بره دیگه :d
فکر نکنم بشه اعتبار مشخصی براش معین کرد اما کلا سریع دانلودش کنید

راست میگه مثلا من الان نزدیک چند بازی 5 گیگ دارم تا بخوام دانلود کنم 5 روز طول میکشه ...

5 روز که چیزی نیست!!!!
مشکلی نداره

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
محدودیت گیگ که نداره ؟ روزی 30 گیگ دانلود کنی که گیر نمیزنه؟

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
دستت خيلي درد نكنه ،يسري از دوستان ميدونن من از الان اراي دانلود ٣٤ گيگ بتل٤+ ٧ گيگ آپديت رو چجوري بگيرم:( واي حالا خيالم راحت شد،خدا پدر مادرتو بيامرزه:)
من ميخوام تو ترافيك رايگان بگيرم و تو ساعات رايگان سرعتم مياد پايين و تو اون ٥ ساعت ميتونم نهايتش 5-6 گيگ با pc دانلود كنم:| مشكلي پيش نمياد تو اين ٧-١٠ روز من ١٠ بار دانلود رو با idm پاز كنم؟
بازم مرسي:)
راستي فك كنم از كابل لن استفاده كنيم سرعت حدوده ١٠برابر شه(موقع انتقال)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
در مورد موندگاري لينك ها و بازي ها و اپديت ها كاملا" خيالتون راحت باشه !
من يه بار يه فايل 10-12 گيگي رو ( البته روي PS3 ) توي بيشتر از دو سه هفته و تيكه تيكه گرفتم !!!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دستت خيلي درد نكنه ،يسري از دوستان ميدونن من از الان اراي دانلود ٣٤ گيگ بتل٤+ ٧ گيگ آپديت رو چجوري بگيرم:( واي حالا خيالم راحت شد،خدا پدر مادرتو بيامرزه:)
من ميخوام تو ترافيك رايگان بگيرم و تو ساعات رايگان سرعتم مياد پايين و تو اون ٥ ساعت ميتونم نهايتش 5-6 گيگ با pc دانلود كنم:| مشكلي پيش نمياد تو اين ٧-١٠ روز من ١٠ بار دانلود رو با idm پاز كنم؟
بازم مرسي:)
راستي فك كنم از كابل لن استفاده كنيم سرعت حدوده ١٠برابر شه(موقع انتقال)

خدا خیرت بده بگی بهتره :d پدر و مادرم در قید حیاتن
مشکلی پیش نمیاد اما سعی کنید هرچه سریع تر دانلودش کنید
انتقال از طریق لن سرعتش از وایرلس بیشتره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
برای منم انجام شد 600مگ آپدیت BF4:d
یه مشکل اساسی توی زندگیم با این برنامه حل شد
دست آرش جان درد نکنه.. آرش جان خصوصیتو چک کن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر