B4Y Life

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
373476_180834808722060_1094985511_n.jpg

نسخه جدید bay life pr0xy با نام B4Y Life pr0xy برای PS4 / PSVITA در دست تهیه هست

این برنامه به شما امکان دانلود بازی ها و پچ ها بر روی PC و انتقال آن ها به PS4 / PSVITA رو می ده

نسخه بتا در آینده ای نه چندان دور منتشر می شه

اگر کسی پیشنهادی داره مطرح کنه تا قبل از ریلیز به اون اضافه کنم

اولین نسخه بتا B4Y Life منتشر شد
در حال حاضر PS3 در این نسخه ساپورت نمی شه و فقط PS Vita و PS4 ساپورت می شن (البته PS3 کار می کنه اما هنوز مشکل آپدیت رو داره و نکته دوم این که برنامه از دیدش مخفی نیست)
سعی کنید حتما قبل از start دستگاه مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید ، این کار برای مخفی سازی برنامه از دید دستگاه هست ، البته در صورت اشتباه بودن device مشکلی پیش نمیاد اما توصیه می شه device رو درست انتخاب کنید

لینک دانلود:

آموزش:

آخرین ویرایش:

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
خیلی خوبه آرش جان.فقط اگه لطف کنی کاری کنی نسخه ی ps3 prox آپدیتها رو هم بریزه عالیه.;)
تو ریختن بازی ها مشکلی ندارم ولی هر کاری کرذم پچها رو انتقال نمیده~x(

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
ممنون دوست عزیز برای توجهت به این موضوع..;).
این مشکل که آپدیت ها رو نمیذاره از pc بگیره بعد از یکی از آپدیت های سونی رو ps3 پیش اومد، با اینکه لینک url ثابت هست ولی باز از اینترنت آپدیت رو میگیره ..من آخرین بار زمان bf3 تونستم آپدیت ها رو از pc برگردونم...برای این قضیه یه راهی پیدا کنی واقعا ممنون میشیم...
دو تا نکته به ذهنم رسید پیشنهاد بدم.
1- قابلیت کپی راحت url ها از داخل خود برنامه این مشکل کوچیکی تو نسخه bay life proxy ایجاد میکرد.
2-قابلیت maximize برنامه که تو نسخه قبلی نبود.:d
چیز دیگه به ذهنم رسید میگم. ممنون:d

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آپدیت ها رو اگه Playstation Plus داشته باشین میتونین بوسیله قابلیت Auto Update بفرستینشون توی لیست Download Background و از اونجا کاملاً میشه با BayLife منتقل کرد :d

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یک چند نمونه لینک آپدیت و پچ بازی بزارید من بررسی کنم

نسخه Mac Os نداره چون اولا برنامه با VS.net مایکروسافت نوشته می شه که به طور متسقیم امکان پورت بر روی Mac OS رو نداره ، چون کاربران Mac OS هم برای این کار به 0 میل می کنند ارزش وقت گزارشتن برای پورت روی Mac OS رو نداره ، می تونید از Wine + Mono برای اجرا اش استفاده کنید روی Mac OS

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
خیلی ممنون.

میتونید سورس نسخه قبلی رو بدید؟ شاید بقیه هم بتونند کمی کمک کنند...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يه مشكلي هست رفيق اين وسط ! اون هم نه براي اپديت ها بلكه براي بازي ها !
الانه بازي ها چندين قسمت شدند تا بشه بازي رو در هنگام دانلود بازي كرد ! اين سيستم روي TLOU هم اجرا شده بود و ما به چشم ديديم كه 27 گيگ بازي چندين فايل چندگيگي شده بود ! با اين سيستم دردسر دانلود بازي زياد ميشه

البته اگر براي PC بتوني 100% جورش بكني خيلي خوب ميشه ولي الانه يه باگي هم هست براي PAUSE كردن اپديت ها روي خود PS4 كه اون هم خوبهولي سرعت دانلود كردن با PC و اطمينان به PC بيشتره :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
البته من الان شنیدم میشه با ps4 هم بازی کرد هم پچ و اپدیت بازی رو گرفت اینجوری خیلی بهتره مثه ps3 نیست که بخوای یه پچ رو دانلود کنی نتونی از کنسول استفاده کنی

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
البته من الان شنیدم میشه با ps4 هم بازی کرد هم پچ و اپدیت بازی رو گرفت اینجوری خیلی بهتره مثه ps3 نیست که بخوای یه پچ رو دانلود کنی نتونی از کنسول استفاده کنی
ولی بدرد مولتی بازی کردن نمیخوره:d پینگ چند برابر میشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ولی بدرد مولتی بازی کردن نمیخوره:d پینگ چند برابر میشه.

منظورت حین دانلوده؟:-/
خو اگه با idm هم دانلود کنی همون موقع بازیکنی که سرعتت کم میشه پینگم میره بالا

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
مشکل اصلی خیلی ها اینه که سرعت دانلودشون از PSN پایینه ، دلیل اصلی هم اینه که سرعت تک کانکشن توی اکثر ISP های ما الاخصوص روی سرویس های نامحدود یا زمان های رایگان اینترنت حجمی پایینه، یعنی شما سرویس 1 مگ می گیری اما تک کانشکن بهت 16k می ده و روی Multi Connection با IDM هست که شما سرعت 120-130 تا می گیری ، البته به این معنی نیست که در بقیه دینا هم سرعت تک کانشکن با سرعت پهنای باند فروخته شده برابر باشه
این برنامه بیشتر این گونه افراد رو هدف قرار می ده

از سورس خبری نیست ;)

قابلیت انتقال پچ ها و بازی ها هست ، اینی که بازی چند پارت می شه رو شما با دانلود جداگانه پارت ها باید حلش کنید از دست من کاری ساخته نیست و احتمالا در آینده بازی ها بیشتر چند پارتی بشن به خاطر راه اندازی این سیستم که بازی دانلود می شه و بعد از مقداری دانلود شدن اجرا می شه

برای بهتر شدن برنامه نیازمند چند لیک پچ و آپدیت بازی ها هستم

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
مشکل اصلی خیلی ها اینه که سرعت دانلودشون از PSN پایینه ، دلیل اصلی هم اینه که سرعت تک کانکشن توی اکثر ISP های ما الاخصوص روی سرویس های نامحدود یا زمان های رایگان اینترنت حجمی پایینه، یعنی شما سرویس 1 مگ می گیری اما تک کانشکن بهت 16k می ده و روی Multi Connection با IDM هست که شما سرعت 120-130 تا می گیری ، البته به این معنی نیست که در بقیه دینا هم سرعت تک کانشکن با سرعت پهنای باند فروخته شده برابر باشه
این برنامه بیشتر این گونه افراد رو هدف قرار می ده

از سورس خبری نیست ;)

قابلیت انتقال پچ ها و بازی ها هست ، اینی که بازی چند پارت می شه رو شما با دانلود جداگانه پارت ها باید حلش کنید از دست من کاری ساخته نیست و احتمالا در آینده بازی ها بیشتر چند پارتی بشن به خاطر راه اندازی این سیستم که بازی دانلود می شه و بعد از مقداری دانلود شدن اجرا می شه

برای بهتر شدن برنامه نیازمند چند لیک پچ و آپدیت بازی ها هستم

آپدیت بازی ps4 میخوای یا ps3؟
اگه ps3باشه میتونم برات بزارم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر