آموزش تعویض هارد دیسک پلی استیشن 4

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
سلام.میخواستم یه هارد sshd بندازم رو ps4.فقط میخاستم ببینم اگه از کنسول backup بگیرم همه بازیهای دانلود شده و نصفه دانلود شده و سیوها و با backupبرمیگردن یا نه
بله همه بازیها و سیوها برمگیردن. من حدود 380 گیگ از پلی م بکاپ گرفتم وقتی بکاپ رو برگردوندم همه بازیها برگشت و همه سیوها حتی اونهایکه در صف دانلود بودنهم بود برگشت

• Like
Reactions: malek911

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دو سوال !!

1: بدبختی یه چیزه آخه !!

الان وقتی هارد کنسول که 500 گیگ هست پر شده وقتی میخواهیم بک آپ بگیریم اول باید یه هارد بصورت USB به کنسول وصل کنیم که روش بک آپ بگیریم ! بعد هارد جدید رو که میذاریم دوباره از هارد USB به PS4 انتقال بدیم ، درسته ؟؟؟
کسی این وسط از هارد USB حرفی نزد !!! (مگه کار دیگه ای انجام میدید)!

2: میخوام کنسول رو عوض کنم ، کلی بازی دیجیتالی داخلش هست حالا نمیشه بک آپ بگیرم و روی کنسول جدید ریستور کنم ؟؟ چون در غیر اینصورت باید دوباره غریب به 500 گیگ رو از طریق لینک دانلود و ... انتقال بدم تازه بشرطی که دیتای بازی های رو داشته باشم !!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دو سوال !!

1: بدبختی یه چیزه آخه !!

الان وقتی هارد کنسول که 500 گیگ هست پر شده وقتی میخواهیم بک آپ بگیریم اول باید یه هارد بصورت USB به کنسول وصل کنیم که روش بک آپ بگیریم ! بعد هارد جدید رو که میذاریم دوباره از هارد USB به PS4 انتقال بدیم ، درسته ؟؟؟
کسی این وسط از هارد USB حرفی نزد !!! (مگه کار دیگه ای انجام میدید)!

2: میخوام کنسول رو عوض کنم ، کلی بازی دیجیتالی داخلش هست حالا نمیشه بک آپ بگیرم و روی کنسول جدید ریستور کنم ؟؟ چون در غیر اینصورت باید دوباره غریب به 500 گیگ رو از طریق لینک دانلود و ... انتقال بدم تازه بشرطی که دیتای بازی های رو داشته باشم !!
من که نفهمیدم چی شد ولی به یه هارد سوم نیازه برا بکاپ گرفتن و ریختن
میشه دیگه اصن فلسفش همینه که کنسولو عوض کردی فایلاتو داشته باشی

aryanf

کاربر سایت
May 3, 2014
23
دوستان یکی بهم گفت اگه هارد با سرعت5400 بگذاری بازی لگ میزنه و خوب نیست بابد ۷۲۰۰ بندازی شما هم همچین چیزی رو مشاهده کردید؟؟؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان یکی بهم گفت اگه هارد با سرعت5400 بگذاری بازی لگ میزنه و خوب نیست بابد ۷۲۰۰ بندازی شما هم همچین چیزی رو مشاهده کردید؟؟؟
خود سونی نوشته 5400 باید باشه بعضیها هم ۷۲۰۰ هم انداختن . سرعت در لودینگ نه لگ زدن .

Chelsea-Fc

کاربر سایت
Dec 20, 2007
42
نام
abbas

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دقیقا چرا؟؟؟؟
من خودم تازه یه هارد 1T sshd گذاشتم عین بنز داره کار میکنه.تقریبا سرعتش نزدیک به ssd هستش
به دلیل مصرف برق بیشتر در طولانی مدت برای هارد یا کنسول ممکنه مشکل ایجاد بشه خود سونی هم توصیه کرده از ۷۲۰۰ استفاده نشه

• Like
Reactions: Chelsea-Fc

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,854
نام
malek
سلام دوست عزیز هیچ مشکلی با هارد جدید ندارید ؟؟؟؟
اگر مشکلی ندارید من هم هارد ps4 پر شده میخوام 1 ترا بگیرم این مدل رو بگیرم

تا حالا که مشکلی نداشتم.لودینگها هم به صورت محسوس کاهش پیدا کرده

• Like
Reactions: Chelsea-Fc

euphratica

کاربر سایت
Mar 12, 2012
29
سلام . یه سوال . میخام هارد داخل اکسترنالم رو در بیارم بندازم روی دسگاه . اول اینکه آیا امکان داره یا نه ؟
یه هاردم وسترن مای پس هست . یکی سیگیج اکسپنیشن . میخام هارد داخلش رو وردارم بندازم روی دسگاه . میشه یا نه ؟
بعد اینکه ایا میشه هردوش رو با هم بندازم ؟ ینی دوتا هارد کنار هم توی دسگاه ؟
و اینکه صف دانلود یا لایبرری پاک میشه با تعویض یا نه ؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام . یه سوال . میخام هارد داخل اکسترنالم رو در بیارم بندازم روی دسگاه . اول اینکه آیا امکان داره یا نه ؟
یه هاردم وسترن مای پس هست . یکی سیگیج اکسپنیشن . میخام هارد داخلش رو وردارم بندازم روی دسگاه . میشه یا نه ؟
بعد اینکه ایا میشه هردوش رو با هم بندازم ؟ ینی دوتا هارد کنار هم توی دسگاه ؟
و اینکه صف دانلود یا لایبرری پاک میشه با تعویض یا نه ؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

بله امکان داره. درصورتی که ۲.۵ اینچ باشه .
شدنش که میشه .
نه نمیشه فقط یک هارد دیسک .
نه در صورتی که از هارد دیسک کنسول بکاپ بگیری در هارد د ایکسترن که چند ساعتی باید صبر کنی و در هارد جدید انتقالش بدی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر