آموزش تعویض هارد دیسک پلی استیشن 4

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
یه هارد اس اس دی 2.5 اینچی 1 ترابایتی خریدم ولی هنوز خود دستگاه ps4 رو نخریدم. سوالم اینه: دستگاهی که میخرم حتماً باید مدل یک ترا باشه تا این هارد رو ساپورت کنه یا فرقی نمیکنه چه ظرفیتی داشته باشه؟
قد پول كنسول دادى ssd دمت گرم :دى

• Like
Reactions: S0lid Snake

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
با سلام به دوستان
میخوام یه هارد دو ترا اکسترنال واسه کنسول بگیرم. اگر از کنسول روی همین هارد بک آپ بگیرم و بعد از قابش درش بیارم و با هارد کنسول تعویضش کنم ایا بک آپ گرفته شده جواب میده؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
با سلام به دوستان
میخوام یه هارد دو ترا اکسترنال واسه کنسول بگیرم. اگر از کنسول روی همین هارد بک آپ بگیرم و بعد از قابش درش بیارم و با هارد کنسول تعویضش کنم ایا بک آپ گرفته شده جواب میده؟
نه با این روش نمیشه هارد ایکسترنال فرمتش ۳۲ است و هارد داخلی فرمتش فرق داره و اگر این کار را انجام دهی کل بکاپ را از دست میدهی چون هارد جدید را فرمت میکنه. کل هارد داخلی در یک هارد ایکسترن دیگر که فرمت ۳۲ است باید بکاپ بگیری که چند ساعتی طول میکشه و بعد از پایان کار هارد جدید را باید به داخل کنسول وصل کنی و با بروزرسانی ریکاوری هارد د جدید را فرمت کنی تا کارش تمام بشه . و بروی به قسمت پکاپ از هارد د ایکسترن به هارد د داخلی کنسول که باز یه چند ساعتی باید صبر کنی و تمام .

• Like
Reactions: ehsan11

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان Data Bank for PS4 که جدیدا در اومده خوبه؟
روی کنسول قرار میگیره بعد از یک طرفم وصل میشه به قسمتی که سیم برق وصل میشه...قیمتش چهل دلار 2 ترابایت یکم عجبیب نیست

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان Data Bank for PS4 که جدیدا در اومده خوبه؟
روی کنسول قرار میگیره بعد از یک طرفم وصل میشه به قسمتی که سیم برق وصل میشه...قیمتش چهل دلار 2 ترابایت یکم عجبیب نیست
این قیمت بدون هارد دیسک است وتا ۴ یا ۶ ترابایت ساپورت میکنه .

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
این قیمت بدون هارد دیسک است وتا ۴ یا ۶ ترابایت ساپورت میکنه .
یعنی فقط یه دستگاهی که میشه توش هارد قرار داد؟
فقط یعنی خوبیش اینه که میتونی هارد اصلی دستگاه خودتم سیو کنی و چیزایی که توش هست به اون اضافه میشه دیگه درسته؟
ارزش داره به نظرتون؟
اگرنه یه هارد یک ترابایت و یدونه دو ترابایت خوب برای PS4 معرفی میکنید ممنون

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
یعنی فقط یه دستگاهی که میشه توش هارد قرار داد؟
فقط یعنی خوبیش اینه که میتونی هارد اصلی دستگاه خودتم سیو کنی و چیزایی که توش هست به اون اضافه میشه دیگه درسته؟
ارزش داره به نظرتون؟
اگرنه یه هارد یک ترابایت و یدونه دو ترابایت خوب برای PS4 معرفی میکنید ممنون
داتا بانک از هارد د های ۳.۵ اینچ حمایت میکه و برای ۲.۵ نیست خوبی این ساپورت تا ۶ تریا است که هاردهای ۲.۵ تا ۲ تریا .
سیگیک سامسونگ توشیبا

• Like
Reactions: pkblog

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
داتا بانک از هارد د های ۳.۵ اینچ حمایت میکه و برای ۲.۵ نیست خوبی این ساپورت تا ۶ تریا است که هاردهای ۲.۵ تا ۲ تریا .
سیگیک سامسونگ توشیبا
Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 2TB
این خوبه به نظرتون؟
بعد میشه هارد PS4 دوباره به عنوان هارد اکسترنال استفاده کرد؟

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
نه با این روش نمیشه هارد ایکسترنال فرمتش ۳۲ است و هارد داخلی فرمتش فرق داره و اگر این کار را انجام دهی کل بکاپ را از دست میدهی چون هارد جدید را فرمت میکنه. کل هارد داخلی در یک هارد ایکسترن دیگر که فرمت ۳۲ است باید بکاپ بگیری که چند ساعتی طول میکشه و بعد از پایان کار هارد جدید را باید به داخل کنسول وصل کنی و با بروزرسانی ریکاوری هارد د جدید را فرمت کنی تا کارش تمام بشه . و بروی به قسمت پکاپ از هارد د ایکسترن به هارد د داخلی کنسول که باز یه چند ساعتی باید صبر کنی و تمام .
ممنون از راهنمایی
حالا اگه هارد جدید از قاب دربیارم و با هارد کنسول عوض کنم و کارهای فرمت انجام بشه بعد هارد کنسول رو توی قاب بذارم و به کنسول وصل کنم ایا امکان کپی اطلاعات به روی هارد جدید هست؟ همه این کارها برای اینه که یه کم در زمان صرفه جویی بشه:D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
ممنون از راهنمایی
حالا اگه هارد جدید از قاب دربیارم و با هارد کنسول عوض کنم و کارهای فرمت انجام بشه بعد هارد کنسول رو توی قاب بذارم و به کنسول وصل کنم ایا امکان کپی اطلاعات به روی هارد جدید هست؟ همه این کارها برای اینه که یه کم در زمان صرفه جویی بشه:D
نه امكانش نيست كلن به يه هارد سوم نياز دارى

• Like
Reactions: ehsan11

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان نحوه باز کردن کاور این هارد رو هم لطف میکنید بگید یا اگر اموزشی هست قرار بدهید
اخه نمیخوام به هارد اسیبی وارد بشه
Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 2TB
من از چیزتیوب دیدم
با یه پیچ گوشتی نازک بنداز تو شیارش یسری خار داره اونارو باید همشون باز کنی بعد بکشیش وگرنه تاب برمیداره جلدش

• Like
Reactions: King-1

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
سلام.میخواستم یه هارد sshd بندازم رو ps4.فقط میخاستم ببینم اگه از کنسول backup بگیرم همه بازیهای دانلود شده و نصفه دانلود شده و سیوها و با backupبرمیگردن یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر