راه حل مشکل نخواندن DVDها توسط Xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
خوب رفیق من زدی DVD رو داغون کردی بعد میگی نمی خونه ؟ یه نگاه به پشتش بندازی میبینی چه خط خطی شده . تازه از کجا فهمیدی DVD نازک شده .........؟
تو دفترچه xbox هم نوشته وقتی بازی توشه تکونش ندید .

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
موقعی که Xbox روشن باشه تکون بدین Xboxo پدر DvD در میاد و کلی خط روش میوفته اون صدا هم برا همون بوده!:d

Shayan-Emperor

کاربر سایت
Jun 14, 2011
9
نام
Shayan
ممنون ! اینو توی لایو چت ایکس باکس هم شنیدم ولی نازک شدن DVD (فقط برای Video برای بازی نه) رو جوابش رو نگرفتم !
کناره ی DVD تیز میشه !!!

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
ممنون ! اینو توی لایو چت ایکس باکس هم شنیدم ولی نازک شدن DVD (فقط برای Video برای بازی نه) رو جوابش رو نگرفتم !
کناره ی DVD تیز میشه !!!
بعد پلاستیکی چیزی توی دی وی دی رام کنسولت نمیریزه؟

Bar3elona

کاربر سایت
Jun 4, 2011
14
نام
moein
خوب رفیق من زدی DVD رو داغون کردی بعد میگی نمی خونه ؟ یه نگاه به پشتش بندازی میبینی چه خط خطی شده . تازه از کجا فهمیدی DVD نازک شده .........؟
تو دفترچه xbox هم نوشته وقتی بازی توشه تکونش ندید .
اره خوب تکونش بدین داغون میشه دیسک مگه از رو هارد بخونه میتونی تکون بدی چون سی دی تکون نمیخوره .

BABA ETI

کاربر سایت
Jun 3, 2011
24
نام
امیر
عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام به همه ی اعضای بازی سنتر من یه مشکل عجیب دارم
راستش 2 .3 ماه پیش وقتی لنز xbox رو عوض کردم با cod mw2 وblack ops مشکل پیدا کردم وقتی دیویدی رو میخونه صفحه سیاه میشه و ارورهم نمیده ودستگاه قفل میکنه.:-s

• Like
Reactions: Grandtheftmx

dariush6385

کاربر سایت
Aug 14, 2009
8
من یه مشکل دارم اونم اینه که بازی های کپی کینکت رو وقتی میزارم رو دستگاهم یه صفحه سفید که روش آرم ایکس باکس و نوشته ایکس باکس 360 هستش رو میاره و بازی اجرا نمیشه در صورتی که بازی اورجینال خودش رو اجرا میکنه . مشکل چیه ؟

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
سلام دوستان من هارد واسه ايكس باكسم خريدم چجوري بايد بازيا رو روش نصب كنم ؟
ممنون از راهنمائيتون

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
سلام دوستان عزيز من براي كنسولم هارد خريدم و بازيام رو روش نصب كردم ولي موقع اجرا اين پيغام رو ميده
failed to authorize disc ممنون ميشم كمك كنيد

nima0661

کاربر سایت
Nov 28, 2011
21
نام
مجتبی
سلام دوستان عزيز من براي كنسولم هارد خريدم و بازيام رو روش نصب كردم ولي موقع اجرا اين پيغام رو ميده
failed to authorize disc ممنون ميشم كمك كنيد
داداش اگه ال تی 3 یا داشبورد جدید 14699 رو دستگات نصبه وقتی بازی های جدید(یا همونxgd3)رو بریزی رو هارد بعد 2 دقیقه این پیغام میاد بعد دستگاه ریس میشه تنها راهش اینه کا بازی ها با روش burner max رایت شن تا این پیغام دیگه نیاد

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
داداش اگه ال تی 3 یا داشبورد جدید 14699 رو دستگات نصبه وقتی بازی های جدید(یا همونxgd3)رو بریزی رو هارد بعد 2 دقیقه این پیغام میاد بعد دستگاه ریس میشه تنها راهش اینه کا بازی ها با روش burner max رایت شن تا این پیغام دیگه نیاد
دوست عزيز من بازيام رو ميخرم خودم تا حالا رايت نكردم آيا جايي اينجور بازيا رو داره
و اگه خودم بخوام رايت كنم بايد از روي ارجينالش رايت كنم درسته ؟
ارجينال از كجا گير بيارم ؟
روش burner max چجوريه ؟

AMIN X360

کاربر سایت
Oct 21, 2012
1
سلام به بچه های خوب اینجا ببخشید من پریروز بازی HALO4 رو خریدم بعدش تا میذارم تو دستگاه میگه نمیخونم و میگه باید تمیزش کنی ولی رزیدنت اویل 6 رو هم که میذاره کامل میاره ولی مثلا دفعه اول نمیاره ولی دفعه دوم میاره نمیدونم مشکلش چیه؟؟

بازی هم 100 درصد هستش و تا میخام رو هارد نصبش کنم اصلا رو اونجایی که عکس بازی میاد رو داشبورد نمیاد و وقتی ایکسو میزنم تا برم برا نصب تا میزنم برمیگره و هیچ اتفاقی نمیفته نمیدونم مشکل از لنزه یا از بازی؟؟

اخه ترنسفورمز هم سه دفه از جاهای مختلف خریدم تا تونستم بازیش کنم و ارور نده میتونید راهنماییم کنید آیا برم لنز عوض کنم یا یه کار دیگه برا حلش انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milan_omega

کاربر سایت
Dec 29, 2012
1
سلام
شاید این یکی از دلیلها اصلی خوب نخواندن DVD ها باشه
من تاجای که دیدم Xtreme firmware روی درایورها از ورژن D استفاده میکنند ورژن های D اکثرآ بجز کپی خور شدن درایور تغییرات دیگه ای درش انجام میشه مثلآ سرعت خواندن DVD پایین امده
خلاصه باید برای بهتر خواندن درایور از ورژن استفاده کنید که سرعت خواندنش خوب باشه
من این مطلب کاملآ تست کردم مثلآ در ورژن 5.3D روی اکثر بازی ها مشکل داشتم با تغییر دادن به ورژن A مشکلاتم 100% حل شد ;)
اینم README از ورژنXtreme 5.3 خودتون ببنید!!!!!
Code:
FOr Xtreme 5.3A backup Read Speed is always same as original game disks 12x. Original discs unaffected
FOr Xtreme 5.3B backup Read Speed is always quiet/slow. Original discs unaffected.
FOr Xtreme 5.3C default backup Read Speed is same as original game disks 12x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Quiet/Slow Read mode, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed (12x). Quiet/Slow Read Speed is for quiet operation and/or cheap DVD+R DL media.
FOr Xtreme 5.3D default backup Read Speed is Quiet/Slow 2-4x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Fast Read mode 12x, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed for backups (2-4x).

سلام
این تغییر ورژن رو از کجا می شه انجام داد؟خودم میتونم یا باید حتماً بده یه وارد این کارو بکنه؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام به بچه های خوب اینجا ببخشید من پریروز بازی HALO4 رو خریدم بعدش تا میذارم تو دستگاه میگه نمیخونم و میگه باید تمیزش کنی ولی رزیدنت اویل 6 رو هم که میذاره کامل میاره ولی مثلا دفعه اول نمیاره ولی دفعه دوم میاره نمیدونم مشکلش چیه؟؟

بازی هم 100 درصد هستش و تا میخام رو هارد نصبش کنم اصلا رو اونجایی که عکس بازی میاد رو داشبورد نمیاد و وقتی ایکسو میزنم تا برم برا نصب تا میزنم برمیگره و هیچ اتفاقی نمیفته نمیدونم مشکل از لنزه یا از بازی؟؟

اخه ترنسفورمز هم سه دفه از جاهای مختلف خریدم تا تونستم بازیش کنم و ارور نده میتونید راهنماییم کنید آیا برم لنز عوض کنم یا یه کار دیگه برا حلش انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام.

اگر اکثر بازی ها با چنین مشکلی مواجه میشن مشکل از لنزتون هست.

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
دوستان منم گرفتار مشکل disk unreadable شدم دستگاهم 4 ماهم کار نکرده اما خیلی بازیارو اذیت میکنه سر این داستان راهی کشف نشد واسه حل مشکل؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر