آموزش آپدیت آفلاین XBOX ONE

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط Bahram, ‏Dec 19, 2013.

1. کاربر سایت

دوستان رفتم کنسول رو ریست فکتوری کردم داخل ستینگ افلاین. کنسول مثل اولش شد تنظیمات زبان وکشور انجام دادم حالا اپدیت میخواد امدم دوباره اپدیت افلاین کنم مراحل بالا رو انجام دادم نوار preparing پر میشه وبعد یه لحظه کنسول خاموش روشن میشه بعد نوار applying update پر میشه بعدش میگه دسته روشن کن باز اپدیت میخواد حالا یعنی اپدیت نشده؟ چی کار باید بکنم؟

2. کاربر سایت

:-/:-/:-/:-/

3. FEARLESS کاربر سایت

نام:
    Bahram
    شما كدوم آپديت دانلود كردين؟
    راستشو بخواي من نمي دونم بعد Reset Factory چه اتفاقي براي آپديت كنسول مي افته براي همين پيشنهاد مي كنم با هر دو فايل آپديت، كنسول آپديت كنيد.

4. کاربر سایت

نام:
    فرشاد
    تجربه ی من بعد از ریست فکتوری این بود که آپدیت نخواست اصلا و با همون آخرین آپدیت OS اومد بالا حالا نمیدونم برای این دوستمون چجوری بوده !

5. کاربر سایت

دوستان xbox one از روی دیسک بازی آپدیت میشه؟

6. FEARLESS کاربر سایت

نام:
    Bahram
    نه. مثل Xbox 360 نیست.

7. کاربر سایت

خیلی ممنون اقا بهرام :xدرست شد فقط وقتی با فلش اپدیت می کردم باید اینترنت هم وصل میکردم :|
    بخاطر همین نکته دو روز با کنسول نتونستم بازی کنم:|

8. کاربر سایت

نام:
    جواد
    دوستان وقتی کنسول رو ریست فاکتوری کنید دیگه آپدیت نمیخواد ، از همین رو یکی از چیزایی که میشه فهمید کنسول دست دوم هستش همین آپدیت نخواستنه.
    یکی از دوستام x1 خریده مثلاً آکبند ، خوشحال بود میگفت مال من که اصلاً آپدیت نخواست ، این آپدیت اولیه و اینجور چیزا همش شایعه بوده
    بهش نگفتم دست دوم بهت انداخته میخورو تو زوقش.
    من خودمم x1 گرفتم پلمپش پاره بود روی ترانسش برچسب ضد خش چسبونده بودند حالا نمیدونم کارخونه چسبونده بود یا به منم ذست دوم انداخته بودند، ولی دستگاه آپدیت خواست و آپدیتش کردم، کنسول بلوری رامش هم خراب بود ، فک کنم که خراب بوده پس فرستادن بعد باز برا من به جای آکبند فرستادند.
    روی آداپتور کتسول های شما یه چیزی مثل برچسب شفاف چسبونده هست یا نه ؟
    امکان پاک کردن آپدیت هست ؟ یعنی من فک میکنم فروشنده آپدیت رو پاک کرده تا من نفهمم دست دومه !

- - -ویرایش - - -

دوستان وقتی کنسول رو ریست فاکتوری کنید دیگه آپدیت نمیخواد ، از همین رو یکی از چیزایی که میشه فهمید کنسول دست دوم هستش همین آپدیت نخواستنه.
    یکی از دوستام x1 خریده مثلاً آکبند ، خوشحال بود میگفت مال من که اصلاً آپدیت نخواست ، این آپدیت اولیه و اینجور چیزا همش شایعه بوده
    بهش نگفتم دست دوم بهت انداخته میخورو تو زوقش.
    من خودمم x1 گرفتم پلمپش پاره بود روی ترانسش برچسب ضد خش چسبونده بودند حالا نمیدونم کارخونه چسبونده بود یا به منم ذست دوم انداخته بودند، ولی دستگاه آپدیت خواست و آپدیتش کردم، کنسول بلوری رامش هم خراب بود ، فک کنم که خراب بوده پس فرستادن بعد باز برا من به جای آکبند فرستادند.
    روی آداپتور کتسول های شما یه چیزی مثل برچسب شفاف چسبونده هست یا نه ؟
    امکان پاک کردن آپدیت هست ؟ یعنی من فک میکنم فروشنده آپدیت رو پاک کرده تا من نفهمم دست دومه !

9. FEARLESS کاربر سایت

نام:
    Bahram
    @stryk3r
    کنسول هایی که از 2015 به بعد منتشر شدن، آپدیت اولیه یا همون Day One دارن.
    منبع: لینک
    (دقیقه 11 )

10. کاربر سایت

نام:
    OldMan
    سلام. دوستان ایکس باکس رو به نت وصل کردم ولی چون سرعتم پایینه نمی تونم آنلاین دانلود کنم.

دسترسی هم به منوی ستینگ ندارم که ورژن دستگاه رو ببینم. خود دستگاه میخواد فایل 2 گیگ رو دانلود کنه. الان من کدام فایل رو دانلود کنم.؟؟؟؟

11. کاربر سایت

دو تا تریگر و بامپر با هم فشار بدین. بعد لیستی به نمایش در میاد که ورژن OS کنسول در ردیف سوم پایین نوشته.

پست اول دقیق مطالعه کنید کار راحتی هست

12. کاربر سایت

نام:
    mosi
    بنظر منم اگه کنسولش سالم بوده خیلی کار خوبی کردی که بهش نگفتی دست دومه چون احتمالا خیلی ناراحت میشده .
    و اما در خصوص اداپتور : آره فک کنم تمام اداپتور ها روشون ای برچسب شفاف رو داره چون من دوتا کنسول را افتتاح کردم
    اداپتور جفتشون همینجوری بود.
    در خصوص پاک کردن آپدیت ها فک نکنم کسی حداقل تو ایران بتونه اون کار رو بکنه چون یه دستگاه خاص میخواد که rom رو فلش کنه !
    با ریست فکتوری هم دستگاه از روی آخرین آپدیت بالا میاد پس میشه گفت کنسول شما آک بوده

13. کاربر سایت

نام:
    OldMan
    دوستان ما آنلاین دستگاه رو آپدیت کردیم. الان توقسمت Email گیر کردیم. باید چی بزنیم. هرچی ایمیل میزنم قبول نمیکنه.

14. کاربر سایت

نام:
    امیر
    ایمیل چی وارد کردین؟(منظور gmail بوده و بقیه موارد)
    شما باید یک ایمیل از شرکت مایکروسافت بسازی بعد بری سایت ایکس باکس ایمیلی رو که ساختی بزنی بعد بری دستگاه همون رو بزنی قبول میکنه

15. کاربر سایت

نام:
    OldMan

با سلام.:

الان اگه جمیل وارد کنم این منوی لعنتی ش میاد بالا.؟؟؟؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید