3D پسيو يا 3D اكتيو

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
با سلام خدمت دوستان لطفا كسانى كه هر دو مدل 3D پسيو و اكتيو رو تجربه كردن چه تو گيم و چه تو فيلم از دليل برترى و ضعف هر كدوم از اين دو تكنولوژى بگين، ممنون

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
با سلام خدمت دوستان لطفا كسانى كه هر دو مدل 3D پسيو و اكتيو رو تجربه كردن چه تو گيم و چه تو فيلم از دليل برترى و ضعف هر كدوم از اين دو تكنولوژى بگين، ممنون
دوست عزیز شما هنوز بین w804 و w904 موندی؟میتونم بپرسم استفاده شما از سه بعدی چند ساعت تو روزه؟
(خودم بعد 1 ساعت سردرد میگیرم و بیخیال سه بعدی میشم)

هر کدوم از این تکنولوژی ها مزایا و معایب خودشون رو دارن نمیشه گفت که کدوم برتر اون یکیه و شما باید با شرایطی که اینا دارن یکیشون رو انتخاب کنید.
مزایا 3d اکتیو:
نمایش رزولوشن کامل تصویر
کیفیت بیشتر و شارپ بودن بیشتر تصویر نسبت به پسیو
معایب 3d اکتیو:
گران بودن عینک های سه بعدی
باتری خور بودن عینک ها
روشنایی کمتر تصویر نسبت به حالت دو بعدی
حتما باید روبرو تی وی باشید! و با تکان دادن سر هم 3d از بین میرود!

مزایا 3d پسیو:
ارزان تر بودن عینکها(خیلی ارزون تر از اکتیو)
سبک تر بودن عینکها و بی نیاز به باتری
روشنایی تقریبا مساوی با حالت دو بعدی
تماشا کردن از هر زاویه ای حتی در حال راه رفتن!
معایب پسیو:
نصف شدن رزولوشن که کیفیت تصویر رو پایین میاره
عمق کمتر نسبت به اکتیو

در آخر اگر شما واقعا به سه بعدی بودن اهمیت میدی w804 گزینه بهتری برای شماست.
برای اطلاع بیشتر حتما این سایت رو مطالعه کنید
Active 3D vs. passive 3D: What's better? | TV and Home Theater - CNET Reviews

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوست عزیز شما هنوز بین w804 و w904 موندی؟میتونم بپرسم استفاده شما از سه بعدی چند ساعت تو روزه؟
(خودم بعد 1 ساعت سردرد میگیرم و بیخیال سه بعدی میشم)

هر کدوم از این تکنولوژی ها مزایا و معایب خودشون رو دارن نمیشه گفت که کدوم برتر اون یکیه و شما باید با شرایطی که اینا دارن یکیشون رو انتخاب کنید.
مزایا 3d اکتیو:
نمایش رزولوشن کامل تصویر
کیفیت بیشتر و شارپ بودن بیشتر تصویر نسبت به پسیو
معایب 3d اکتیو:
گران بودن عینک های سه بعدی
باتری خور بودن عینک ها
روشنایی کمتر تصویر نسبت به حالت دو بعدی
حتما باید روبرو تی وی باشید! و با تکان دادن سر هم 3d از بین میرود!

مزایا 3d پسیو:
ارزان تر بودن عینکها(خیلی ارزون تر از اکتیو)
سبک تر بودن عینکها و بی نیاز به باتری
روشنایی تقریبا مساوی با حالت دو بعدی
تماشا کردن از هر زاویه ای حتی در حال راه رفتن!
معایب پسیو:
نصف شدن رزولوشن که کیفیت تصویر رو پایین میاره
عمق کمتر نسبت به اکتیو

در آخر اگر شما واقعا به سه بعدی بودن اهمیت میدی w804 گزینه بهتری برای شماست.
برای اطلاع بیشتر حتما این سایت رو مطالعه کنید
Active 3D vs. passive 3D: What's better? | TV and Home Theater - CNET Reviews

سلام دوست من آره واقعا موندم چون اينجا متاسفانه w904 رو ندارن كه خودم تست كنم و در مورد 3D فقط پسيو الجى رو ديدم كه اونم به نظرم تار ميومد جورى نبود كه بگم wow!!! در مورد چند ساعت استفاده هم منظورم حداكثر ٢ ساعت تماشاى فيلم يا ١ ساعت گيم هستش
متاسفانه تجربه 3D اكتيو رو ندارم ولى در مورد معايبى كه فرمودين فقط ثابت موندن جلوى تى وى تامل برانگيزه وگرنه باطرى و وزن عينك مهم نيست و ٤ تا عينكى كه رو تى وى ميدن كافيه و گرون بودنشون هم مهم نيست!
والا من الان يه ٣٢ اينچ سونى مدل V300 دارم و ميخوام تى وى كه ميگيرم حداقل تا تموم شدن نسل PS4 واسم كار كنه و اگه قرار باشه 3D پسيو W804 مثل پسيو الجى باشه اصلا سمت 3D نميرم ديگه :(
شما 3D اكتيو تجربه داشتى؟ اگه سردرد و... رو بزاريم كنار از كيفيتش راضى بودى؟ اگه يه فيلم يا بازيه خفن 3D داشته باشى ترجيح ميدى رو كدوم 3D تجربه شون كنى؟ يا اصلا دوبعدى رو ترجيح ميدى؟
ممنون از راهنماييت

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام دوست من آره واقعا موندم چون اينجا متاسفانه w904 رو ندارن كه خودم تست كنم و در مورد 3D فقط پسيو الجى رو ديدم كه اونم به نظرم تار ميومد جورى نبود كه بگم wow!!! در مورد چند ساعت استفاده هم منظورم حداكثر ٢ ساعت تماشاى فيلم يا ١ ساعت گيم هستش
متاسفانه تجربه 3D اكتيو رو ندارم ولى در مورد معايبى كه فرمودين فقط ثابت موندن جلوى تى وى تامل برانگيزه وگرنه باطرى و وزن عينك مهم نيست و ٤ تا عينكى كه رو تى وى ميدن كافيه و گرون بودنشون هم مهم نيست!
والا من الان يه ٣٢ اينچ سونى مدل V300 دارم و ميخوام تى وى كه ميگيرم حداقل تا تموم شدن نسل PS4 واسم كار كنه و اگه قرار باشه 3D پسيو W804 مثل پسيو الجى باشه اصلا سمت 3D نميرم ديگه :(
شما 3D اكتيو تجربه داشتى؟ اگه سردرد و... رو بزاريم كنار از كيفيتش راضى بودى؟ اگه يه فيلم يا بازيه خفن 3D داشته باشى ترجيح ميدى رو كدوم 3D تجربه شون كنى؟ يا اصلا دوبعدى رو ترجيح ميدى؟
ممنون از راهنماييت
بله با اکتیو هم فیلم تماشا کردم هم بازی.کیفیت خوبی داره ولی بعد یه مدت دیگه هیجان و لذت اولیه رو نداره.مخصوصا برای بازی که سردرد میاره.
داداش اگه پول w904 رو داری در خریدش شک نکن یکی از بهترین تی وی های امساله.خود منم تا یکی دو ماه آینده قصد خریدش رو دارم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر