بررسی کنسول پلی استیشن 4

P S 4

کاربر سایت
Dec 27, 2013
9
نام
shahab
یک trial با خوده دستگاهم هست ( 14 روز یا 1 ماه )
بعد از پایان اون بله باید پول پرداخت بشه برای حق عضویت 1 - 3 - 12 ماه

برای من که نداشت این trial رو
یه سوال هم داشتم.چرا ps3 اینجور نبود من بازی انلاین میکردم این اکانت رو نیاز نداشت
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای من که نداشت این trial رو
یه سوال هم داشتم.چرا ps3 اینجور نبود من بازی انلاین میکردم این اکانت رو نیاز نداشت
ممنون
بنا بر سیاستهایی که سونی گزاشته Plus رو برای انجام بازیهای انلاین اجباری کردن
بر فرضه مثال اگر اخبار رو دنبال میکردید قیمت ps4 با قیمت چیزی که براشون تموم میشه زیادی فرقی نداره و سودها بسیار پایینتر هست برای همین از یک جای دیگه باید جبران بشه
plus سرویسه بدی نیست . کلا هر ماه که بازیهای مجانی میده ... Online storage و همچنین تخفیف روی بازیهای دیگه .... برای انلاین زدن هم که اجباری هست D:

P S 4

کاربر سایت
Dec 27, 2013
9
نام
shahab
بنا بر سیاستهایی که سونی گزاشته Plus رو برای انجام بازیهای انلاین اجباری کردن
بر فرضه مثال اگر اخبار رو دنبال میکردید قیمت ps4 با قیمت چیزی که براشون تموم میشه زیادی فرقی نداره و سودها بسیار پایینتر هست برای همین از یک جای دیگه باید جبران بشه
plus سرویسه بدی نیست . کلا هر ماه که بازیهای مجانی میده ... Online storage و همچنین تخفیف روی بازیهای دیگه .... برای انلاین زدن هم که اجباری هست D:

درسته
ولی میگفتند سود اصلیش رو از روی بازیهاش بدست می ارند
حالا مشکل اصلی این هست که چجوری خریداری کنیم.خیلی مهمه این قضیه:d

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام
مرسی اما آخه چرا من هرجا میرم باید اون مهران اصفهانی زرد رنگ رو ببینم ؟ :D

تو لیست همه هست

این VidZone خیلی شبکه های +18 هم داره
قیلترن فک کنم
کاش نبودن

milad.karami

کاربر سایت
Jan 11, 2014
6
سلام دوست عزیز برسیتون عالی بود. یک سوال اینکه دستگاه ps4روی قسمت براقش نایلکسی چیزی روش نیست که ازخط افتادن جولوگیری کنه؟ممنون میشم اگه پاسخ گو باشید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
مرسی اما آخه چرا من هرجا میرم باید اون مهران اصفهانی زرد رنگ رو ببینم ؟ :D

تو لیست همه هست

این VidZone خیلی شبکه های +18 هم داره
قیلترن فک کنم
کاش نبودن
D: لوووووووول !

VidZone روی PS4 فقط موسقی هست ...

سلام دوست عزیز برسیتون عالی بود. یک سوال اینکه دستگاه ps4روی قسمت براقش نایلکسی چیزی روش نیست که ازخط افتادن جولوگیری کنه؟ممنون میشم اگه پاسخ گو باشید.
سلام و تشکر :)
متاسفانه چیزی روش نیست. اون بخش هم به خاطره جنسی که داره حساس هست. البته برای من اصلا خشی نیفتاده . نهایتا روش چیزی نزارین و هر دفعه تمیزش کنید باید OK باشه :)

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
D: لوووووووول !

VidZone روی PS4 فقط موسقی هست ...

سلام و تشکر :)
متاسفانه چیزی روش نیست. اون بخش هم به خاطره جنسی که داره حساس هست. البته برای من اصلا خشی نیفتاده . نهایتا روش چیزی نزارین و هر دفعه تمیزش کنید باید OK باشه :)

نه بابا من پایین تلوزیونم از همین جنسیا بود محافظ شو کندم تا دستمال کشیدم اونم دستمال عینک چنان خشی روش انداخت که انگار چنگش زدی :| فکر کنم گردو خاکم روش خط بندازه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه بابا من پایین تلوزیونم از همین جنسیا بود محافظ شو کندم تا دستمال کشیدم اونم دستمال عینک چنان خشی روش انداخت که انگار چنگش زدی :| فکر کنم گردو خاکم روش خط بندازه
!!!! من با دستمال عینک تمیز میکنم مشکلی پیش نیومده اصلا ! هیچ خطی روش نیست
دیروز کلی نگاه کردم ببینم اگه خطی روش هست که نبود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر