قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تو مشهد امروز بابام رفته بود سعدی بعد مرده بهش گفته بود ps4 سه میلیون و x1 سه و نیم میلیون!

کلا از نت بخریم بصرفه تره!!

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه ها توی تهران قیمت همیجوریاس ؟
پس چرا سایت های اینترنتی 1600 میفروشن ؟ :|

- - -ویرایش - - -

راستی من میخوام اسفند بگیرم تا اون موقع قیمت ها چقدر میاد پایین؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها توی تهران قیمت همیجوریاس ؟
پس چرا سایت های اینترنتی 1600 میفروشن ؟ :|

- - -ویرایش - - -

راستی من میخوام اسفند بگیرم تا اون موقع قیمت ها چقدر میاد پایین؟

دوسته عزیز قیمت سایت ها پیش فروش هستن اما قیمت هایی که بنده و دوستان اعلام می کنن قیمت موجودی همون روز یا همون لحظه فروشنده ها هستش که هر روز هم تغییر می کنه!! تا اسفند تا 1500 احتمال داره بیاد پایین اما نمی شه به صورت 100% گفت!!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یعنی اسفند ps4 میشه زیر 1600؟

اینطور اجناس رو نمیشه یک ساعت دیگه هم پیش بینی کنیم ببینیم که بالا میره یا پایین ، همین سایت هایی که چنین طرح هایی میزارن و با قیمت هایی
مثل 1500 و 1650 و ... پیش فروش و ... میکنند ، حتی اگر ما از اینها خرید هم نکنیم ولی امتیاز مثبت هست واسه اونایی که خیلی نمیتونن هزینه کنن و
این طرح ها تاثیر خودش رو روی بازار و کاهش تدریجی قیمت ها خواهد گذاشت ... همین که یکی بره بازار از چند نفر قیمت بگیره و از یه نفر اسم این
سایت ها و ... رو بشنوه کم کم فروشنده های سوء استفاده گر یه تکونی به خودشون میدن.
در مورد اسفند هم این دلایل و نوسانات ارز قیمت رو تعیین میکنه ...

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
هر چند صحبت در مورد $ ممنوعه اما تقریبا مدت زیادیه که نرخ $ ثابته ... اینم یه بهانه بود دست کسایی که مقاومت میکردن و میکنن قیمت خیلی چیزا نیاد پایین
اون اوایل که 3400 بود کنسول یه عده دوستان میومدن همینجا میگفتن اگه تا بعد از عید اومد رو 1700 اینا فلان و چنان ...
دیدیم که خرید نکردن خیلی ها چقدر تاثیر داشت ... از 3400 روزای اول الان به 2200 رسیده ... اگه تمام شنیده ها درست باشه و واقعا 1000 تا کنسول وارد بشه بدون شک بحث رقابتی میشه و قیمت همین حدوداس 1600-800
سوای اینا باز باید خدارو شکر کرد تو برزیل نیستیم که 1600 دلار بخریم
به نظر من تا قبل از عید با ورود اون اجناس قیمت 1600 تا 1800 هست دیگه بسته به انصاف مغازه دار داره
من دوستای مغازه دار زیادی دارم ... برام جالبه که همشون این هفترو قول میدادن که یه باری میاد قیمتها میاد پایین
کسایی هم که منتظر قیمت مثلا 1400 هستن یه مقدار باید بیشتر صبر کنن تب و تاب اولیه فروکش کنه الان هرگز کسی این قیمتها نمیده

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اصلا بعضیا از رو هم نمیرن. به یارو زنگ زدم گفتم داداش چند میگه 2900 میگم بابا دارن 2تومن هم میفروشن چرا گرون؟ میگه میدن که میدن. بابا اصلا درست بشو نیست. زمان بره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر