ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
PERSONA چی؟ دارین؟
;))

بله نسخه 3ds هم هست

- - -ویرایش - - -

و البته به نفع ویتا داره پیش میره :d
من میگم که حالا جدای گرافیک، مثلا همین persona از لحاظ داستانی و gameplay حرف نداره. یا tear away یا حتی بازی های psp هم براش پورت شده مثل locoroco و god of war. حتی mgs که پسرا عاشقشن و و و و و خیلی بازی های دیگه. از نظر تعداد بازی شاید یه زمانی ویتا عقب بود اما الان داره جبران میکنه!

- - -ویرایش - - -

خب حق با شماست اما
1- هیچ وقت بازی اصلی persona نمیشه
2- قراره ریلیز بشه که خیلی از بازی هایی هم که برا 3ds بود هم برا ویتا اومده
3- (فکر کنما البته) که این بازی قراره برا ویتا هم بیاد
;)

mgs برای 3ds هم هست اونم 3d بدون عینک دیگه خودت لذت بازی کردنشو حدس بزن

همین اویل رولیشنز انحصاری 3ds بود فروش عالی داشت اما چون رزیدنت اویل 6 کم فروخت کمپانی تصمیم این اویل رو پلتفرما دیگه هم بده تا ضرر اویل 6 جبران بشه رو همه پلتفرما اومد حتی pc اما رو ویتا نیومد به گفته خودشون مشکلات اساسی در ویتا

رو همین ds با اینکه سخت افزارش ضعیفتر از psp بود اما 4 تا سونیک انحصاری . 4 نسخه کالاف . 3 نسخه کستلوانیا . 4 نسخه فاینال فانتزی و ........... اومد حالا یه کالاف 3 رو psp اومد یه سونیک واقعا پرت روش هم اومد

بخاطر همینه که ds حدود 155 میلیون نسخه فروخت 3ds هم فروش چند برابری نسبت به ویتا داره این برای اینکه کنسول دستی از نظر سخت افزاری و بازی زمین تا آسمون با کنسول خونگی فرق داره همونی که نینتندو درک کرده تو 5 نسل کنسول دستیش همیشه برنده بوده و پرفروشترین بوده اما سونی کنسول دستی با کنسول خونگی اشتباه گرفته الان psp دستت بگیری بازی کنی صد در صد حس میکنی داری ps2 بازی میکنی نه یه کنسول دستی

- - -ویرایش - - -

توی تاپیک PS Vita نظر سنجی گذاشتید میگید PS Vita تعداد رایش بیشتر شده :| من اون موقعه ویتا داشتم به 3DS رای دادم . مهم اینه تعداد کسایی که ویتا میخرن و می فروشن داره به آمار طلاق تو ایران نزدیک میشه :d

فدات

:))

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
بله نسخه 3ds هم هست

- - -ویرایش - - -

mgs برای 3ds هم هست اونم 3d بدون عینک دیگه خودت لذت بازی کردنشو حدس بزن

همین اویل رولیشنز انحصاری 3ds بود فروش عالی داشت اما چون رزیدنت اویل 6 کم فروخت کمپانی تصمیم این اویل رو پلتفرما دیگه هم بده تا ضرر اویل 6 جبران بشه رو همه پلتفرما اومد حتی pc اما رو ویتا نیومد به گفته خودشون مشکلات اساسی در ویتا

رو همین ds با اینکه سخت افزارش ضعیفتر از psp بود اما 4 تا سونیک انحصاری . 4 نسخه کالاف . 3 نسخه کستلوانیا . 4 نسخه فاینال فانتزی و ........... اومد حالا یه کالاف 3 رو psp اومد یه سونیک واقعا پرت روش هم اومد

بخاطر همینه که ds حدود 155 میلیون نسخه فروخت 3ds هم فروش چند برابری نسبت به ویتا داره این برای اینکه کنسول دستی از نظر سخت افزاری و بازی زمین تا آسمون با کنسول خونگی فرق داره همونی که نینتندو درک کرده تو 5 نسل کنسول دستیش همیشه برنده بوده و پرفروشترین بوده اما سونی کنسول دستی با کنسول خونگی اشتباه گرفته الان psp دستت بگیری بازی کنی صد در صد حس میکنی داری ps2 بازی میکنی نه یه کنسول دستی

- - -ویرایش - - -

فدات

:))

MGS توی 3DS فقط تا جایی 3D هـ که Snake دوتا چشماشو داره! بعد از این که یکی از چشماشو از دست داد خودتونم بکشید دیگه 3D نمیشه! :d چون شما هم باید دردی که Snake میچشه رو بچشید :d (با یک چشم نمیتوان تجربه 3D از دنیا داشت)
بسیار فکر جالبی بوده نه؟ :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
MGS توی 3DS فقط تا جایی 3D هـ که Snake دوتا چشماشو داره! بعد از این که یکی از چشماشو از دست داد خودتونم بکشید دیگه 3D نمیشه! :d چون شما هم باید دردی که Snake میچشه رو بچشید :d (با یک چشم نمیتوان تجربه 3D از دنیا داشت)
بسیار فکر جالبی بوده نه؟ :d

آره جالب بوده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
×_×
منم یه چیز عجیب بگم
من Killzone Shadofall - Tomb Raider - Call of duty Ghost - Battlefield 4 اینا روی ویتا بازی میکنم !_! به زودی هم میشینم MGS GZ - Infamous - Thief بازی میکنم !
راستی یه سری ایندی هم دارم که روی PC هست و روی Nintendo نمیدن مثل Lone Survivor و Hotline Miami چون کلا زیادی خشنه .... اینا روی PSN هم عرضه شده :\

3ds از اینا داره ؟
اصلا wii u میکشه پردازش کنه این بازیا؟

MGS نسخه 3DS واقعا توی 3ds قابل بازی نبود . افته فریم ناجوری داشت . انقدر زاویه دید هم بد بود که نمیشه بازی کرد
.

اولین پسته کور کورانه فن بوی بازیم بود . دیگه خودتون ببخشید D: من کلا با nintendo مشکل دارم لول
زیاد به پسته من توجه نکنید D:

قصد شوخی بود
=))=))

-=========-
من هم 3ds دوست دارم هم Vita راستیتش. اما خب منتظره قابلیت Remote play و PS NOW هستم چون اینا فوق العادن .
3ds هم بازهیایی داره که واقعا دوست داشته باشم بازی کنم مثل BRavely Default و Fire Emblem اما خب هنوز تعداده بازیهایی که دوست دارم روی 3ds بازی کنم به حدی نرسیده که بخوام بخرشم مگرنه میخریدم

در اخر هم اگر میبینید کلا توی تاپیکهای این چنینی شرکت نمیکنم چون واقعا داستان بی انتهاست ... D:
لول
موفق باشید.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مقاله ی زیر رو ببینید و ببینینید که 3ds چطور هست (البته بازم برای شناخته شدن 3ds کمه !!)

شاهکاری از نسل هشتم :

http://forum.bazicenter.com/thread86504/

ویتا رو هم که در همین قسمت از انجمن میشه بهتر شناخت

من قبلا هم گفتم ببینید که بازیهای کدوم کنسول رو بیشتر دوست دارید و اون رو بخرید (این نظر من هست)

بنده خودم 3ds رو به Vita ترجیح دادم (برخلاف اینکه قبل از اینکه سونی منتشرش کنه با تبلیغ هاش ازش خوشم اومده بود اما دیگه الان بهش علاقه ام کم شده و دوستش ندارم تقریبا مگر مثلا گرن توریسمو خوبی براش بیاد و شاید اگر بتونم ویتا بخرم)

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
و البته به نفع ویتا داره پیش میره :d
من میگم که حالا جدای گرافیک، مثلا همین persona از لحاظ داستانی و gameplay حرف نداره. یا tear away یا حتی بازی های psp هم براش پورت شده مثل locoroco و god of war. حتی mgs که پسرا عاشقشن و و و و و خیلی بازی های دیگه.
;)

البته پسرها بيشتر بازيهاى FPS خوششون مياد كه 3DS يك دونه هم در حال حاضر نداره

برعكس دخترها فكر كنم بيشتر Pokeman يا Super Mario بيشتر خوششون بياد...البته باز سليقه فرق ميكنه

- - -ویرایش - - -

بعد ارمان عزيز درست مي فرمايند ويتا اين همه قابليت داره من هم بازيهاى PS 1 هم روش بازى ميكنم خيلى عالى ساپورت ميده اصلا ساپورت سونى فوق العاده هست
بازيهاي ويتا هر روز داره اضافه ميشه و من تاپيك نظر سنجى هم اعلام كردم ميانگين روزى يك بازي الان داره واسه ويتا معرفى و تاريخ انتشار داده ميشه
حتى 3DS هم همين الان اينجورى نيست

متاسفانه يك سرى يك جورايى حرف ميزنند كه انگار ديگه قرار نيست بازى براى ويتا بياد اي دل غافل

اگه فردا باز عناوين بيشتر امدند چى؟

تعصب الكى واقعا نتيجه برعكس هميشه ميده

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

برعكس دخترها فكر كنم بيشتر Pokeman يا Super Mario بيشتر خوششون بياد...البته باز سليقه فرق ميكنه

- - -ویرایش - - -

بعد ارمان عزيز درست مي فرمايند ويتا اين همه قابليت داره من هم بازيهاى PS 1 هم روش بازى ميكنم خيلى عالى ساپورت ميده اصلا ساپورت سونى فوق العاده هست
بازيهاي ويتا هر روز داره اضافه ميشه و من تاپيك نظر سنجى هم اعلام كردم ميانگين روزى يك بازي الان داره واسه ويتا معرفى و تاريخ انتشار داده ميشه

متاسفانه يك سرى يك جورايى حرف ميزنند كه انگار ديگه قرار نيست بازى براى ويتا بياد اي دل غافل

مجبور نیستی چیزی رو که خودت دوستا داری به همه نسبت بدی
بچه 5 سال ه میاد درب مغازه دنبال cod و gta
من بیشتر مشتری های بزرگسالی رو که دارم میا بازی نینتندو میبرن تو همین سایت کم نیستن کسانی که به خاطر ماریو اومدن از من کنسول 3ds و wiiu خریدن همشون هم سنشون بالای 20 بود
خود من از زمانی که ماریو گلکسی بازی کردم فهمیدم یک بازی نیاز به خلاقیت داره نه گرافیک خفن و تخریب پذیری بالا
شما اینقدر میگی fps چند تا fps ناب روی vita نام ببر ببینم

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
مجبور نیستی چیزی رو که خودت دوستا داری به همه نسبت بدی
بچه 5 سال ه میاد درب مغازه دنبال cod و gta
من بیشتر مشتری های بزرگسالی رو که دارم میا بازی نینتندو میبرن تو همین سایت کم نیستن کسانی که به خاطر ماریو اومدن از من کنسول 3ds و wiiu خریدن همشون هم سنشون بالای 20 بود
خود من از زمانی که ماریو گلکسی بازی کردم فهمیدم یک بازی نیاز به خلاقیت داره نه گرافیک خفن و تخریب پذیری بالا
شما اینقدر میگی fps چند تا fps ناب روی vita نام ببر ببینم

ببين عزيز بحث الكى نده

بچه 5 ساله نبايد ان بازى ها رو بكنه شما هم حق ندارى بش ان عناوين را بفروشى پس شرفت كجاست جواب والدينش رو چطور ميدى

بچه 5 ساله حتما ازت p o r n هم ميخره نه؟
به خدا عصبانى شدم اين چيزا شنيدم حيا كن ميدونى اين GTA چه مخربه؟

من ديگه با ادمهاى بى منطق و تعصب كور صحبتى ندارم انگار شما تعيين تكليف ميكنى چى خوبه چى بده نماينده ايران شدى

تعصب كورت كرده مهم نيست نتيجه فروش و طرفداران تو ايران مهمه

الان همين بخش ويتا تعداد كاربران و پستاش چندين برابر 3DS اينجاست بسته بريد اگه ميتونيد ان ور را پر كنيد

بجاى جواب منطقى فقط تعصب كور كور ياد نوكيا تو ايران افتادم

اينده خودش باز نشون ميده

به سلامت ديگه حرفى ندارم

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

این آمارها ها رو شما از کجا در میاری؟!؟!؟! :-o الان قرن 21 هـ ها! :))
الان هر بازی که توش خاله بازی و عروسک بازی نباشه پسر ها هم بازی می کنن!
Pokemon و Mario همه پسندن! لذت بازی هاش هم خ بیشتر از بازی های FPS هـ!!! میگی نه امتحان کن!
FPS هم همینطور! همه بازی میکنن! فقط به پسر ها محدود نمیشه!
طرز فکرت تو حلقم :d ;)
من خودم خ از FPS خوشم نمیاد! و بیشتر بازی های RPG و Adventure رو ترجیح میدم! خ ها رو هم میشناسم که همین جوری هستند!

در ضمن! بیشتر کسایی که این خانواده DS رو میخرن، بیشتر به خاطر انحصاری های محشرش (Pokeomn, Mario, Zelda و ...) میخرن! ولی PSP رو بخاطر گرافیک و به قول شما FPS! ولی آمار نشون میده که مردم این بازی های RPG و Adventure رو به FPS بیشتر ترجیح میدن!

اگه اینجوریه که روی 3DS هم میشه تمام بازی های DS رو که خیلی خیلی بیشتر از بازی های پورت شده PS1 روی PS Vita هستند، بازی کرد!

مگه بازی های 3DS هر روز داره کم میشه؟ :)) :d
من آمار دقیقی از تعداد بازی های جدیدی که روزانه برای 3DS میاد رو ندارم! به خاطر همین نظر خاصی در این مورد نمیدم!
ولی شما که میگی سونی میخواد این همه بازی واسه Vita بده، احیانا %50 اشون پورت شده نیستن؟ /:)

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ببين عزيز بحث الكى نده

بچه 5 ساله نبايد ان بازى ها رو بكنه شما هم حق ندارى بش ان عناوين را بفروشى پس شرفت كجاست جواب والدينش رو چطور ميدى

من ديگه با ادمهاى بى منطق و تعصب كور صحبتى ندارم انگار شما تعيين تكليف ميكنى چى خوبه چى بده نماينده ايران شدى

الان همين بخش ويتا تعداد كاربران و پستاش چندين برابر 3DS اينجاست بسته بريد اگه ميتونيد ان ور را پر كنيد

اينده خودش باز نشون ميده

به سلامت ديگه حرفى ندارم

دوست عزیز اول جمله رو خوب بخون بعد عصبانی بشو
مهدی میگه یه عهده بچه میرن دم مغازه و بازی gta میخرن نگفت خودش میفروشه
خوده من یادمه توی یه مغازه بودم توی اون مغازه یه مقدار بحث و دعوا شد که یه مادر و بچه اونجا بودن مادره گفت اینجا بچه هست چرا دعوا میکنید و از این حرفها بعدش دیدم یه بازی برای بچه اش خرید که اصلا برای سن اون بچه مناسب نبود همونجا خشکم زد گفتم این خانوم این همه حرف زد بعد خودش بر عکس عمل کرد
در کل منظورم این هست خوده ما بعضی موقعها به حرفی که میزنیم وازش دفاع میکنیم عمل نمیکنیم
خوب بریم سر اصل مطلب:d به نظر من 3ds یه شاهکار هست البته از نظر بازیهایی که روش میاد ویتا هم دستگاه خوبی هست ولی اینقدر این سونی ساپورت افتضاحی ازش کرد که خودم از خریدش پشیمون شدم و دستگاه رو فروختم
ببینید دوستان ساپورت یه دستگاه از خوده دستگاه مهمتر هست الان 3ds با اینکه سخت افزارش ضعفتر هست ولی بهتر فروش میره چون ساپورت بهتر داره ولی برکس wiiu بخاطر ساپورت ضعیف این وضعش هست در کل بهتره واقع بین باشیم

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235

- - -ویرایش - - -

باو اتفاقا مهدی سونی فن هست!
همون اولش که ویتا اومد هم یدونه خریده بود!خیلی قبل تر از شما!
ولی کلا باهاش حال نکرد......
گفته بودم دیگه پست نمیدم ولی فقط اومدم یه چیزی بگم!
اگه دقت کنید هر 3 صفحه در میون یه loop تو تاپیک ایجاد شده!در واقع پارادوکس!
دوستان میان سه صفحه توضیح میدن که 3ds بازی +18 زیاد داره بعد ایشون میاد میگه بره بچه هاست بعدشم همین اشو همون کاسه!
باو دوست من شما بازی را به من نشان بده:dمن خودم با کله ویتا میگیرم!
اگه شما به بازی میانگین 20 میگی بازی خوب اون سلیقه شماست چون شما از قرار معلوم با resistance ویتا که خیلیا حتی ارمان رو هم نا امید کرده بود رو هم عالی میدونید!
مثلا ویتا اگه بازی داشت شما میرفتید earth defence force بره ویتا بگیرید؟نه خداییش اخه این چه جور بازی هست!شما الان کل ادعاتون وقتی بازی های لانچ هست و 4 تا دیگه خوب دیگه فکر کنم جای بحثی نمیمونه!
ما هم که فقط 3ds نداریم که!من خودم رو pc بتل میزنم کلی هم حال میده!رو xbox جناب gta میزنیم و رو وی هم زلدا و رو ایپد هم order and chaos online میزنم!
ولی کنسولای نینتی رو تا بازی نکنی نمیفهمی چین!فقط میخندی!خیلی حال میده بهت!ولی یه مسله ای هست که میگه handheld gaming=/=hardcore gaming که کلا تو همه کنسولا از گیمبوی تا ویتا هم صدق میکنه!شاید جدی تر باشه ولی هیچوقت hardcore نیست!
ما هم دعا میکنیم بره ویتا هم بازی بیاد چون ما که پدر کشتگی نداریم با سونی که!من خودم یه نسلو به خاطر خریت خرید xbox از دست دادم!ولی عمرا نسله بعد برم تو مایکرو!
ولی خوب به نظرم سونی باید کلا ول کنه hanheld gaming رو!و نینتی هم با گند ویو باید کنسول گیمینگ رو ول کنه!لول
واقعا از ویو بدم میاد!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
3ds هم بازهیایی داره که واقعا دوست داشته باشم بازی کنم مثل BRavely Default و Fire Emblem

وای :) این Bravely Default یک شاهکاره تکه از Square Enix! از نظر من این بازی از Final Fantasy های جدیدی که اومده و داره میاد خ خ قشنگ تره!
ولی این Square Enix هر کاری کنه دیگه نمیتونه بازی هایی در حد Final Fantasy VII و The World Ends With You بسازه...

شما ها که DS ندارین از بازی The World Ends With You هم محرومید :p البته اونایی که iOS دارن نه خیر محروم نیستند :d
این The World Ends With You یعنی ته بازی JRPG هـ ها!!! :x

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان من اصلا نمیخوام درگیر بحث های افراطی بشم و عقیده دارم نظر و سلیقه همه قابل احترام هست ولی من یه کامنت دادم پاک کردن و این مسئله ناراحتم کرد چطوری هست که این حق بیان نظر رو میگیرن از بعضی ها
من فقط تو کامنتم در مورد فن های سونی و نینتندو نوشتم:
انتخاب با خودتون لست آو آس یا قارچ خور!
ولی مثل اینکه متاسفانه نظرم پاک شد..

• Like
Reactions: Sega_genesis

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
دوستان من اصلا نمیخوام درگیر بحث های افراطی بشم و عقیده دارم نظر و سلیقه همه قابل احترام هست ولی من یه کامنت دادم پاک کردن و این مسئله ناراحتم کرد چطوری هست که این حق بیان نظر رو میگیرن از بعضی ها
من فقط تو کامنتم در مورد فن های سونی و نینتندو نوشتم:
انتخاب با خودتون لست آو آس یا قارچ خور!
ولی مثل اینکه متاسفانه نظرم پاک شد..
tlou که عالیه!ولی مقایستون غلطه!
جفتشون خوبن(tlou بیشتر:d)ولی اولا tlou بره ویتا نیست و بره پلی 3 هست دوما بستگی به mood ادم داره!

- - -ویرایش - - -

ببين عزيز بحث الكى نده

اينده خودش باز نشون ميده

به سلامت ديگه حرفى ندارم
یک جواب:فقط یه ذره به تعصب خودت به ویتا فکر کن!
بعدشم چیزی نگفت که اینطوری میگی فقط واقعیتو گفت!
اصلا هم درکش سخت نیست کافی بری تو یه گیمنت!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
اینو ببینید کف کنید فن های سونی :p

نینتندو 34 سال سابقه در ساخت کنسول دستی داره ولی سونی 10 سال b-)

تاریخچه کنسول های دستی نینتندو:

Game & Watch در سال 1980
Game Boy در سال 1989
Game Boy Color در سال 1998
Game Boy Advance در سال 2001
Pokémon Mini در سال 2001
Game Boy Advance SP در سال 2003
Nintendo DS در سال 2004
Game Boy Micro در سال 2005
Nintendo DS Lite در سال 2006
Nintendo DSi در سال 2009
Nintendo 3DS در سال 2011

تاریخچه کنسول های دستی سونی:

PlayStation Portable (PSP) در سال 2004
PlayStation Portable GO (PSP GO) در سال 2009
Xperia Play در سال 2011
PlayStation Vita (PS Vita) در سال 2011

حالا خودتون مقایسه کنید که کدوم شرکت ممکنه توی کنسول های دستی بهتر باشه؟

-------------------------
منبع: Wikipedia

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر