ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
كلا بچه هاى 3DS كم هستند تو انجمن أصلا خودشون تاپيك زدند چرا 3DS كسي نميخره بگذريم كلا بخش ويتا انجمن خيلي قوى هست از تعداد پستها و كاربرانش بگير تا.،،

هدف از اين تاپيك رغبت و علاقه گيم دوستان و گيم بازان در نتيجه كنسول متناسب با استفاده شخص هست همين و بس وگرنه معني خاصي نداره اين خوبه يا ان خوبه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
دوست من شما تا حالا تجربه ی داشتن کنسول های سونی رو داشتی 8-|
اینجا تاپیک dsi vs ps4 هم نیست:|
کلا از اون سه چهار خط اخرت معلومه که داری فن بازی در میاری:|
اون انالوگ اضافه هم تا اونجا که من خبر دارم همه ی بازی ها 3ds رو ساپورت نمیکنه:-b
در مورد صفحه نمایش هم ویتا الان یه صفحه نمایش oled رو ویتا هست :>

آره PS1 و PS2 :d البته با PSP هم کار کردم b-)
منظورم این بود که شخص بنده کنسول low-end نینتندو رو به کنسول high-end سونی ترجیح میدم! نه بخاطر مارک بلکه به خاطر بازی هاش!
بله من فن پر و پا قرص نینتندو هستم :x
خیر قراره تمامه بازی های 3DS رو ساپورت کنه فقط روی بعضی از بازی های قدیمی DS ساپورت نمیشه.
واسه شما OLED، واسه ما Autostereoscopic (3D) LCD :p

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
كلا بچه هاى 3DS كم هستند تو انجمن أصلا خودشون تاپيك زدند چرا 3DS كسي نميخره بگذريم كلا بخش ويتا انجمن خيلي قوى هست از تعداد پستها و كاربرانش بگير تا.،،

هدف از اين تاپيك رغبت و علاقه گيم دوستان و گيم بازان در نتيجه كنسول متناسب با استفاده شخص هست همين و بس وگرنه معني خاصي نداره اين خوبه يا ان خوبه

کلا مشخصه که چرا کمتر کسی 3ds می خره به خاطر بازی هاش هست اشتباه نشه 3ds بازی های خوب زیاد داره ولی تو ایران بازی های زاپنی زیاد طرفدار نداره حتی خود ویتا هم که داره به سمت بازی های زاپنی کشیده میشه داره باعث رنجش خیلی ها از این کنسول میشه.
در واقع یه سر به سایت های معتبر بزنی متوجه میشی ویتا داره هفته ای 2 یا 3 بازی زاپنی و 2 یا 3 تا بازی ایندی براش معرفی میشه.
در اخر فقط زمان مشخص میکنه ویتا مثل نسل قبلی خودش افسانه ای میشه یا نه:)

• Like
Reactions: playstation1

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
خيلى جالب من تحقيق كردم 3DS حتي يك دونه بازى FPS و مولتى پلير هم براش نيست بعد مقايسه سبك بازى و لذت گيم پلى براش بشه بگذريم هر كى هر سبك بازى اى كه خوشش بياد طبيعتا كنسول پرتابل دلخواه خودش متناسب با سلايق و علايقش را ميگيره

من تو بهتم كه اين كنسول كه بيشتر مال Kids هاست چطور RE گرفته؟ ان بازى كه مال بچه ها نيست امان از اين Capcom پولكى

- - -ویرایش - - -

کلا مشخصه که چرا کمتر کسی 3ds می خره به خاطر بازی هاش هست اشتباه نشه 3ds بازی های خوب زیاد داره ولی تو ایران بازی های زاپنی زیاد طرفدار نداره حتی خود ویتا هم که داره به سمت بازی های زاپنی کشیده میشه داره باعث رنجش خیلی ها از این کنسول میشه.
در واقع یه سر به سایت های معتبر بزنی متوجه میشی ویتا داره هفته ای 2 یا 3 بازی زاپنی و 2 یا 3 تا بازی ایندی براش معرفی میشه.

ميدونم بهروز جان واسه همين اخبار بازيهاى ژاپنى و اينداى رو معمولا تو بخش بازيهاي ويتا انعكاس نميدم چون خودم اصلا از اينها خوشم نمياد مگر اينكه نام خيلي بزرگي باشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من کوتاه ترش میکنم...انتخاب با شماست:
کیل زون و آنچارتد یا قارچ خور؟

ببخشید بذارید من بگم

fire emblem awaking

legend of zelda ocarina of time 3d

legend of zelda a link between worlds

RE : Revelations

Castlevania lord of shadow - Mirrors of Fate

Bravely Default

Etrain Odyssey IV : Legend Of Titans

Shin Megami Tensei ...

Shinobi 3ds

Ghost Recon Shadow Wars

Star Fox 64 3d

super mario 3d land

new super mario bros 2

Monster Hunter 3 Ultimate

Monster Hunter 4 فعلا ژاپن اما قارره نسخه جهانیش هم بیاد

خوب 3ds بازم خیلی بازی داره ...

اما ویتا :

Killzone Merecnary

Uncharted Golden Abyss

Little big planet vita

TearAway

Wipout ...

persona 4 vita version

gravity rush

تقریبا عناوین خوبش همین ها هست دیگه به نظرم

میتونم بگم حالا انتخاب با شماست

در ضمن 3ds که به کنار ds هم بازی آنلاین میشه باهاش انجام داد مثل mario kart ds که مربوط به سال 2004 یا 2005 هست فکر کنم و تقریبا هنوزشم هر وقت بروید در بازی افرادی هستند برای آنلاین بازی کردن

- - -ویرایش - - -

ببخشید اگر منظورتون فروش هست که افسانه بشه که نسل قبلشم ds حدود دو برابر بیشتر فروخت تا psp

• Like
Reactions: Cait Sith

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
ببخشید بذارید من بگم

fire emblem awaking

legend of zelda ocarina of time 3d

legend of zelda a link between worlds

RE : Revelations

Bravely Default

Etrain Odyssey IV : Legend Of Titans

Shin Megami Tensei ...

Shinobi 3ds

Ghost Recon Shadow Wars

Star Fox 64 3d

super mario 3d land

new super mario bros 2

Monster Hunter 3 Ultimate

Monster Hunter 4 فعلا ژاپن اما قارره نسخه جهانیش هم بیاد

خوب 3ds بازم خیلی بازی داره ...

اما ویتا :

Killzone Merecnary

Uncharted Golden Abyss

Little big planet vita

TearAway

Wipout ...

persona 4 vita version

gravity rush

تقریبا عناوین خوبش همین ها هست دیگه به نظرم

میتونم بگم حالا انتخاب با شماست

در ضمن 3ds که به کنار ds هم بازی آنلاین میشه باهاش انجام داد مثل mario kart ds که مربوط به سال 2004 یا 2005 هست فکر کنم و تقریبا هنوزشم هر وقت بروید در بازی افرادی هستند برای آنلاین بازی کردن

دوست من حساس نشو ويتا عناوين زياد داره بگيم مثلا تو FPS چندين نام بزرگ هست يا تو TPS يا سبكهاي فايتينگ يا... ولى كوتاه ميايم ضمنا اگه بخوايم عناوين اينده براي ويتا رو بگيم كه باز قابل قياس با عناوين اينده و تكرارى 3DS نيست

گفتم بستگي به نوع سبك و بازى داره انلاين يا افلاين داره و... تا استفاده كننده و خريدار راضى باشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوست من حساس نشو ويتا عناوين زياد داره بگيم مثلا تو FPS چندين نام بزرگ هست يا تو TPS يا سبكهاي فايتينگ يا... ولى كوتاه ميايم ضمنا اگه بخوايم عناوين اينده براي ويتا رو بگيم كه باز قابل قياس با عناوين اينده و تكرارى 3DS نيست

گفتم بستگي به نوع سبك و بازى داره انلاين يا افلاين داره و... تا استفاده كننده و خريدار راضى باشه

از نظر شما عناوین خوب ویتا از 3ds بیشتره ؟

اگر همچین فکری میکنید :

کافی هست که به سایت gamerankings.com بروید و برای مثال تعداد بازیهایی که میانگین بالای 75 دارند در ویتا و 3ds رو با هم مقایسه کنید

میبینید که حدود 40 بازی 3ds میانگین بالای 75 دارند اما در مقابل برای ویتا حدود 25 بازی !

برای ویتا :
Reviews and News Articles - GameRankings
برای 3ds :
میتونید برید چک کنید حرف من رو

اگر چه ویتا حدود یکسال دیرتر اومده

این پست من برای حدود یک یا دو ماه قبل هست فکر کنم

==============

برید چک کنید خواستید

==============

بحث سلیقه رو قبول دارم

اما بازی مثل zelda ocarina of time بچه گانه هست مثلا ؟ یا بازی مثل fire emblem awaking ? یا castlevaina ی که برای 3ds هست ؟ یا RE ش که برای هر کنسول جدیدی (جدای از ps4 یا one) تقریبا اومد به جزء ویتا ؟
یا ghost recon مخصوص 3ds ?

- - -ویرایش - - -

راستی اینم بگم که من با ویتا بازی کردم

البته من اونطور نیست که ازش بدم بیاد یا اصلا نخرم

اتفاقا اگه یه گرن تورسیمو خوب بیاد براش با آنلاین خوب میخرم احتاملا اگر بتونم و پولش باشه

بله حرفتون رو تقریبا قبول دارم که ویتا عناوین خوب داره که کم یا خیلی کم هم نیستند اما به نظرم عناوین پر امتیازتر 3ds بیشتره

خیلی ممنون

• Like

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
از نظر شما عناوین خوب ویتا از 3ds بیشتره ؟

اگر همچین فکری میکنید :

کافی هست که به سایت gamerankings.com بروید و برای مثال تعداد بازیهایی که میانگین بالای 75 دارند در ویتا و 3ds رو با هم مقایسه کنید

میبینید که حدود 40 بازی 3ds میانگین بالای 75 دارند اما در مقابل برای ویتا حدود 25 بازی !

برای ویتا :
برای 3ds :
میتونید برید چک کنید حرف من رو

اگر چه ویتا حدود یکسال دیرتر اومده

این پست من برای حدود یک یا دو ماه قبل هست فکر کنم

==============

برید چک کنید خواستید

==============

بحث سلیقه رو قبول دارم

اما بازی مثل zelda ocarina of time بچه گانه هست مثلا ؟ یا بازی مثل fire emblem awaking ? یا castlevaina ی که برای 3ds هست ؟ یا RE ش که برای هر کنسول جدیدی (جدای از ps4 یا one) تقریبا اومد به جزء ویتا ؟
یا ghost recon مخصوص 3ds ?

دوست من داريش احساساتىيش ميكنى بله من شخصا تنها بازى سنين بالغى كه براى 3DS ميبينم همون RE و هنوز برام عجيب چرا رفته انجا؟

حالا يك سوال بنده از طرفداران بازيهاى FPS و مولتى پليرش هستم حالا 3DS چي داره شما بگو؟ الان هر كنسولى اين نوع سبك پرفروش و محبوب رو داره ولى شما نداريد؟ جوابش رو خودتون بديد؟!! ان هم همين حال نه اينده و...

- - -ویرایش - - -

خيلى خلاصه اش كنم براي همه, چه طرفداران چه خريداران و چه مقايسه كننده گان

هر دو كنسول رو ميگذاريم كنار ,فرض كنيد اول خطيم و هيچ كدوم رو نداريم

كنسول و امتياز و آمار و گرافيك و گيم پلى و عنوان بازى و نحوه كنترل و ... هم واسه هر دو كارى نداريم

من يك خريدارم و ميخوام يكى از اين دو كنسول را انتخاب و خريدارى كنم براي من خريدار برحسب علاقه و سليقه, بازى هاي FPS و TPS و فايتينگ همراه با مولتى پلير مهم است, شما اكنون كدام يك از اين دو را جهت بنده و برطرف نمودن نيازهام معرفى نماييد؟ ان هم با دليل مكفى

ناگفته نماند سبكهاى فوق همگى A D U L T يا براى بالغين در نظر گرفته ميشوند ان هم بدليل خشونت و.....

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوست من داريش احساساتىيش ميكنى بله من شخصا تنها بازى سنين بالغى كه براى 3DS ميبينم همون RE و هنوز برام عجيب چرا رفته انجا؟

حالا يك سوال بنده از طرفداران بازيهاى FPS و مولتى پليرش هستم حالا 3DS چي داره شما بگو؟ الان هر كنسولى اين نوع سبك پرفروش و محبوب رو داره ولى شما نداريد؟ جوابش رو خودتون بديد؟!! ان هم همين حال نه اينده و...

اگر فقط FPS و آن هم آنلاین باشه که من به شما میگم 3DS خوب نیست

البته مثلا بازی Moon Chronicles قاره باراش بیاد به زودی که خوب فکر کنم چند نفره نیست , یک بازی fps که sci-fi هست

و بازی Cult Contry هم هست که اول شخص هست و ترسناک و قراره بیاد

=================

احتمالش هم هست یک نسخه از Metroid براش بیاد که احتمالا مولتیپلیر داره اما این نظر خودم هست که شاید اول شخص باشه (DS یک نسخه از Metroid داره که اول شخص هست و آنلاین هم داره)

====================

در کل برای FPS فعلا Vita بهتره

==================

ببخشید میدونید Fire Emblem چیه ؟ نسخه 3ds اش رو دیدید ؟

Zelda Ocarian of time 3d چی ؟ دیدید ؟

راستی اصلا بازی super mario 3d land رو رفتید ؟ (به قول شما بچه گانه) انقدر بامز هست و فان که آدم لذت میبره !

معمولا هدف از بازی کردن لذت بردن هست (البته نکات مثبت هم بشه یاد بگیریم خیلی خوبه )

• Like

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام

اگر فقط FPS و آن هم آنلاین باشه که من به شما میگم 3DS خوب نیست

البته مثلا بازی Moon Chronicles قاره باراش بیاد به زودی که خوب فکر کنم چند نفره نیست , یک بازی fps که sci-fi هست

و بازی Cult Contry هم هست که اول شخص هست و ترسناک و قراره بیاد

=================

احتمالش هم هست یک نسخه از Metroid براش بیاد که احتمالا مولتیپلیر داره اما این نظر خودم هست که شاید اول شخص باشه (DS یک نسخه از Metroid داره که اول شخص هست و آنلاین هم داره)

====================

در کل برای FPS فعلا Vita بهتره

==================

ببخشید میدونید Fire Emblem چیه ؟ نسخه 3ds اش رو دیدید ؟

Zelda Ocarian of time 3d چی ؟ دیدید ؟

راستی اصلا بازی super mario 3d land رو رفتید ؟ (به قول شما بچه گانه) انقدر بامز هست و فان که آدم لذت میبره !

معمولا هدف از بازی کردن لذت بردن هست (البته نکات مثبت هم بشه یاد بگیریم خیلی خوبه )

بله اين شد البته جواب سوالم رو بديد
پس ويتا را جهت خريد پيشنهاد ميكنيد پس ويتا براي بالغين هست چون ان سبكها براى بالغين هستند از مصاحبت با شما خوشحال شدم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل

- - -ویرایش - - -

خيلى خلاصه اش كنم براي همه, چه طرفداران چه خريداران و چه مقايسه كننده گان

هر دو كنسول رو ميگذاريم كنار ,فرض كنيد اول خطيم و هيچ كدوم رو نداريم

كنسول و امتياز و آمار و گرافيك و گيم پلى و عنوان بازى و نحوه كنترل و ... هم واسه هر دو كارى نداريم

من يك خريدارم و ميخوام يكى از اين دو كنسول را انتخاب و خريدارى كنم براي من خريدار برحسب علاقه و سليقه, بازى هاي FPS و TPS و فايتينگ همراه با مولتى پلير مهم است, شما اكنون كدام يك از اين دو را جهت بنده و برطرف نمودن نيازهام معرفى نماييد؟ ان هم با دليل مكفى

ناگفته نماند سبكهاى فوق همگى A D U L T يا براى بالغين در نظر گرفته ميشوند ان هم بدليل خشونت و.....
داداش واقعا فکر میکنی 3ds فقط بازی اویل رو برای بزرگ سال داره =))
به خدا یک سرچ کوچک قشنگ نشون میده که نینتندو کلی بازی یزرگ سال داره
Shin Megami Tensei ...
Shinobi 3ds
Ghost Recon Shadow Wars
splinter cell
tekken
street fighter IV
dead or alive
MGS 3 Snake eater
project X zone
persona
batman arkham origins
در ضمن برای 3ds در آینده دو بازی شوتر هم داره میاد که اولیش iron fall هستش که یک بازی شوتر با تم gears of war هست که علاوه بر اینکه گرافیک خوبی داره 60 فریم هم هست و تیم قوی ای داره میسازتش که برخی کارمندان سانتا مونیکا توش هستند
دومی هم بازی moon Chronicles هستش که اینم اول شخص شوتر و 60 فریمه

بازم بگو بازی بچه گونه داره

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
داداش واقعا فکر میکنی 3ds فقط بازی اویل رو برای بزرگ سال داره =))
به خدا یک سرچ کوچک قشنگ نشون میده که نینتندو کلی بازی یزرگ سال داره
Shin Megami Tensei ...
Shinobi 3ds
Ghost Recon Shadow Wars
splinter cell
tekken
street fighter IV
dead or alive
MGS 3 Snake eater
project X zone
persona
batman arkham origins
در ضمن برای 3ds در آینده دو بازی شوتر هم داره میاد که اولیش iron fall هستش که یک بازی شوتر با تم gears of war هست که علاوه بر اینکه گرافیک خوبی داره 60 فریم هم هست و تیم قوی ای داره میسازتش که برخی کارمندان سانتا مونیکا توش هستند
دومی هم بازی moon Chronicles هستش که اینم اول شخص شوتر و 60 فریمه

بازم بگو بازی بچه گونه داره

ببين عزيز سوال من رو بخون خواستى تو جواب بده مشكلى نيست كامل بخون و به حروف دقت كن همه چي رو هم گفتم ميگذاريم كنار اين ايتمها رو: گرافيك گيم پلى كنترل عنوان بازى امتياز و أمار و بازيهاي اينده

تو حالا بم جواب بده ميخوام همين الان برم يكي از اين دو رو بخرم
سوال بالا را دقيق حروف به حروف بخون و جواب بده كه كدوم را بخرم تا نيازهاي ذكر شده بالا را برام هم اكنون پوشش بده؟! و چرا؟

آخرین ویرایش:

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
یه pokemon کافیه تا vita که هیچ ، کل handheld gadget ها توی multiplayer غلاف کنن ;)

حرف دل منو زدی :d
هر وقت Pokemon واسه Vita هم اومد اون وقت تازه میتونم به خریدش فکر کنم... میدونی چند میلیون نفر فقط به خاطر Pokemon میرن کنسول های نینتندو رو میگیرن؟! برو آمارو ببین کف کن :p:d

• Like

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
حرف دل منو زدی :d
هر وقت Pokemon واسه Vita هم اومد اون وقت تازه میتونم به خریدش فکر کنم... میدونی چند میلیون نفر فقط به خاطر Pokemon میرن کنسول های نینتندو رو میگیرن؟! برو آمارو ببین کف کن :p:d

یه pokemon کافیه تا vita که هیچ ، کل handheld gadget ها توی multiplayer غلاف کنن

ممنون از شركت موثرتان حالا ميتونيد برگرديد به تاپيك اصليتان:

http://forum.bazicenter.com/thread85625/

از پو كمنتان هم لذت ببريد تا 45 سالگى :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر