ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
من به ویتا رای دادم چون هاردکورم چون ویتا هم هاردکوره ولی رقیبش کاملا از بازیهاش معلومه که کژواله8-|
ویتا تروفی داره 3ds نداره با ویتا میشه انلاین زد ولی با 3ds نمیشه
و از همه مهمتر
ویتا پارتی چت داره:))

برای همین میگم از تعصب دست بردارید و واقعیت رو ببینید
الان شما بدونه هیچ تحقیقی این حرفو میزنی
شما اگر دو تا دستگاه رو داشتی این حرف نمیزدی 3ds هم انلاین داره و هم بازیهایی مثل رزیدنت و splinter cell ,و یه سری بازی خوبه دیگه که فکر نکنم بهش کژوال

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
من به ویتا رای دادم چون هاردکورم چون ویتا هم هاردکوره ولی رقیبش کاملا از بازیهاش معلومه که کژواله8-|
و از همه مهمتر

یه MH بسه واسه اثبات هارد کور بودن 3ds بقیه به کنار ;)
اسکی رفتن سونی از روی مایکروسافت (تروفی) رو ویتا داره اما در مورد 3AS یه سرچی بزن ، با ds هم می شه آنلاین زد 3ds که به کنار ، فروش Pokemon X/Y که با آنلاینش معروفه از کل فروش ویتا بیشتره :-j
Miiverse FTW

بدتر داری آبروی سونی و سونی فن جماعت رو می بری:-j

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
ميبينم طرفداران دو اتشه هر دو گروه دارند از شرايط فروش جهانى بگير تا بازيها صحبت مى كنند

من همين هفته پيش ميخواستم يكى از دو را بگيرم كه اخر ويتا را انتخاب كردم ان هم انتخابى توسط خودم نه انتخاب و آمار و..

ويتا گرفتم چون به سنم بخوره وقتى كه 3DS رو ميبينم انگار يك اسباب بازى رو ديدم
ويتا گرفتم چون فرم در دست گرفتنش تو دست و كنترلهاى انالوگش و شولدرهاش حس يك كنسول واقعى رو ميده
ويتا گرفتم چون گرافيك بازيهاش همانند PS3 و حتى PS4 ميمونه به خصوص با اين ويژگى جديد cross play انتظار بازيهايى يكسان و توامان و همزمان براى كنسولهاى سونى پيشبينى ميشه
ويتا گرفتم تا از لذت تجربه و بازى با بازيها و نامهاى بزرگ لذت ببرم نامهايى كه ميدونم سونى بيشتر از نينتندو برامون مياره و هر نام معادل 10 تا نام شايد براى نينتندو ميشه
ويتا گرفتم چون كنسولى ميخواستم قدرتمند با مدت استفاده مناسب و باطرى مناسب
ويتا گرفتم بخاطر گرافيك قوى و عالى و گرنه ايفون ٥ دارم ان هم بازيهاش خوبه مگه چشه؟ بازيهاى ايفون رو هم زياد ميخرم و استفاده ميكنم
1-خيلي باحالن اين ويتا بازا...دم از سن بالا ميزنن بازي مورد علاقشون little big planet و tearaway هست
٢-واقعا كه!من با ويتا كار كردم اون انالوگ هاش واقعا خوش دسته؟كنسول خوش دسته؟؟؟؟البته جدا از اينكه انالوگ ٣دي اس هم بعد از يه مدت كه عرق ميكني اذيتت ميكنه(بي طرفانه لول)
٣-لول...والا تا اونجايي كه ميدونم بازي هاي كه كراس باي داشتن فقط ايندي ها مثل نسخه ps3 بودن و بقيشون يا افت فريم داشتن يا نثل نيد فور اسپيد كلا تغير داشتن!(به غير از اسلاي كوپر بازي كردم خوب بود)البته جدا از اينكه خيلي كم ان!
٤-خيلي خنده داره اين حرفتpokemon و zelda وmario همه قبل از كنسول دادن سوني هم بودن!(pokemon به تنهايي فروشش ٥ برابر كل كنسول هاي سونيه!)
٥-دروغ نميگم ولي ٣ روز پيش كه هك گرفتم ٣دي اسمو خاموش نكردم و ٣ الي ٤ ساعت دووم داره و تو حالت دو بعدي بيشتر و تو حالت ds هم كلا دستگاهم يك بار خاموش شد!تا الان ٢٠ ساعت حدودا زلدا رو بازي كردم و براي اثبات الان تو shadow temple ام و lens of truth هم دارم و ١٠ تا قلب و مانا بار هم اپگريد كردم پيش great fairy!
٦-والا در حد عالي نيست و خوبه ولي خوب حق داريد گرافيك ٣دي اس جالب نيست زياد ولي اينم بايد بگ كه ٣ بعدي بودن شفافيت texture ها رو بالا ميبره و گرافيك خيلي خوب ميشه ولي اين حرف من يادت باشه وقتي nova 4 اومد دانلود كن گرافيكشو با ويتا مقايسه كن ببين كدوم بالاتره!
در كه سليقه اي هست و من خودم كه با turn based rpg و dungeon crawler حال ميكنم برام ايده ال هست!

- - -ویرایش - - -

و از همه مهمتر
والا هارد كور به چي ميگي؟خيلي ادعا داري همين جا legend of zelda ocarina of time master quest رو رامشو برات ميزارم اگه تا اخر dodongos cavern
رفتي من اواتار جاستين ميزارم...در ضمن hardcore سطحش پايين تر از progamer هست محض اطلاع جناب هارد كور...
٢- kid icarus هر chapter ش حدود ١٥٠ تا unlockable داشت كه سر جمع ميشد حدود ٤٥٠ تا!جدا از اينكه بازي هاي ديگه هم از اين جور چيزا زياد دارن...
حالا اصلا پلات گرفتي كه چي؟ باز نينتندو يه كلاب داره كه بهت هداياي فيزيكي يا بازي ديجيتال ميده ولي پلات چي؟
٣-يعني واقعا facepalm دوست گرامي نينتندو شبكه اجتماعي داره!miiverse هست تازه اگه از اونم راضي نبوديد swap note هست!جالب بود

• Like
Reactions: Cait Sith

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,452
نام
امین
میخاستم به 3ds رای بدم ولی چند تا jrpg که سونی واسه ویتا معرفی کرد رای منو برد سمته ویتا ولی اگه چند ماه پیش نظر سنجی میشد اونوری بودم.

• Like
Reactions: che-jaleb

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
1-خيلي باحالن اين ويتا بازا...دم از سن بالا ميزنن بازي مورد علاقشون little big planet و tearaway هست
٢-واقعا كه!من با ويتا كار كردم اون انالوگ هاش واقعا خوش دسته؟كنسول خوش دسته؟؟؟؟البته جدا از اينكه انالوگ ٣دي اس هم بعد از يه مدت كه عرق ميكني اذيتت ميكنه(بي طرفانه لول)
٣-لول...والا تا اونجايي كه ميدونم بازي هاي كه كراس باي داشتن فقط ايندي ها مثل نسخه ps3 بودن و بقيشون يا افت فريم داشتن يا نثل نيد فور اسپيد كلا تغير داشتن!(به غير از اسلاي كوپر بازي كردم خوب بود)البته جدا از اينكه خيلي كم ان!
٤-خيلي خنده داره اين حرفتpokemon و zelda وmario همه قبل از كنسول دادن سوني هم بودن!(pokemon به تنهايي فروشش ٥ برابر كل كنسول هاي سونيه!)
٥-دروغ نميگم ولي ٣ روز پيش كه هك گرفتم ٣دي اسمو خاموش نكردم و ٣ الي ٤ ساعت دووم داره و تو حالت دو بعدي بيشتر و تو حالت ds هم كلا دستگاهم يك بار خاموش شد!تا الان ٢٠ ساعت حدودا زلدا رو بازي كردم و براي اثبات الان تو shadow temple ام و lens of truth هم دارم و ١٠ تا قلب و مانا بار هم اپگريد كردم پيش great fairy!
٦-والا در حد عالي نيست و خوبه ولي خوب حق داريد گرافيك ٣دي اس جالب نيست زياد ولي اينم بايد بگ كه ٣ بعدي بودن شفافيت texture ها رو بالا ميبره و گرافيك خيلي خوب ميشه ولي اين حرف من يادت باشه وقتي nova 4 اومد دانلود كن گرافيكشو با ويتا مقايسه كن ببين كدوم بالاتره!
در كه سليقه اي هست و من خودم كه با turn based rpg و dungeon crawler حال ميكنم برام ايده ال هست!

جالب بود من نظرات خودم رو براي خريد ويتا و دلايلي كه ويتا خريدم رو مطرح كردم شما از روي احساسات ادامه دادي:

1 من بيشتر عناويني چون DOA Killzone FIFA14 Assassin's Creed Unit 13 Uncharted برام جالب بود كه همه رو الان خريداري كردم محض اطلاع اگر علاقه داري از سلايق و انگيزه هاي شخصي و خصوصي افراد سر در بياريد

2 بله خوش دسته نه پس 3DS درب دار خوش دسته؟ اصلا تاحالا كنسولي ديدي از كودكي تاحالا درب دار باشه؟ نگو ....نگو.. بيشتر دخترونه به نظر مياد به ياد جعبه كرم پودر مي افتم بعد عرق كردن يك پديده جسماني هست نه من دكترم نه شما ممكن من عرق نكنم شما بكنيد همه مگه يكسانند؟ حتما با 3DS دست عرق نميكنه بگذريم كلا شما يك چيزي پروندي ديگه بيخيال :p

3 شما همون DOA كه گفتم رو ببين تا 60 fps هست و عينا همون PS3 ديگه چي ميخوايند؟ حالا بحث اينجا درازه من نميگم بگم ميره تا صفحه بعد...

4 نميدونم چرا عناوين نينتندو را عنوان ميكنيد؟ 1 بار گفتم اگر سنم كم بود ميرفتم همون 3DS رو بگيرم تا ماريو بازي كنم نظرات كاملا شخصي و خصوصي است من زماني كه ويتا گرفتم واقف بودم عناوين نينتندو را نخواهم داشت و براي همين اصلا نميخواستم ان عناوين را....باز نظر شخصي هست در افراد.البته تو 3DS هم عناوين خوبي هست من رد نميكنم ولي چون كنترلر ان از نظر من ضعيف است بدليل نبود انالوگ استيك و شولدرها پس من هم رد كردم چون لذت دسته بازي توش نيست

5 حرف شما درست من تاييد و قبولت دارم

6 نه من ايفون دارم و از قديميترين بچه هاي گيم باز ايفونم و بررسي و مرور بازيهاشو ميكنم هنوز هم ايفون خوب هست اما من گرافيكي بالاتر و كنترل بهتر و فيزيكي ميخواستم حتي از تاچ ويتا هم متنفرم و اصلا ازش جهت بازي استفاده نميكنم گرافيك ويتا در حد PS3 و PS4 هست من كنسول جدي ميخواستم عذر ميخوام نه اسباب بازي با بازيهاي ....بگذريم افراد متفاوتند ولي 3DS به نظر من براي سن 25 و 30 سال به بالا زياد خوش فرم نيست البته نظرات و عقيده ها فرق دارند ولي بدم هم نمياد

ضمنا تعداد بازيهاي ويتا در حال گسترش و فراتر از 3DS ميشه و داره ميشه ميگي نه نگاه كن:

انتشار بازيهاي بازيهاي ويتا در سال 2014 تاكنون 12 مورد
انتشار بازيهاي 3DS در سال 2014 تاكنون 6 مورد

منبع:

2014 in video gaming - Wikipedia, the free encyclopedia

بازم ليست دارم ولي بحث زياد داغ ميشه ...

آخرین ویرایش:

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
جالب بود من نظرات خودم رو براي خريد ويتا و دلايلي كه ويتا خريدم رو مطرح كردم شما از روي احساسات ادامه دادي:

1 من بيشتر عناويني چون DOA Killzone FIFA14 Assassin's Creed Unit 13 Uncharted برام جالب بود كه همه رو الان خريداري كردم محض اطلاع اگر علاقه داري از سلايق و انگيزه هاي شخصي و خصوصي افراد سر در بياريد

2 بله خوش دسته نه پس 3DS درب دار خوش دسته؟ اصلا تاحالا كنسولي ديدي از كودكي تاحالا درب دار باشه؟ نگو ....نگو.. بيشتر دخترونه به نظر مياد به ياد جعبه كرم پودر مي افتم بعد عرق كردن يك پديده جسماني هست نه من دكترم نه شما ممكن من عرق نكنم شما بكنيد همه مگه يكسانند؟ حتما با 3DS دست عرق نميكنه بگذريم كلا شما يك چيزي پروندي ديگه بيخيال :p

3 شما همون DOA كه گفتم رو ببين تا 60 fps هست و عينا همون PS3 ديگه چي ميخوايند؟ حالا بحث اينجا درازه من نميگم بگم ميره تا صفحه بعد...

4 نميدونم چرا عناوين نينتندو را عنوان ميكنيد؟ 1 بار گفتم اگر سنم كم بود ميرفتم همون 3DS رو بگيرم تا ماريو بازي كنم نظرات كاملا شخصي و خصوصي است من زماني كه ويتا گرفتم واقف بودم عناوين نينتندو را نخواهم داشت و براي همين اصلا نميخواستم ان عناوين را....باز نظر شخصي هست در افراد.البته تو 3DS هم عناوين خوبي هست من رد نميكنم ولي چون كنترلر ان از نظر من ضعيف است بدليل نبود انالوگ استيك و شولدرها پس من هم رد كردم چون لذت دسته بازي توش نيست

5 حرف شما درست من تاييد و قبولت دارم

6 نه من ايفون دارم و از قديميترين بچه هاي گيم باز ايفونم و بررسي و مرور بازيهاشو ميكنم هنوز هم ايفون خوب هست اما من گرافيكي بالاتر و كنترل بهتر و فيزيكي ميخواستم حتي از تاچ ويتا هم متنفرم و اصلا ازش جهت بازي استفاده نميكنم گرافيك ويتا در حد PS3 و PS4 هست من كنسول جدي ميخواستم عذر ميخوام نه اسباب بازي با بازيهاي ....بگذريم افراد متفاوتند ولي 3DS به نظر من براي سن 25 و 30 سال به بالا زياد خوش فرم نيست البته نظرات و عقيده ها فرق دارند ولي بدم هم نمياد

ضمنا تعداد بازيهاي ويتا در حال گسترش و فراتر از 3DS ميشه و داره ميشه ميگي نه نگاه كن:

انتشار بازيهاي بازيهاي ويتا در سال 2014 تاكنون 12 مورد
انتشار بازيهاي 3DS در سال 2014 تاكنون 6 مورد

منبع:

2014 in video gaming - Wikipedia, the free encyclopedia

بازم ليست دارم ولي بحث زياد داغ ميشه ...
1-حق با شماست
٢-يكي ازمدل هاي gba و ds هم در دار بودن!همين جعبه كرم پودر خيلي خوب داره ويتا رو ميتركونه!بله ديگه ما دختر بوديم خبر نداشتيم بچه هم هستيم لابد ديگه؟!؟!؟
تا حالا به ٣ds دست هم نزدي....پس اصلا حق مقايسه نداري!شما اصلا بحث وارد فن بازي كرديد!من در قبال اون گفتم ٣دي اس هم اين مشكلو داشته ولي اصلا شما به واقعيات نگاه نميكنيد!
٣-چند تا بازي مثل doa هستن كه پورتشون خوبه؟(به غير از ايندي ها)
٤-باز هم همون قضيه!كنسولو دست هم نزدي بعد مياي راجب كنترل حرف ميزني
٦-غير منطقي.(همينو ميگم فقط)
ضمنا براي سنجش بازي هاي كنسول بازي هاي خوب رو حساب كردم بنده نه بازي مثل angry birds trilogy مثلا!

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من خودم هم ویتا دارم هم 3DS و با توجه به هک شدن 3DS، من بیشتر ترجیحش میدم ( با وجود تمام بی کیفیتی و کمبود های خود دستگاه). در عین حال صحبت های سام عزیز هم قبول دارم.
شما یه طور با ایشون صحبت می کنید که انگار از دیروز وارد دنیای گیم شدن و از همه چی بیخبرن. در حال حاضر تنها کسی که در ایران بازی های iOS رو به صورت حرفه ای و مستقل نقد می کنه ایشون هستند.

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
رافيك ويتا در حد PS3 و PS4 هست من كنسول جدي ميخواستم عذر ميخوام نه اسباب بازي با بازيهاي ....بگذريم افراد متفاوتند ولي 3DS به نظر من براي سن 25 و 30 سال به بالا زياد خوش فرم نيست البته نظرات و عقيده ها فرق دارند ولي بدم هم نمياد
گرافیک ویتا هر وقت تونست به بازیای الان پی اس 3 برسه اونوقت شما اجازه داری بگی در حد پی اس 4 ـه .
ویتا - 3 - 4 - 360 - 1 و ... همه و همه اسباب بازی ـن در این صورت !
کلا اونجوری حساب کنیم 25 30 به بالا دیگه وقت بازی کردنش نیست وقت کار کردنشه بازی مال بچه ها میشه !
پس نتیجه میگیریم که شما نظرات شخصیت کاملا از روی فن بازیه و بدون اتخاذ یه دید درست داری میگی حرف من درسته !
وجدانا مطمئنم یه بارم 3دی اس رو از جلو ندیدی وگرنه اینجوری حرف نمیزدی !
شاهکاری چون زلدا یا لویجی منشن و کید ایکاروس به کنار Pokemon خودش اندازه کل ویتا می ارزه !( من خودم ویتا دارم و فن سونی هم هستم )
درضمن برای 100% کردن هر بازی کلی اچیومنت داخلی وجود داره حتما لازم نیست یه اپ تروفی تو دستگاه باشه !

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
نینتندو فنای عزیز چشمتون و میبندین و ویتارو ترول می کنید بدون اینکه حتی یه بار پشت ویترین مغازه دیده باشین!
اونایی که فن سونی هستن از PS1 که اومد خریدن تا Vita و PS4 مطمئن باشین حسرت بازی های Casual رو نمیخورن ! Mario بهترین هست تو نوع خودش تموم شد و رفت Goty نیست! (کاری به نامزد شدنش ندارم) Zelda شکی نیست فوق العادست شخصیت زیبا و دوست داشتنی گیم پلی خاص همه ی اینا پذیرفتس اما وقتی اسم بهترین دنیا میاد وسط دیگه نباید چشمتون و ببندین و بازی های Casual و انتخاب کنید
Ratchet and clank پرفروش ترین فرنچایز پلتفرمر Ps3 یا میلیون ها مراحلی که تو Little big planet ساخته شد مطمئن باشید یه سونی فن اینارو با 100 تا زلدا عوض نمی کنه

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
در این که ویتا گند زده که هیچ شکی نیست:dیعنی الان عمرا فروشش به 3ds برسه,فقط باید سعی کنه یه جایگاه برای خودش مثل psp در برابر ds پیدا کنه!
البته دلیلشم واضحه!اکثریت استدیو های سونی مشغول ps3 بودن,الانم همه رفتن برا ps4 میسازن!اون طرف N یه سری استدیو مخصوص 3ds داره!
نسل پیش RAD و bend که دوتا از استدیو های خوب سونی بودن برا psp بازی میساختن,الان دارن برا ps4 بازی میسازن.سونی باید چنتا استدیو خوب مختص ویتا تاسیس کنه که بتونن از تمام پتانسیل های ویتا استفاده کنن چون از استدیو های ثرد پارتی بخاری بلند نمیشه

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
نینتندو فنای عزیز چشمتون و میبندین و ویتارو ترول می کنید بدون اینکه حتی یه بار پشت ویترین مغازه دیده باشین!
اونایی که فن سونی هستن از PS1 که اومد خریدن تا Vita و PS4 مطمئن باشین حسرت بازی های Casual رو نمیخورن ! Mario بهترین هست تو نوع خودش تموم شد و رفت Goty نیست! (کاری به نامزد شدنش ندارم) Zelda شکی نیست فوق العادست شخصیت زیبا و دوست داشتنی گیم پلی خاص همه ی اینا پذیرفتس اما وقتی اسم بهترین دنیا میاد وسط دیگه نباید چشمتون و ببندین و بازی های Casual و انتخاب کنید
Ratchet and clank پرفروش ترین فرنچایز پلتفرمر Ps3 یا میلیون ها مراحلی که تو Little big planet ساخته شد مطمئن باشید یه سونی فن اینارو با 100 تا زلدا عوض نمی کنه

دوست عزیز من از ps1 داشتم تا ps3 و ویتا ولی واقعا بی تفاوتی شرکت سونی رو نسبت به ویتا رو نمیشه انکار کرد الان یک واقعیت هست که سونی به اونصورت که نینتندو 3ds رو ساپورت میکنه شاید 10 درصد هم ساپورت نداره
الان خوده من اومد مزیت و معایب هر 2 تا دستگاه رو گفتم ولی واقعیت اینه بعضی از ما جنبه انتقاد نداریم مثلا من یه کنسول رو دوست دارم دلیل نمیشه که واقعیتها رو نگم
مثلا خوده من از کنسول دستی که امکانات بالا و کیفیت مطلوب داشته باشه بدم نمیاد من خودم ویتا داشتم وقتی دیدم اینقدر ساپورت ضعیف داره کلا بیخیالش شدم
در کل شرکت سونی در مورد ساپورت ویتا دقیقا داره مثل psp عمل میکنه که باعث شد خیلی از عنوانهای بازی کنسل بشه مثلا قرار بود رزیدنت برای psp بیاد که بعد از یه مدتی کنسل شد الان اگر نگاه کنید دقیقا شرکت سونی کنسولهای خانگی رو واقعا خوب ساپورت میکنه
در مورد فن بازی هم باید بگم خودتون به جملاتی که نوشتی نگاه کنید اومدید فنهای نینتندو رو اسم بردید ولی حرفی از فنهای سونی نبردید که خیلی از حرفاهشون با غرض و توهین هست
اگر هم نگاه کنید بعضی از فنهای سونی شاید سنشون به 14 سال هم نرسه ولی بدونه هیچ تحقیقی حرف از هاردکور بودن وکژوال بودن میزنن البته از این اتفاقها توی فنهای نیتندو هم وجود داره
در کل منظورم اینه چرا نباید واقعیت رو گفت ؟

• Like
Reactions: Cait Sith

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
Zelda casual هست؟!؟!؟؟؟
از كي تا حالا؟!؟!؟
من كه از اول دارم ميگم سليقه اي هست ولي كسي گوش نميده!
دوست عزيز بازي casual به امثال انگري بردز ميگن!من اگه بخوام فن باشمم فن سونيم!
فقط علاقه شديدي به rpg ,jrpg,turn based rpgو platformer دارم و عاشق little big هم هستم ولي اين اعصابمو خورد ميكنه كه كسي بره علايق من احترام نميزاره!و اينكه من بابام رييس نينتي نيست كه بيام ازش طرفداري كنم!بازياش خوبه.همين عاملم بره من كافي بود بره خريد 3ds
اگرم مي خواستم به گفته ديگران عمل كنم ميرفتم ويتا مي گرفتم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

ببخشید من خیلی هم طرفدار نینتندو نیستم اما با ویتا هم بازی کردم و میدونم چیه

خود کنسول خوبه

اما واقعیت اینه به نظرم که این کنسول بازیهای با امتیاز بالاش یا خوبش کمتر از 3ds هست تقریبا

همونطور که شما تقرببا میگید نینتندو فنها عزیز حتی یک بار هم ویتا از پشت ویترین مغازه ندیدند من از شما میپرسم تا حالا یک کدوم از زلدا ها رو بازی کردید ؟

میدونید که همین زلدای جدید یکی از سخت ترین معماها رو داره ؟

ببخشید ولی شاید بد نباشه بیشتر در مورد سری بازی زلدا تحقیق کنید یا حداقل بیشتر بازی کنید ؟

ببخشید شما به سری زلدا منیگید کژوال ؟

ببخشید اما بازی کژوال بازی مثل angry birds و cut the rope میگند مثلا

سری بازی زلدا معماهایی داره که شاید چندان راحت هم به ذهن نرسه

مثل همین زلدای جدید 3ds که یکی از پیجیده ترین معماها رو در این سری بازی داره

این بازی جدید از سری زلدا هم تقریبا شاهکاره اما ما آخر سر نفهمیدیم این بازی مثلا ارتباطی با عقاید فراماسونی داره یا نه

ببخشیدا امیدوارم از حرفهام ناراحت نشید

- - -ویرایش - - -

هی همه از فروش نینتندو میگن ...باو فروش بالاش سلیقه منو تغییر نمیده ... بهترین بازیش صدای کاراکتر نداره ... گرافیک درسته خیلی مهم نیست ... ولی مهم هستش .
اینقدر نقش افرینی خوب هم روی ویتا هستش ... با اینکه زیاد با این سبک حال نمیکنم .

البته تقریبا نظر شخصی هم مهمه و نظر شما محترم

ام اگر منظور شما مثلا بازی جدید از سری زلدا هست که میگید صدای کاراکتر نداره , میشه بدونم چرا بهترین بازی سال gamespot شد و همینطور بهترین بازی کنسول دستی vgx 2013 شد ؟ میشه بدونم چرا اکثر منتقدین تحسین کردند این بازی رو ؟
چرا به خاطر گرافیک نه چندان بالاش امتیاز پایین نگفرت ؟ یا به خاطر حرف نزدن کارکترهاش ؟

میدونید چرا ؟

چون تقریبا یکی از مهمترین چیزها گیم پلی بازی هست تا گرافیک چشمگیر یا بالا

البته جنبه هنری گرافیکی این بازی خوبه به نظرم

امیدوارم از حرفهام ناراحت نشید

ممنون

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من اولین نسل ps1 یعنی مدل 1000 داشتم که بندرت تو ایران بود هنوز هکش نیومده بود بعد از مدت ها که هک شد یه ps1 من ضعیف شد رفتم یه مدل سری 7000 خریدم

بعد ps2 اومد سری اول fat گرفتم بعد ها هک اومد هکش کردمو بعد که سری اسلیم اومد گرفتم تازگیا دوباره یه پلی 2 آک 9004 با دوربین eyetoy خریدم

وقتی psp اومد سری اول 1000 گرفتم و الان psp street دارم

من کنسولا هم نینتندو داشتم هم gamecube هم gameboy advance هم ds lite هم wii

تو دنیا صنعت کنسول سازی 3 تا شرکت سونی . نینتندو و مایکروسافت هستن دوتا شرکت اصل کاری سونی و نینتندو ان

این 2 تا شرکت بازار هدفشون باهم خیلی فرق داره نمیشه باهم مقایشون کرد

هر دوتا شرکت کنسولا و بازی ها خاصی دارن که نمیشه از دستشون داد و باید تجربشون کرد

من خودم بشخصه ps4 هک بشه میخرمش و درکنارش حتما wii u هم میخرم

عاشق psp ام که بازیا محشر و بینظیری داره حتی کاربردا دیگه psp هم واقعا خوب هستن مثل چند رسانه ای بودن و ...... اما واقعا سونی برای psvita کم گذاشته هر وقت psvita هک شه و بازی هایی که مثل psp اومد روش بیاد صد در صد میخرم خود من دوستی دارم فن ps ه اما رفته 3ds خریده

در ضمن 3ds سال 2011 اومد و فرقش با psvita حدود 1 ساله

ایراد گرفتن از کنسولا هر دو شرکت درست نیست چون در سبک خود و بازاری که دارن هر دو بهترینن

بهتره بدون فکر از روی تعصب چیزی نگید وقتی چیزیو امتحان نکرید چند ماهیی نداشتیدش درباره اش نظر ندید

کسی که میاد میگه Zelda casual معلومه طرف اصلا نمیدون زلدا چی هست یه بچه ای 15 ساله اس که یه کالاف بازی کرده ادعا خدایی کرده چون هیچی از یکی از پرفروشترین آی پی ها گیم نمیدونه بعد نظر داده

مایی که از نسل اول کنسولا داشتیم تا این نسل میدونیم نینتندو سونی چی هستن از کجا شروع کردن عناوینشونو هم تجربه کردیم اون موقع این افراد ازوت تو هوا بودن ( اونایی که دارندگان بقیه کنسولا casual صدا میکنن)

خود من بازیا rpg خیلی دوست دارم و از این دست بازیا خیلی بازی کردم اما کنسولی که همش بازیا rpg براش بیاد دل آدمو میزنه یه کنسول باید تو تمام سبک ها تعداد زیادی بازی قشنگ داشته باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
میگم کسانی که بازی های خفن 3ds رو انجام ندادن حرف از کژوال بودنش میزنن
یک مانستر هانتر 4 و پوکمون کافی بود تا ببینید کنسول یعنی چی
الان بازی iron fall برای 3ds داره میاد که 60 فریم هستش و یک بازی شوتره که سبک بازیش مثل shadowgun هستش
بعدش الان 3ds کلی بازی شاخ داره که ویتا نداره مثال
Bravely Default
Dead or Alive
Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate
Monster Hunter 4
Resident Evil: Revelations

تازه اینا فقط بخشی از بازی های خوب 3ds هستش بازی انحصاریش که دیگه کولاکه البته این بالایی ها هم چندتاییش انحصاری هم هست .در ضمن کسی که به زلدا میگه کژوال خودش یک کژوال هاردکورنما هستش (نظر شخصی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر