ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
نمودار مقایسه ی فروش DS و PSP در دوسال نخست:

19745836813363677059.jpg

مگه PSP تو دو سال اول عرضه اش یعنی 2004 و 2005 چه عناوینی بزرگتر و بهتر از یه GTA ، دوتا MGS Acid و دوتا NFS داشت که باعث پیروزیش شد ؟

بنظر من درسته که الان فروش DS بیشتر هستش اما ویتا فاصله ی خیلی کمی تا پیروزی تو این رقابت داره، برای مثال یه بازی مثل Bioshock (که هروقت یاد کنسل شدنش می اُفتم جیگرم آتیش میگیره) می تونه ورق رو به نفع ویتا برگردونه یا یه MGS یه GTA ! الان خیلیا منتظر همچین عناوینی روی ویتا هستند تا واسه اشون بهونه ای باشه برای خرید ویتا، نمی دونم تو کله ی سونی چی میگذره ! اما وقتی سونی می تونه به این راحتی حریفش رو کله پا کنه مطمئنا دست روی دست نخواهد گذاشت. اینطور نیست ؟

به هرحال باید خیلی ژاپنی باز باشی تا بتونی استایل 3DS، گرافیک و اون صفحه نمایشش رو تحمل کنی یا این نقایص به چشمت نیاد، من که به همین گرافیک بازی های ویتاشم به زور راضی ام! یعنی دوست دارم در آینده بهتر شه،ضمنا عاشق استایل و کنترل ویژه اش و همینطور صفحه نمایش مطلوب و با کیفیتشم هستم + ویتا هم بازی ژاپنی RPG کم نداره اونم با گرافیک، کنترل و کیفیت بهتر.

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اینم برای دوستانی که فکر میکنن ویتا فقط انچارتد و کیلزون داره:d
فعلا همینا رو تونستم بزارم چون اینترنتم سرعتش کم شده و عکس هارو خوب باز نمی کنه ولی به زودی بازی های انحصاری بیشتری رو میزارم در ضمن بازی سولول ساکروفایس که یکی دیگه از انحصاری های ویتا هست رو نتونستم عکسش رو باز کنم که داره شماره ی 2 بازی هم عرضه میشه:d:d

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
نمودار مقایسه ی فروش DS و PSP در دوسال نخست:

19745836813363677059.jpg

مگه PSP تو دو سال اول عرضه اش یعنی 2004 و 2005 چه عناوینی بزرگتر و بهتر از یه GTA ، دوتا MGS Acid و دوتا NFS داشت که باعث پیروزیش شد ؟

بنظر من درسته که الان فروش DS بیشتر هستش اما ویتا فاصله ی خیلی کمی تا پیروزی تو این رقابت داره، برای مثال یه بازی مثل Bioshock (که هروقت یاد کنسل شدنش می اُفتم جیگرم آتیش میگیره) می تونه ورق رو به نفع ویتا برگردونه یا یه MGS یه GTA ! الان خیلیا منتظر همچین عناوینی روی ویتا هستند تا واسه اشون بهونه ای باشه برای خرید ویتا، نمی دونم تو کله ی سونی چی میگذره ! اما وقتی سونی می تونه به این راحتی حریفش رو کله پا کنه مطمئنا دست روی دست نخواهد گذاشت. اینطور نیست ؟

به هرحال باید خیلی ژاپنی باز باشی تا بتونی استایل 3DS، گرافیک مفتضح و اون صفحه نمایشش رو تحمل کنی یا این نقایص به چشمت نیاد، من که به همین گرافیک بازی های ویتاشم به زور راضی ام! یعنی دوست دارم در آینده بهتر شه،ضمنا عاشق استایل و کنترل ویژه اش و همینطور صفحه نمایش مطلوب و با کیفیتشم هستم + ویتا هم بازی ژاپنی RPG کم نداره اونم با گرافیک، کنترل و کیفیت بهتر.
دوست عزیز یا شما اصلا 3ds ندیدی یا اصلا نمیدونید که بغیر از گرافیک بازی گیم پلی هم برای یه بازی نیاز هست
دوما شما که خیلی انتظار از کنسول دستی دارید به نظرم اصلا سراغش نرید بهتره چون توی این نسل به نظر من از نظر گرافیک خیلی خوبه و 3ds هم از نظر گیم پلی بعضی بازیها
البته به نظر من یه کنسول خوب باید 2 تا مزیت رو داشته باشه
به نظرم بیاند 3ds و ویتا رو با هم ادغام کنن یه کنسول دستی عالی میشه:d

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوست عزیز یا شما اصلا 3ds ندیدی یا اصلا نمیدونید که بغیر از گرافیک بازی گیم پلی هم برای یه بازی نیاز هست
دوما شما که خیلی انتظار از کنسول دستی دارید به نظرم اصلا سراغش نرید بهتره چون توی این نسل به نظر من از نظر گرافیک خیلی خوبه و 3ds هم از نظر گیم پلی بعضی بازیها
البته به نظر من یه کنسول خوب باید 2 تا مزیت رو داشته باشه
به نظرم بیاند 3ds و ویتا رو با هم ادغام کنن یه کنسول دستی عالی میشه:d

منظور کلی من فاصله ی کم ویتا تا پیروزی تو این رقابته، بقیه اش سلیقه امو گفتم که جای بحثم نداره. گیم پلی هرچی باشه من کنترل، اورنوگومی،کیفیت صفحه نمایش و تنوع کم ژانرهای بازی هاشو نمی پسندم.

اگر گفتم از گرافیک ویتا هم به زور راضی ام بخاطر اینه که از این سخت افزار توان پردازشی و گرافیکی بیشتریو انتظار دارم وگرنه گرافیکش حرف نداره مخصوصا تو این چندتا از بازی های اخیرش.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
منظور کلی من فاصله ی کم ویتا تا پیروزی تو این رقابته، بقیه اش سلیقه امو گفتم که جای بحثم نداره. گیم پلی هرچی باشه من کنترل، اورنوگومی،کیفیت صفحه نمایش و تنوع کم ژانرهای بازی هاشو نمی پسندم.

اگر گفتم از گرافیک ویتا هم به زور راضی ام بخاطر اینه که از این سخت افزار توان پردازشی و گرافیکی بیشتریو انتظار دارم وگرنه گرافیکش حرف نداره مخصوصا تو این چندتا از بازی های اخیرش.
بله ویتا اصلا فاصله ی کمی نداره برای موفقیت حدود 35 میلیون تاکنون :-b
الان 3ds فقط تو زاپن هر هفته داره بیش از 60 هزار کنسول میفروشه و ویتا بعد از دو عنوان اخیری که اومده به زور فروشش رو دو هفته ای بالا برد
مشکل سونی اینه که با کنسول پرتابل مثل کنسول خانگی برخورد میکنه
گیم پلی بازی های کنسول دستی باید جوری باشه که سریع بشه کنسول رو غلاف کرد بیشتر بازی های ویتا حالت گیم پلی کنسول خانگی رو دارند
در مورد اون عکس هایی هم که دوستمون گذاشتن خیلی از اون بازی هایی که عکسش رو گذاشتید یک بازی متوسط هستند البته جز کیلزون و پرسونا
شما نگاه کن یک مانستر هانتر 4 اومد روی 3ds فروش اون توی زاپن از هفته 40 هزار به بالای 250 هزار کنسول رسید پشت سرش pokemon و الانم bravely
نینتندو پشت سر هم داره انحصاری رو میکنه اونم با کیفیت های خارق العاده

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا مهدی هر وقت میبینمش یه سوپر فن بازی نینتندو در میاره :d

حرفت درسته اما به قول دوستمون PSP هم طول کشید تا بین مردم و بازیساز ها جا بیوفته

من خودم میخواستم تابستون 3DS بخرم چون به طرز وحشتناکی با نینتندو و بازیاش حال میکنم (بماند که عاشق WiiU هم هستم) اما یه نگاه به بازیایی که قراره 2014 برا ویتا بیاد انداختم به طرز کامل نظرم عوض شد

ویتا اولش واقعا هیچی نداشت اما خداییش نگاه کنی به بازیای Line Upش حال میکنی

الان شما PSP رو ببین, اولش هیچی نداشت اما الان انقدر بازی داره کل زندگیم رو هم بزارم نمیتونم همشونو بازی کنم

• Like
Reactions: che-jaleb

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من که اختلاف زیادی نمیبینم ... نظرسنجی هم که گویاست
3ds فقط 2 روز تو دستم موند ... یه دونه ماریو هم گرفتم که حتی تا اخرشم نرفتم
ویتا از نظر خیلی ها خوب نبود اما من کاملا علاقه داشتم بهش از وقتی فروختمش دلم هر روز واسش تنگ میشه
همین مچ شدنش با ps4 چقدر قابلیت جالبیه ... 3ds هم میشه؟؟ مخصوصا با اون صفحه پویاش
مهدی با نظرت کاملا مخالفم که گفتی اشتباه سونی اینه که مثل کنسول خونگی برخورد کرده با ویتا ... اتفاقا من واسه همین خریدم دقیقا بخاطر همین برخورد سونی
من به خوب بودن ماریوها کاری ندارم اما منی که 27 سالمه دنبال چیزای جالبتری تو دستم میگردم تا دزدیده شدن زن ماریو یا گم شدن یه کودک ژاپنی و جستجو برای پیدا کردن مادرش یا ناز کردن چندتا توله سگ و گربه
اینا قشنگ و چشم نوازن زلدا دوست داشتنیه اما نه واسه من
کیلزون ویتا چش بود ؟ Muramasa همینطور ... انچارتد ؟ یا همین پرسونا ؟
سوای اینا خودت ریمن یا بتمن یا کامبت رو ویتا بهت میچسبه یا 3ds ؟؟
خیلی چیزای جذابی داره این ویتا ... همین 3g بودنش (انلاکش البته)
اون دفعه هم گفتم بهت سلیقه ماها سخت به ژاپنیا حتی نزدیک میشه ... کسی نینو کوونی نمیشناخت اینجا اما اونجا میلیسنش
خیلی نرید تو امار و ارقام ... مگه چند تا نزدیک 30 سال داریم که همه برن ویتا بخرن اما یه عالمه خردسال داریم تو ژاپن از هر 10 تا بچه 7 تاشون دارن
من فک میکنم دلیل فروش کم ویتا مهمترینش اینه که بیشتر دست اوناییه که سن و سال بالاتری دارن
اینا همش نظر شخصیه

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
هی همه از فروش نینتندو میگن ...باو فروش بالاش سلیقه منو تغییر نمیده ... بهترین بازیش صدای کاراکتر نداره ... گرافیک درسته خیلی مهم نیست ... ولی مهم هستش .
اینقدر نقش افرینی خوب هم روی ویتا هستش ... با اینکه زیاد با این سبک حال نمیکنم .

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235

پيروزي فكر نكنم ولي بهتر ميشه...
٣٠ به ٥ خودت حساب كن ديگه!
دو تا گاد اف وار بياد روش و يه انچارتد جديد با ٥ تا بازي aaa تازه با هم برابر ميشن!تازه اگه زمان بره فروش ٣دي اس وايسته!راستي سوني الان تو فاز ٤ هست كلا بي خيال شده ويتا رو مثلا ويتا ٢٠٠٠ كلا فقط تو ژاپنه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
اصلا كلا اين تاپيك چه معني داره؟سره دي اس هم اين نوع تاپيك ها بود كه همه جو ميدادن دي اس مي پكه ولي ديگه خودتون بهتر از من ميدونيد!

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
دوست عزیز کسی منکر این نیست که این بازیها خوب هست
ولی یک گیمر حرفه ای نمیتونه فقط با چند عنوان سر کنه

LBP- Tearaway -Uncharted - Killzone- Modnation - Ys- Soul Sacrifice - Persona 4- و این همه بازی دیگه همشون شدن فقط چنتا اونوخ 4 تا شماره ماریو پارتی برای تری دی اس نمیشه چند عنوان؟

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
ميبينم طرفداران دو اتشه هر دو گروه دارند از شرايط فروش جهانى بگير تا بازيها صحبت مى كنند

من همين هفته پيش ميخواستم يكى از دو را بگيرم كه اخر ويتا را انتخاب كردم ان هم انتخابى توسط خودم نه انتخاب و آمار و..

ويتا گرفتم چون به سنم بخوره وقتى كه 3DS رو ميبينم انگار يك اسباب بازى رو ديدم
ويتا گرفتم چون فرم در دست گرفتنش تو دست و كنترلهاى انالوگش و شولدرهاش حس يك كنسول واقعى رو ميده
ويتا گرفتم چون گرافيك بازيهاش همانند PS3 و حتى PS4 ميمونه به خصوص با اين ويژگى جديد cross play انتظار بازيهايى يكسان و توامان و همزمان براى كنسولهاى سونى پيشبينى ميشه
ويتا گرفتم تا از لذت تجربه و بازى با بازيها و نامهاى بزرگ لذت ببرم نامهايى كه ميدونم سونى بيشتر از نينتندو برامون مياره و هر نام معادل 10 تا نام شايد براى نينتندو ميشه
ويتا گرفتم چون كنسولى ميخواستم قدرتمند با مدت استفاده مناسب و باطرى مناسب
ويتا گرفتم بخاطر گرافيك قوى و عالى و گرنه ايفون ٥ دارم ان هم بازيهاش خوبه مگه چشه؟ بازيهاى ايفون رو هم زياد ميخرم و استفاده ميكنم

• Like
Reactions: che-jaleb

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ميبينم طرفداران دو اتشه هر دو گروه دارند از شرايط فروش جهانى بگير تا بازيها صحبت مى كنند

من همين هفته پيش ميخواستم يكى از دو را بگيرم كه اخر ويتا را انتخاب كردم ان هم انتخابى توسط خودم نه انتخاب و آمار و..

ويتا گرفتم چون به سنم بخوره وقتى كه 3DS رو ميبينم انگار يك اسباب بازى رو ديدم
ويتا گرفتم چون فرم در دست گرفتنش تو دست و كنترلهاى انالوگش و شولدرهاش حس يك كنسول واقعى رو ميده
ويتا گرفتم چون گرافيك بازيهاش همانند PS3 و حتى PS4 ميمونه به خصوص با اين ويژگى جديد cross play انتظار بازيهايى يكسان و توامان و همزمان براى كنسولهاى سونى پيشبينى ميشه
ويتا گرفتم تا از لذت تجربه و بازى با بازيها و نامهاى بزرگ لذت ببرم نامهايى كه ميدونم سونى بيشتر از نينتندو برامون مياره و هر نام معادل 10 تا نام شايد براى نينتندو ميشه
ويتا گرفتم چون كنسولى ميخواستم قدرتمند با مدت استفاده مناسب و باطرى مناسب
ويتا گرفتم بخاطر گرافيك قوى و عالى و گرنه ايفون ٥ دارم ان هم بازيهاش خوبه مگه چشه؟ بازيهاى ايفون رو هم زياد ميخرم و استفاده ميكنم

دوست عزیز با جمله چهارمت موافق نیستم
اولا من خودم ویتا داشتم بخاطر کم بودن بازی 1 ماه ردش کردم رفت
دوما مهم نیست اسم بازی بزرگ باشه مهم اینه بازی داستان درست حسابی داشته باشه الان نگاه کنی رزیدنت اویل فقط نام بزرگ ازش مونده
چرا راه دور بریم همین بازی رسیستنس و یا کیل زون اگر نگاه کنید بعد از شماره 1و2 دیگه اون گیم پلی قبل رو ندارن و فقط نام بزرگ ازش مونده
در کل با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه واقعا چرا ما به واقعیتها نگاه نمیکنیم من خودم از کسانی هستم که عاشق کنسولهای بازیی مثل ps1 و ps2 بودم ولی الان با این وضع بازی که توی ویتا میبینم برام قابل هضم نیست که شرکت سونی اینقدر نسبت به کنسول دستیش بی تفاوت ویا کمتر به فکر این کنسول هست البته الان تنها هم وغم شرکت سونی ps4 هست که مبادا بازار فروش این کنسول کم بشه ولی واقعا حق همه کسانی هست که از یه شرکت کنسول میخرن ساپورت خوب بشه مثلا همون psp چقدر عنوانهای بازی بود که شرکت سونی قول اون بازی رو داد ولی بعد یه مدتی کنسل کرد تا کی فن کنسول باشیم واقعا یه مقدار کمتر روی یه کنسول تعصب داشته باشیم
مثلا باید قبول کرد که کنسول 3ds کیفیت صفحه خوبی نداره ولی از نظر بازی واقعا ساپورت عالی داره
در مقابلش ویتا کسی نمیتونه منکر این بشه که صفحه ویتا یکی از بهترینها هست و قدرت cpu و gpu بالایی داره و واقعا ساپورت بازی بدی داره
در کل اینها همه واقعیت هست
موفق باشید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من به ویتا رای دادم چون هاردکورم چون ویتا هم هاردکوره ولی رقیبش کاملا از بازیهاش معلومه که کژواله8-|
ویتا تروفی داره 3ds نداره با ویتا میشه انلاین زد ولی با 3ds نمیشه
و از همه مهمتر
ویتا پارتی چت داره:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر