Battlefield 4 | PSN

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان چجوری بازی میکنید من هرکاری میکنم تو TDM آخر بازی لاست کانکشن میده :( قبلا ساعتها بازی میکردم مشکلی نداشت الان 10دقیقه بازی میکنم اینجوری میشه ! راهی چیزی هست ؟

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
دوستان چجوری بازی میکنید من هرکاری میکنم تو TDM آخر بازی لاست کانکشن میده :( قبلا ساعتها بازی میکردم مشکلی نداشت الان 10دقیقه بازی میکنم اینجوری میشه ! راهی چیزی هست ؟
به گفته دوستان Battlefield 4 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود] مشکل از ارتباطات زیر ساخت داخل کشوره!مشکل Time out شدن پورت های UDP روی ip کاربر گذاشتن.. یعنی تایمر داره یخورده که بازی میکنی dc میشه:|
روی FIfa هم همین مشکل هست.. کاری ام نمیشه کرد باید صبر کنیم ببینیم چی میشه!

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
اقا شما با چه سرعت نتی و از کدوم ISP اینترنت گرفتین که میتونین بتل بزنین ؟
با 256 مخابرات میشه زد ؟

بله من خودم دارم می زنم

فرستاده شده از LG-P768ِ من با Tapatalk

دوستان به نطرتون سرور ها خالی نشدن؟

فرستاده شده از LG-P768ِ من با Tapatalk

Last edited by a moderator:

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
دوستان الان پرمیوم 40پوند... من باید کارت چند پوندی بگیرم؟؟؟ هرجا میرم نهایتش تا 35پوند دارن...یه سایت معرفی نمیکنین؟؟؟؟

ramtin60

کاربر سایت
May 6, 2014
8
سلام این قضیه پریمیوم بتل چیه چجوری میشه پریمیوم شد؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن من همه دوستانیو که id داده بودنو اد کردم هیچکی اکسپت نکرددددد

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
سلام این قضیه پریمیوم بتل چیه چجوری میشه پریمیوم شد؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن من همه دوستانیو که id داده بودنو اد کردم هیچکی اکسپت نکرددددد

پرمیموم مثل یه حالت ویژه داره
میتونی :
2 هفته زود تر به همه ایتم ها دسترسی داری مثل map و ....
تمام dlc هایی رو که میاد رو میتونی دانلود کنی
یه سروی بتل پک هارو داره
قیمت پرمیوم هم 49 $ هست
واسه خریدشم اول والتتو 50$ دلار شارژ میکنی بعد میری تو خوده بازی اونجا که زده پرمیوم میزنی و میخری و لذت میبری

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
دوستان خواهشا کمک کنید من نمیتونم آنلاین بشم...هم اکانت EA هم PSN همه چی جور کردمو وارد شدم PLUS هم دارم لطفااا یکی کمک کنه پیام میده وقتی مولتی میزنم میگه باید EA و PLAY STORE وارد شدی....خوب شدم.....کمک!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر