Alien: Isolation | PC

عنوان جدیدی از سری Alien در راه است و این بار این وظیفه به عهده استدیوی موفق The Creative Assembly است که پیش از این روی عناوین Total War کار می کرده است. اطلاعات زیادی از بازی تا کنون در دسترس نیست اما به نظر می رسد داستان این بازی حول حور شخصیت آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی در فیلم Alien میچرخد. نکته جالب توجه این است که در بیشتر قسمت های بازی به جای درگیری با تعداد زیادی Alien تنها با یک نمونه از آن درگیر هستیم.
Alien: Isolation با الهام گیری از عناوین موفق Dishonored و BioShock قصد دارد ترکیبی از شوتر اول شخص با ترس و مخفی کاری را ارائه دهد.

ناشرSega
توسعه دهندهThe Creative Assembly
پلتفرمPC,XONE,PS4,X360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Alien: Isolation
تاریخ انتشار2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی----------

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
عزیز من از اتاری شروع کردم دلیل نمیشه که چون قدیمی هستم از این بازی خشم بیاد یک زمانی بود که هر دو سه ماه یک بازی میومد اون حالا در هفته چند تا بازی میاد رقابت سخت و وقت بازی کنا هم کم شده من خودم ترجیح میدم چن تا بازی رو تموم کنم تا همه وقتم رو رو یک بازی بزارم دیگه مرحوم شد اون زمانهایی که تموم کردن یک بازی دوماه طول میکشید حالا ملت یک شبه بازی تموم میکنن

عزیزم شما مفت اینجا بازی میخری برات اینجور چیزها مهم نیست.اونی که پول بازی اوریجینال میده و حداکثر دوسه تا بازی میتونه سالی بخره محتوای بازی براش مهمه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
نه احتمالا مشکل از درایور کارت گرافیکت یا کرک باشه.بازی به شدت بهینه هستش و عالی اجرا میشه.

......................
اینایی که گلایه میکنن توصیه میکنن یکم صبر کن بعد 2-3 ساعت فوق العاده میشه بازی
من هم نظر ایشون رو تایید میکنم:d
2 ساعت اول بازی خیلی خسته کننده و معمولی هست ولی بعدش خوب میشه.

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
دو سه ساعت بیشتر بازی نکردم ولی شدیدا عاشقش شدم.از اینجور کیف کردن ها که حیفم میاد سریع برم.دوست دارم کشش بدم، چند روز باهاش حال کنم. آدم بازی به این شسته و رفته ای میبینه هم حال میکنه و هم افسوس میخوره که چون هایپ نشده و تبلیغ فراوون روش نشده، طرفدارهاش کم باشه.

از چند نظر یاد شماره اول دد اسپیس افتادم ولی همین موجود منفی قضیه و پیشینه فیلمهاست که متمایزش میکنه و نمیشه انگ کپی برداری زد.بعدشم چیزهایی مثه سیستم هک لذت بخش و مخفی کاری قشنگش، عامل های دیگه ان که بازیش فرق داشته باشه. فقط بیشتر سیستم ذخیره کردنش منو یاد دد اسپیس میندازه. از لحاظ گرافیک و موتور و نورپردازی و صداگذاری هم که قبلا گفته شد، واقعا خوب ساخته شده. کسی که دو دل مونده به نظرم حتما باید امتحانش کنه. یه Survival Horror مشتی!

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
عزیزم شما مفت اینجا بازی میخری برات اینجور چیزها مهم نیست.اونی که پول بازی اوریجینال میده و حداکثر دوسه تا بازی میتونه سالی بخره محتوای بازی براش مهمه.
اگه منظور ملت ستم دیده ایرانه که حق دارن مفت بازی کنن اگه منظور ملت سروتمند اروپاست که بازم اونهام مفت بازی میکنن اما درمورد بازی خوش به سعادت اونهایی که از بازی خوششون امد تمومش کردن

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بالاخره تموم شد .اخرش همش فکر میکردی الان دیگه بازی تموم میشه اما دوباره یه قصه جدید و ادامه بازی.
خیلی طولانی بود بازیش اما با اندینگش اصلا حال نکردم

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
بازی فوقوالعاده بود فقط یه مشکلی که داشت داستان بازی که درباره مادرش بود زیاد بهش پرداخته نشده بود.فقط همون پیغامی که آخر بازی از مادر پیدا کرد و خوند.این یه مورد رو اعصاب من رفت.درکل بازی برای من شاهکار و بیادموندنیه.:d

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
من ورژن قبل این بازی رو بازی نکردم ولی پراداتور رو رفتم!
از فیلم هم زیاد یادم نیست نصف ه و نیمه فکر کنم دیدم!!D:
در کل وقتی نشستم بازی کردم از همون اولش خوشم اومد.گرافیکش جالب و قشنگ ه
پیش زمینه هم میدونستم این بازی ژانرش شوتر نیست بلکه نجات بقا ست!
کلا خوشم اومد محیط هاش جالبه و قشنگ طراحی شده.
صدا و جلوه نور بازی نقاط قوت بازی هست مخصوصا صدا که فوق العادست.
محیط ها ساکت هست .
من دیشب بازی کردم تا 1 ساعت میخکوب نشستم پشت بازی!چون اکثرا من با هد ست بازی میکنم محیط ها و صدای بازی رو من خیلی تاثیر خوبی گذاشت.
بازم هم سلیقه ای هست من که خوشم اومد
فکر کنم کسایی که به ورژن های قبل این بازی و روایت برگرفته از فیلم Allen توجه و مقایسه نکنند و اینو یک بازی مستقل و سوروایو بدونند مطمئنا از این بازی خوششون بیآد.
ضمنا من تو این ژانر بازی اوت کست و سورندر من رو بازی و تجربه نکردم!
حالا تا جایی که سوار ترن میشه رفتم تا
اینجا که خوب بود امیدوارم کشش داشته باشه بتونم تا آخرش برم چون چند وقته که بعضی بازی ها رو هرچند خوب باشه نمیتونم ادامه بدم!!!
Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

komeyl

کاربر سایت
May 8, 2012
19
بازی بسیار خوبیه خصوصا اینکه راحت تو تنظیمات الترا 60 فریم میگیرم
فقط یه ذره زیادی اینور اونور میرید دور خودتون مدام باید بچرخید

و حس بازی های اواخر دهه ی 90 و اوایل 2000 رو که PC Gaming توی اوج بود رو میده.
همین الانشم PC GAMING تو دوران اوج خودشه . حالا بازی سنتر کنسول گیمر زیاد داره اون ربطی به اصل ماجرا نداره

پرچم PC همیشه بالا بوده و هست

آخرین ویرایش:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بازی از همه لحاظ عالیه و بسیاری اعتیاد آور! با نوع سیو کردن بازی هم من مشکلی ندارم و به نظرم بهتره که اینجوری گذاشتن به سخت تر شدن بازی کمک کرده!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
با بی میلی تمام فقط دانلود کردم ، چند بار کلا منصرف شدم ، الان بهتون میگم به هیچ عنوان از دستش ندید ،
کاملا کلاسیک ، محیط ، وسایل طراحی ها ،
صداگذاری و گرافیک عالی .
فقط من نیم ساعت نشستم پاش حالت سرگیجه و تهوع گرفتم ، از بس دور خودم چرخیدم ، :|

پ . ن :
بازی واقعا سبکِ و عالی اجرا میشه نه CPU خور داره نه GPU USAGE بالا !
در کل عالیه !

08834273670103580213.jpg

82137697696077311110.jpg

19472332802688857734.jpg

36745636979207909373.jpg

86560890249751637400.jpg

22778811852373449026.jpg

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
آقا من رو Ps4 گرفتم بازی رو ولی تاپیکش اونجا ترکیده گفتم بیام اینجا :D بعد 2 تا مشکل دارم یکی اینکه کات سین ها لگ دارن . تو نت چرخیدم دیدم تو همه پلتفرم ها یک سری از افراد این مشکل رو دارن خواستم ببینم راه حلی داره فیکس کردنش ؟
بعد این Film Grain رو من نمیتونم تحمل کنم همه چیز رو تار میکنه وقتی آف میکنم گرافیک خیلی بهتر و براق تر و واضح تر میشه . بقیه چطوریه اوضاشون تو این مورد ؟ :D
خود بازی هم که خیلی خفنه من برام خیلی سخته بازی کردنش با هدست و تو اتاق تاریک جلو تلویزیون بازی میکنم قدم از قدم نمیتونم بردارم از بس میترسم :D یهویی یه چیزی میشه تو بازی موهای تنم سیخ میشه میپرم هوا از ترس :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
آقا من رو Ps4 گرفتم بازی رو ولی تاپیکش اونجا ترکیده گفتم بیام اینجا :D بعد 2 تا مشکل دارم یکی اینکه کات سین ها لگ دارن . تو نت چرخیدم دیدم تو همه پلتفرم ها یک سری از افراد این مشکل رو دارن خواستم ببینم راه حلی داره فیکس کردنش ؟
بعد این Film Grain رو من نمیتونم تحمل کنم همه چیز رو تار میکنه وقتی آف میکنم گرافیک خیلی بهتر و براق تر و واضح تر میشه . بقیه چطوریه اوضاشون تو این مورد ؟ :D
خود بازی هم که خیلی خفنه من برام خیلی سخته بازی کردنش با هدست و تو اتاق تاریک جلو تلویزیون بازی میکنم قدم از قدم نمیتونم بردارم از بس میترسم :D یهویی یه چیزی میشه تو بازی موهای تنم سیخ میشه میپرم هوا از ترس :D

این مشکل روی PC هم وجود داره.حتی باعث میشه تصویر از صدا عقب بمونه.فعلا من پچی هم ندیدم عرضه کنن.ولی خب کات سیناها هم دوستای اول بازیه دیگه تا آخرش کات سینی وجود نداره.مشکلی نیست از این لحاظ

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بازی رو تموم کردم !
بهترین نوع در سبک خودش بود . این هم میراث دیگه ای از SEGA که جاودانه شد !
به هیچ عنوان از دست ندید .

امتیازی که من بهش میدم
--------------------
گیم پلی : 10
داستان :10
اتمسفر: 10
صدا گذری : 10
هوش مصنوعی : 8.5
گرافیک :9.6
-------------------
بعد از اتمام قسمت اصلی برید سراغ DLC اول یعنی EXPANDABLE CREW اگه اسمش درست به خاطرم مونده باشه !
اونجاست که تازه بازی با فیلم منطبق میشه ! و هنرپیشه ها + هنرپیشه زن خانم Sigourney weaver رو میبینید و حتی می تونید انتخابش کنید !
حس ترسی که تو این بازی بود تو هیچ بازی نمونه اش رو نمی تونید پیدا کنید ! :|
تو کل بازی همش با خودتون این فکر رو می کنید که کِی از دست این موجود خلاص می شید ! باید بگم هیچ وقت خلاص نمی شید ! :-ss:-w:|
هر چند که بازی پایان گُنگ ای رو رقم میزنه اما چیزی از ارزش هاش کم نمیشه به خصوص که باید به نوبت dlc ها رو هم تا انتها رفت شاید سر نخ جدیدی پیدا کرد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر