psp street و تفاوتش با psp 3000

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
انگار باتری street قویتر از مدل 3000 ه

من امتحان کردم نور سطح 3 ( بیشترین ) و صدا بلند یه سری بازی کردم 5 ساعتو 45 دقیقه باتری جواب داد

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
البته مدل PSP GO اندازه مدلهای دیگه خوش دست نیست. ولی سایز کوچکترش و وزن کمش مزیتی هست. با این حال اگه می خواهید از گو و تمام امکاناتش استفاده کنید. باید یه دسته اوریجینال PS3 هم بخرید که الان مثل همه اش با هم قیمت نجومی پیدا می کنه.

اگه الان می خواهید PSP بخرید همون مدل استریت بهترین و به صرفه ترین گزینه است.

اینم یه مقایسه با مدل PSP GO :d

درسته

دسته پلی 3 اوریج 140 هزاره

بهترین مدل همین street ه

نقد کامل و جامعی بود:))

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
بازهاي جديد

دوستان. خواهشا يكي بياد جديدترين بازيهاشو معرفي كنه و بازي هاي انحصاريشو هم بكه جين و بازي هايي كه قراره واسش بياد رو بكه ممنونش ميشم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
كسي نيست راهنمايي كنه ؟

عزیز از کنسولی که خیلی وقته نسلش گذشته و نسل جدیدش اومده چه انتظاری داری؟ دیگه دنبال بازی انحصاری نباید روی PSP باشی. اگه بازی انحصاری میخوای باید Vita بخری که اونم با توجه قیمتی که الان میفروشن به نظرم زیاد به صرفه نیست.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوستان. خواهشا يكي بياد جديدترين بازيهاشو معرفي كنه و بازي هاي انحصاريشو هم بكه جين و بازي هايي كه قراره واسش بياد رو بكه ممنونش ميشم

بازی انحصاری که برای کنسول اومده زیاد داره غیر از انحصاری ها بازیا مشترکی بین psp و ps2 هست و بازیا مشترکی بین psp و ps3

درباره بازیا جدید که هنوز دارن میان برای خبر دار شدن از بازی ها جدید برید سایت ها معروف گیم انگلیسی زبان

البته تو قسمت psp game چنتا نقد بازی گذاشتم بازم میزارم این نقدا خیلی میتونه بهت کمک کنه

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام بچه ها
این درسته که میگن سخت افزارو شتاب دهنده گرافیکی e1004 از psp3000 ضعیفتره و بازی ها رو با فریم پایینتر اجرا میکنه ؟

سلام داداش

نه درست نیست تو پست اول نگاه کنی PSP STREET خیلی بهتره هم تو اجرا سریعتر هم کیفیت بهتر

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان میشه یکی راهنمائیم کنه
کیفیت تصویر استریت با 2000 و 3000 چه فرقی داره؟ کدوم یک فرکانس بیشتری داره؟

از هر لحاظی که ببینی street بهتره هم از نظر بدنه هم از نظر سرعت اجرا هم از نظر کیفیت هم از نظر پیکسل نسوختگی ......

street فقط خروجی tv و وای فایوش برداشته شده که بخاطر این امر قیمت آکبندش 100 هزار تومن کمتر از مدل 3000 ه

خود من امروز میخوام برم یه psp street بخرم از پشت شهرداری

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
11538099197279380248.jpg

54171594443319882400.jpg

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
از هر لحاظی که ببینی street بهتره هم از نظر بدنه هم از نظر سرعت اجرا هم از نظر کیفیت هم از نظر پیکسل نسوختگی ......

street فقط خروجی tv و وای فایوش برداشته شده که بخاطر این امر قیمت آکبندش 100 هزار تومن کمتر از مدل 3000 ه

خود من امروز میخوام برم یه psp street بخرم از پشت شهرداری
psp استریت خیلی بزرگ و بعد 1 ساعت بازی دست خسته میشه
ضخامت استریت تقریبآ 2 برابره 3000 و یکی از نقاط ضعف این دستگاهه

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
psp استریت خیلی بزرگ و بعد 1 ساعت بازی دست خسته میشه
ضخامت استریت تقریبآ 2 برابره 3000 و یکی از نقاط ضعف این دستگاهه

خوب مدل 3000 براقه - همینطوری هم دستت بگری پر خط و خش میشه لک انگشتم روش میمونه
اما psp street از اسمش معلومه برای خیابون ساخته شده - بدنه مات شده - هم تپلتر شده و هم بدنه مقاومی در مقابل ضربه و ...... داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر