Kingdom Hearts: Birth by Sleep

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
سهراب بیخیال امولاتور شو...
انقدر فریم کم میاری که دیونه میشی
!
پس نسخه ژاپنی BBS کی پچ میشه!
مرد حسابی بر فرضم پچ شده باشه!!!! یعنی تو واقعا دل و دماغ اینو داری که بری ژاپونیشو ببازی؟؟؟؟؟ اصل kh به داستانشه وقتی حتی نفهمی داری چی رو از منو انتخاب میکنی دیگه چه برسه به داستان!!!!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
راست میگی اصلا بحث داستان یادم نبود...جو سورا گرفته منو!:biggrin1:
ویرایش:مث اینکه داره 358/2 رو یجوری راه می اندازم:love:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
مسخره میکنی؟!
شما حالت خوبه؟
نه عزیزم مسخره چیه؟
میگم با کدوم مبدل بازیش میکنی؟ رو psp بازیش میکنی؟ خلاصه هرکار میکنی بیا به ما هم بگو اجر معنوی داره
شما یه آبی به صورتت بزن!
انقدر داغم که آب تبخیر میشه

kingdom hearts

کاربر سایت
Jul 31, 2007
52
نام
مرتضی
Game Informer تاریخ انتشار bbs برای North American رو بین ماه های June و August اعلام کرده....یعنی باید تا تابستون منتظر بمونیم

آخرین ویرایش:

kingdom hearts

کاربر سایت
Jul 31, 2007
52
نام
مرتضی
بالاخره معلوم شد که بازی 7 سپتامبر در آمریکای شمالی منتشر میشه و بازی 10 سپتامبر در اروپا منتشر میشه....خیلی دیره:((
این هم سخنان گهربار(:biggrin1:) تتسویا نومورا در این مورد:
The entire development team is extremely happy to announce the North American release date for KINGDOM HEARTS Birth by Sleep. We hate to keep fans waiting, but we've added some brand-new features for the North American version, so even those who have been following the Japanese version are sure to find a few surprises. In addition, we've put together an outstanding voice cast. We can't wait for everyone to experience this game

آخرین ویرایش:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من که الان دارم بازش میکنم نسخه ژاپنی با پچ انگلیسی و فقط میتونم بگم که خیلی بهتر از شمارهای قبلیه از داستان تا کاراکترهای جدید و سیستم لولینگ و مبارزه و...! و همچنین وسعت بازی که از KH2 بیشتره! 3 تا کاراکتر با داستانهای مختلف و مرحله ها و داستانهای مخصوص خودشون.. توی Option هم یه گزینه داره که میتونین گرافیک بازی رو بهتر کنین فقط باید حواستون به شارژ باطری باشه چون خیلی مصرف میکنه! بعد از MGS:PW در حال حاضر بهترین گزینه واسه بازیه! از دستش ندین ;)

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
نسخه انگلیسی بازی عرضه شده هرچه سریعتر تهیه و بازی کنید! که بدون شک یکی از بهترین بازی های psp هست.

من چندساعتی بازی کردم گرافیک بازی بسیار فراتر از حد انتظار این کنسول هست گیم پلی نسبت به نسخه های قبلی تا اینجا بنظرم بهبود پیدا کرده موسیقی هم مثل همیشه عالی هست.

kingdom hearts

کاربر سایت
Jul 31, 2007
52
نام
مرتضی
سلام ...
نسخه انگلیسی بازی عرضه شده هرچه سریعتر تهیه و بازی کنید! که بدون شک یکی از بهترین بازی های psp هست.

من چندساعتی بازی کردم گرافیک بازی بسیار فراتر از حد انتظار این کنسول هست گیم پلی نسبت به نسخه های قبلی تا اینجا بنظرم بهبود پیدا کرده موسیقی هم مثل همیشه عالی هست.
کاملا با حرفاتون موافقم....بازی فوق العادست ولی دوربین بازی یکمی اعصاب خورد کنه حداقل برای من چون عادت ندارم با L و R دوربین رو بچرخونم
بیشتر سایت ها loading های طولانی بازی رو جزو نکان منفی بازی گفتند ولی من همچین چیزی رو احساس نکردم تا اینجایی که بازی کردم....چون ما بازی رو از روی memory stick اجرا می کنیم loading ها کاهش پیدا کرده؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر