بازی انلاین S.K.I.L.L اکشن شوتر Free to player رو الان میتونید بازی کنید

سلام به همه بازی خور های مولتی پلیر مثل من
بازی زیبای
Special Force 2 یک بازی انلاین شوتر خوب عالی با موتور انریل و گیم پلی خوب. خوب که می گم یعنی خیلی خوب بازی مثل بقیه بازی های انلاین شوتر هست و تازه از بتا دراومده فعلا برای تیم دات مچ چهارتا نقشه داره ولی برای مد های مثل کپچر و بمب گذاشتن نقشه های زیادی داره توی این بازی یه قسمت به نام مینی گیم داره که میتونید اونجا برای پوینت جمع کردن بازی کنید میتونید در این قسمت تعداد سرباز ها و محل دفاعی خودتون و درست کنید و شروع به بازی کردند کنید یا در قسمت دیگه میتونید تمرین تیر اندازی کنید و پوینت جمع کنید بازی سرعت خوبی داره نقشه بزرگ دار و هم نقشه های کوچیک به خودتون میاید میبینید رسید به دشمن و سروع به بازی کردن میکنید یا در نقشه های دیگه که بزرگتر هست هم باید بدوید و دنبال دشمن کنید نفس توی این بازی معنی نداره شیفت نگه داشتید دارید میدوید یه دفعه شلیک میکنید دشمن میمیره ولی هنوز دستون روی شیفت هست شلیک تموم بشه دوباره میدوید بدونه اینکه دوباره شیفت بگیرید خلاصه بازی از نظر من اعتیاد اور هست و نمیتونید با بازی های مثل ac combat یا ava مقایسه کنید چون خیلی بهتر هست اگه بازی انلاین شوتر دوست دارید حتما این بازی انجام بدید

حجم بازی 3.83 گیگ هست
وارد سایت بازی بشید ثبت نام کنید لانچ بازی رو بگیرید و شروع به بازی کردند کنید یادتون باشه لانچ بازی رو توی درایو دیگه بریزید اگه درایو سی حجم کم داره چون بازی رو همونجا دانلود میکنه نیاز هم به نصب نداره دانلود کرد استارت بزنید وارد بازی میشید

گیم پلیر (ویدیو)

دوستانی که مشکل با لانچ دارند می تونن از لینک زیر بازی رو دانلود کنن که توسط خودم اپ شده و اخرین ابدیت بازی برای 2013/12/15 هست وارد لینک زیر بشید مدیافایر و دونه دونه پارت هارو دانلود کنید بعد اکسترک کنید وبازی اجرا کنید من از فولدر بازی کپی گرفتم روی بک سیستم دیگه امتحان کردم بازی بدون مشکل اجرا شد فقط وارد سایت بشید یک اکانت بسازید دوستانی که لب تاپ دو گرافیکه دارند حتما بازی رو به گرافیک بالا لب تاپ معرفی کنید
پارت ها 200 مگابایتی هست
دوستان ایدی هاتون بدید اینجا در پست اول بذارم

ایدی بچه ها
persian
MoJiX
purge

آخرین ویرایش:

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلام میشه این بازی رو دوباره اپلود کنین من تا پارت 9 رو دانلود کرده بودم که گفتن دیگه نمیشه بازی کرد ادامه ندادم دانلود رو ولی الان میگید میشه بازی کرد :(اگه میشه پارت 9 به بعد رو اپلود کنین ممنون:(

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام میشه این بازی رو دوباره اپلود کنین من تا پارت 9 رو دانلود کرده بودم که گفتن دیگه نمیشه بازی کرد ادامه ندادم دانلود رو ولی الان میگید میشه بازی کرد :(اگه میشه پارت 9 به بعد رو اپلود کنین ممنون:(
دوست من پست اول دوتا لینک دانلود داره یکی مستقیم یکی هم از مدیافایر از مدیافایر دانلود همه لینک ها اونجا هستن من همین الان چک کردم همه سالم هستن اون لینک های مستقیم هم از مدیافایر مستقیم شده فرقی نمیکنه

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
دوست من پست اول دوتا لینک دانلود داره یکی مستقیم یکی هم از مدیافایر از مدیافایر دانلود همه لینک ها اونجا هستن من همین الان چک کردم همه سالم هستن اون لینک های مستقیم هم از مدیافایر مستقیم شده فرقی نمیکنه

سلام مرسی ممنون خیلی وقته دانلود کردم:d اخه لینک هایه مستقیم کار نمیکردن :dولی بعد کار کردن

اسمم تو بازی ASHKAN
ادد کنین با هم بازی کنیم خیلی بازیه نابیه حرف نداره فقط یه زره مشکل داره یه وقت هایی HANGAR نمیشه رفت DAM میشه یه وقتی هم بر عکس :|

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
customize اسلحه داره؟
کلاس بندی چی؟

سفارشی کردن اسلحه فقط در حد رنگ کردنش هست اسلحه هایه بازی واقعی هستن
کلاس نه نداره ولی تنوع سلاح بالاست
در کل بازیه عالیه گیم پلی خیلی خوبی هم داره من که از COD MW 2 بیشتر دوسش دارم

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
سلام منم دانلود کردم لینکهای مدیافایر ممنون بخاطر آپلود لانچر اومد بالا بازم داره دانلود میکنه حجم بازی من موقع دانلود 4.30GB بود ولی بازم 31 فایل دیگه داره دانلود میکنه؟

پینگ چقدر باشه برای این بازی خوبه؟؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام مرسی ممنون خیلی وقته دانلود کردم:d اخه لینک هایه مستقیم کار نمیکردن :dولی بعد کار کردن

اسمم تو بازی ASHKAN
ادد کنین با هم بازی کنیم خیلی بازیه نابیه حرف نداره فقط یه زره مشکل داره یه وقت هایی HANGAR نمیشه رفت DAM میشه یه وقتی هم بر عکس :|
خوشحالم دانلود کردی باشه من هم همین ایدی هستم

- - -ویرایش - - -

customize اسلحه داره؟
کلاس بندی چی؟

کاستوم چیزی زیادی نداره
منظورتون از کلاس چی هست من متوجه نشدم

- - -ویرایش - - -

سلام منم دانلود کردم لینکهای مدیافایر ممنون بخاطر آپلود لانچر اومد بالا بازم داره دانلود میکنه حجم بازی من موقع دانلود 4.30GB بود ولی بازم 31 فایل دیگه داره دانلود میکنه؟

پینگ چقدر باشه برای این بازی خوبه؟؟
خوب یه سری تغییرات در بازی به وجود اومده که من قبل این تغییرات اپ کردم اره می تونید بازی کنید مشکلی نداره

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
الان که بازی رو اجرال میکنم ارور XIGNCODE رو میده ارور آپدیتش رو فایروال رو غیر فعال کردم با آنتی ویروس بازم همین ارور رو داد بهم؟؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
الان که بازی رو اجرال میکنم ارور XIGNCODE رو میده ارور آپدیتش رو فایروال رو غیر فعال کردم با آنتی ویروس بازم همین ارور رو داد بهم؟؟

بازی رو کلا ببند همه چیشو این فایل و دانلود کن 3 مگابایت هست توی مسیر زیر جاگزین کن
\Binaries\Win32\XIGNCODE
خبرشو بده

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دیگه بازی جدید بیاد معرفی نمیکنم این بود امارن های ما همه نیستن چرا ؟ توی بازی هم نیستید؟ منو باش با ذوق میام بازی معرفی میکنم بعد چندتا بازی دیگه میخواد اوپن بتا بشه معرفی کنم دیگه معرفی نمی کنم اگه اینجور استقبال بشه دلم شکست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر