لوازم جانبی PS4

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
این گیم پد این مدلی این رنگی تو ایران هست؟
چنده؟

25v6_brand_new_ps4_sony_official_dual_shock_4_wireless_controller_crystal_edition_w_1_year_warranty_1447997401_8e8dbe71.jpg

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
به نظرتون هدست Sony gold ارزش داره دست دوم ۲۰۰؟؟ از کسی که میخوام بخرم رفیقمه و میدونم تمیز کاره ،بعدشم خودم پرو دارم و رو PC هم میخوام استفاده هم واس گیم هم واسم فیلمو سریال:D البته خو نکات منفی هم که شنیدم میگن از کیفیت ضعیف اهرم سوییچ هاشه ،در کل ارزش داره؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
دوستان شارژر ارزون و خوب تو بازار داریم که هم دسته رو شارژ کنه هم کابل USB داشته باشه برا شارژ هدست گلد ؟ اسمی لینک فروشی چیزی اگه دارید بزارید . ممنون

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
به نظرتون هدست Sony gold ارزش داره دست دوم ۲۰۰؟؟ از کسی که میخوام بخرم رفیقمه و میدونم تمیز کاره ،بعدشم خودم پرو دارم و رو PC هم میخوام استفاده هم واس گیم هم واسم فیلمو سریال:D البته خو نکات منفی هم که شنیدم میگن از کیفیت ضعیف اهرم سوییچ هاشه ،در کل ارزش داره؟؟

من خودم یه کارکرده ۱۹۰ خریدم جنسش زیاد جالب نیست پام رفت روش شکست با چسب چسبوندمش ‌بدنش پلاستیکی هست نوار های دورش بعد از یه مدت از بین میره ولی کیفیت صداش فوق العادس یعنی میتونم بگم شاهکاره

• Like
Reactions: NO ps3

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان شارژر ارزون و خوب تو بازار داریم که هم دسته رو شارژ کنه هم کابل USB داشته باشه برا شارژ هدست گلد ؟ اسمی لینک فروشی چیزی اگه دارید بزارید . ممنون
آقا محمد میتونید از شارژر های معمولی استفاده کنید برای موبایل هست فقط آمپر بالا نباشه ( البته مشکلی ایجاد نمیکنه ) اما شارژ آهسته تر برای این وسایل که تراشه شارژ سریع ندارن بهتر به نظرم پس یه شارژر معمولی بخرید یا اگه دارید استفاده کنید هیچ مشکلی نداره
البته اگه منظورتون در مورد شارژر بد متوجه نشدم ( اگه منظورت ایناست که دسته روش قرار میگره من اطلاع ندارم اما استند های کنسول هستن که هم دسته رو شون وا میسته هم سیم یو اس بی داره )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Scαrface

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا محمد میتونید از شارژر های معمولی استفاده کنید برای موبایل هست فقط آمپر بالا نباشه ( البته مشکلی ایجاد نمیکنه ) اما شارژ آهسته تر برای این وسایل که تراشه شارژ سریع ندارن بهتر به نظرم پس یه شارژر معمولی بخرید یا اگه دارید استفاده کنید هیچ مشکلی نداره
البته اگه منظورتون در مورد شارژر بد متوجه نشدم ( اگه منظورت ایناست که دسته روش قرار میگره من اطلاع ندارم اما استند های کنسول هستن که هم دسته رو شون وا میسته هم سیم یو اس بی داره )
سلام عزیزم . نه خدا خیرت بده همین شارژری هم باشه خوبه بزنم به برق . اون طوری هی باید کامپیوتر رو روشن کنم فقط برا شارژ . از خود کنسول هم خوشم نمیاد شارژ کنم نمیدونم چرا :D
شارژر گوشی خودم که سونیه رو امتحان میکنم ببینم چطوریه .

• Like
Reactions: hbmss

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا شارژر گوشیم نوشته 5 ولته و 1500 میلی آمپ . تو یوتوب یه ویدئو دیدم یارو میگفت فقط ولت مهمه و آمپر مهم نیست و کنترلر فقط اندازه 800 تا برق میگیره و مهم نیست اگه بیشتر باشه میلی آمپر فقط ولتاژ نباید بیشتر باشه. نظر شما چیه ؟

• Like
Reactions: hbmss

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
آقا شارژر گوشیم نوشته 5 ولته و 1500 میلی آمپ . تو یوتوب یه ویدئو دیدم یارو میگفت فقط ولت مهمه و آمپر مهم نیست و کنترلر فقط اندازه 800 تا برق میگیره و مهم نیست اگه بیشتر باشه میلی آمپر فقط ولتاژ نباید بیشتر باشه. نظر شما چیه ؟
معمولا شارژر وسایل الکرتیکی همه 5 ولت هستن ( موبایل و دسته اینا ) اما امپر روی دسته با امپر روی شارژر بحثش جداست امپر شارژر جریانی هست که توی واحد زمان عبور میکنه اما امپر روی باتری ها میلی امپر ساعت هست یعنی میزان جریان برقی که داخل باتری ذخیره میشه

مهم نیست استفاده کنید

• Like

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
والا فک نکنم مشکلی باشه من شارژر گوشیم که باتریش ۴۰۰۰ میلی آمپر دسته رو شارژ میکنم و جدیدا هم هدسترو ،تا الان حداقل تو این یه سالی که دسته رو شارژ میکنم مشکلی نداشتم

• Like

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان دسته و شارژری که گرفتم روش چینی یا ژاپنی نوشته داره لازم باشه عکس میزارم نمیدونم کدوم زبانه :D
ایا هرچی نوشته غیر انگلیسی باشه فیکه ؟ و اینکه راه تشخیص چیه ؟
دوستان سریعتر راهنمایی کنین ممنون میشم چون اگه بشه امروز عوض میکنه ولی زمان بگذره شاید انجام نده

دوستان من رفتم دیدم سایت پلی اسیا دقیقا اون مورد هایی که من خریدم رو داشت و نوشته ها هم همون بود ( خدا پدر گوگل ترسلیت رو بیامرزه :D )
و نکته جالب توجه برام اینکه تو دسته بندی سونی اینترتیمنت بود و به نظر اصل میاد ! ولی بین قیمت اسیا و ژاپن و اوروپا اختلاف قیمت عجیبه
اسیا 27 دلار و ژاپن 36 دلار و اوروپا 50 دلار !!!!! دلیل این چیه ؟:|:|

Last edited by a moderator:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان دسته و شارژری که گرفتم روش چینی یا ژاپنی نوشته داره لازم باشه عکس میزارم نمیدونم کدوم زبانه :D
ایا هرچی نوشته غیر انگلیسی باشه فیکه ؟ و اینکه راه تشخیص چیه ؟
دوستان سریعتر راهنمایی کنین ممنون میشم چون اگه بشه امروز عوض میکنه ولی زمان بگذره شاید انجام نده

دوستان من رفتم دیدم سایت پلی اسیا دقیقا اون مورد هایی که من خریدم رو داشت و نوشته ها هم همون بود ( خدا پدر گوگل ترسلیت رو بیامرزه :D )
و نکته جالب توجه برام اینکه تو دسته بندی سونی اینترتیمنت بود و به نظر اصل میاد ! ولی بین قیمت اسیا و ژاپن و اوروپا اختلاف قیمت عجیبه
اسیا 27 دلار و ژاپن 36 دلار و اوروپا 50 دلار !!!!! دلیل این چیه ؟:|:|
کسی نمیدونه ؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر