لوازم جانبی PS4

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ashk@n, ‏Dec 8, 2013.

1. کاربر سایت

رو جعبش نوشته ورژن دو دیگه ، الان تمام گلدهای بازار همین ورژن هستن ، با خیال راحت بخرین

تجربه شخصی از استفاده از هر دو هدست گلد و پلاتینیوم ... هدست پلاتینیوم اون چیزی که انتظار نداشتم نبود البته به جز بازی آنچارتد که لذت صدای 3 بعدی واقعا عالی هست ، در کل از لحاظ کیفیت صدا عملا فرقی با هم ندارن ، اما چیزی که تو گلد به شدت مشهوده کیفیت ساخت این هدست هست که عملا در مقابل کیفیت ساخت بدنه پلاتینیوم هیچ حرفی برای گفتن نداره ، من هدست گلدم بعد از یک سال با اینکه خیلی خوب نگهداری کردم پوست پوست شد اما قیافه پلاتینیوم کاملا مشخصه که چقدر جنسش خوبه ... ولی در کل هدست گلد نسبت به قیمتش کاملا ارزش خرید داره و شک نکنید .

sttiger این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    من ورژن 1 رو همون موقع ریلیز خریدم و حدود 11 ماه هم برام کار کرد و بعدش نیم سوز شد منم قیمتش رو خیلی پایین گذاشتم و فروختمش.بعدش رفتم ورژن2 رو خریدم و الان خیلی وقته داره هر روز کار میکنه و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره.
    در مورد اینکه چجور تشخیصشون بدید خب قشنگ روی پگ زده ورژن 2 هست.در مورد قلابی اینا قلابی اصلا توی بازار من که ندیدم ولی شما هم سعی کن از مغازه یا سایت های معتبری خرید کنی که دست دوم به عنوان نو نکنن پاچت.
    در مورد قیمت رنجش بین 300 تا 330 هست.
    اما به نظرم اگر پول دستت هست هدست پلانتینیوم بگیر حدود 650 تومنه هم تکنولوژی ساختش جدید تره هم کیفیت بدنش بهتره اما خب ظاهرش خیلی کلاسیکه و واقعا در مقابل هدست گلد از نظر زیبایی هیچ حرفی برای گفتن نداره چون گلد واقعا شکیله

3. کاربر سایت

نام:
    محمدصادق
  4. کاربر سایت

5. کاربر سایت

نام:
    hosein
    نه دوست عزیز اونجور که من میونم هدست گلد فقط یکی اما در جای دیگه بهش وایرلس هدست ورژن دو هم میگن در اصل در اروپا به دلایلی به گلد وایرلس هدست ورژن 2 میگن و در جا های دیگه مثل آمریکا همون گلد اسمش هست

shahriyar_pc و sttiger این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

سلام
    هدست گلد توی اروپا ورژن ۲ نامگذاری شده تا جایی که میدونم بخاطر اینکه توی کشورایی مثل آلمان و فرانسه قوانینی برای نامگذاری محصول با استفاده از کلمه گلد وجود داره و در کل جفتشون یکی هستن

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Iranism و hbmss این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

دوستان پروفایل صدای بازی هارو چجوری باید روی هدست آپلود کنم؟

8. کاربر سایت

نام:
    علی
    نرم افزار Headset Companion App رو از استور دانلود و نصب کن بعد هدستو با کابل وصل کن به کنسول و نرم افزارو اجرا کن و پروفایلو آپلود کن توش

Sent from my E6833 using Tapatalk

shahriyar_pc این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

دقیقا همین کارو میکنم!
    برنامه رو میبندم دوباره باز میکنم پروفایل ۲ خالیه!
    تغیراتش محسوسه چون احساس میکنم هیچی آپلود نشده رو هدست؟

10. کاربر سایت

نام:
    علی
    تفاوت خیلی زیاد نیست در حد Bass و Treble کم و زیاده
    ولی تا حدی حس میشه
    اگر شما هیچی حس نمیکنی یعنی نسخه جدید نرم افزار مشکل داره احتمالاً
    من خودم چون یکسالی هست عوض نکردم پروفایلشو نمیدونم سالمه یا نه باید تست کنم:D

shahriyar_pc این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    بابک
    سلام دوستان این دسته nacon چطوره؟
    من با دسته وان خیلی راحت ترم،این همون حسو میده؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

12. کاربر سایت

دستش فوقوالعادست..کاستومایزش وحشتناک عالیه...تمام دکمه های دسترو میتونی جا به جا کنی با نرم افزار مخصوصش...سنسیتی انالوگ رو می تونی به صورت پیکسلی تنظیم کنی :D ( از 1 تا 100 ستسیتی رو میتونی تنظیم کنی..بر خلاف تنظیمات خود بازی ها که 10 تا بیشتر نداره معمولا ) دکمه های r2 , l2 رو هم میتونی سنسیتیشو تنظیم کنی که مثلا تا یه ذره فشار دادی بزنه یا نه یه مقدار که زیاد فشار دادی بعد عمل کنه.
    دکمه های کمکی ماکرو زیر دسته هست که میتونی اونارم کامل کاستومایز کنی..مثلا میتونی تنظیم کنی وقتی دکمه m1 زدی به طور خودکار چندین دکمه فشرده شه ( مثلا عقب + جلو + ضربدر + مثلث) همه اینها و یا بیشتر فقط با فشردن یه دکمه.

ولی من به خاطر این که به دستهای ps4 شدیدا عادت کردم مخصوصا d-pad اش که بالاست نتونستم سر این قضیه باهاش کنار بیام همش قاطی میکنم و میخوام بفروشمش...d-pad ناکون پایینه ولی d-pad دال شاک بالاست.

shylord, mostafa682, ps34 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

.... ریالی ارزش نداره پول اضافه نده. تصمیم با خودت.

ps3_360_wii این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

سلام
    من دیروز یه دسته خریدم به نام اصل از کارتن و دسته ی عکس میزارم لطفه بگید اصل هست قیمتش مناسبه؟؟
    20170519_104931.jpg 20170519_105000.jpg

سلام یک عدد دوربینم گرفتم برای دستگله دیروز به قیمت 215 تومن اما روش لاتین نوشته امکان هست که بببن که اصل هست قیمت مناسبه؟؟
    20170519_104750.jpg 20170519_104812.jpg

Last edited by a moderator: ‏May 20, 2017
    ps3_360_wii این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    سلام.
    این نرم افزار مخصوص خودش که میفرمایید باید از طریق اون دکمه های دسته رو تنظیم کنیم رو باید از جایی دانلود کنیم یا اینکه با وصل کردن دسته به کنسول خودش در دسترسه یا اینکه کلا چجوره؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید