لوازم جانبی PS4

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
درود
امروز هدست رو خریدم و تا این لحظه حدود ۲ ساعتی ازش استفاده کردم. فقط میتونم بگم از هرنظر بینظیر
در مورد افت صدا و بیس به هیچ عنوان به اینصورت نیست که تو صدای انفجار و حجم صدای بالا افت صدا پیدا کنه و در مورد صدای BUZZ هم اولین بار هست و ازش شما دارم میشنوم که هدست پلاتینیوم صدای BUZZ داره و اتفاقا این مورد هم در سکوت مطلق چک کردم ، خوشبختانه هیچگونه صدای اضافی و نویز از هدست شنیده نمیشه
اگر قصد خرید دارید تردید نداشته باشید و هرچی زودتر تهیه کنید و از صدای هدست لذت ببرید
ممنون منم تهيه كردم
فقط يك سوال ولوم كنترل صدا رو از طريق كنسول ميشه كم و زياد كرد؟
مال من آيكونش خاموشه و فقط با خود گوشي ميشه

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
اقا از من بپرسید میگم این هدست هارو یه جور بسازن که صدای بیرونم بشنوی
هفته پیش 6.5 ریشتر زلزله اومد. نزدیک بود زیر اوار بشم
داشتم بازی میکردم بابام اومد یه مشت زد در رفت، گفتم این بابای ما شوخیش گرفته روم رو برگردوندم دیدم همه دارن فرار میکنن
تازه دوزاریم جا افتاد

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اقا از من بپرسید میگم این هدست هارو یه جور بسازن که صدای بیرونم بشنوی
هفته پیش 6.5 ریشتر زلزله اومد. نزدیک بود زیر اوار بشم
داشتم بازی میکردم بابام اومد یه مشت زد در رفت، گفتم این بابای ما شوخیش گرفته روم رو برگردوندم دیدم همه دارن فرار میکنن
تازه دوزاریم جا افتاد

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk
داداش اگر اون زلزله زلزله باشه كسي فرصت فراركردن پيدا نميكنه
براي همين پيشنهاد ميدم با خيال راحت بازي كن

Sent from my iPhone using Tapatalk

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
ممنون منم تهيه كردم
فقط يك سوال ولوم كنترل صدا رو از طريق كنسول ميشه كم و زياد كرد؟
مال من آيكونش خاموشه و فقط با خود گوشي ميشه
مبارک باشه عزیز
هم ایکون ولوم هدست و هم اینکه ایکون ولوم اسپیکر دسته هردو از داخل تنظیمات خاموش هست

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
در ضمن دوستان یک پیشنهاد اگر می خواید پول برای یک چیز بدید برای همین هدفون پلاتنیوم بدید
من 640 خریدم ولی قیمت حدود 600 هم پیدا میشد که من چون حضوری می خواستم بخرم دیگه سراغش نرفتم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
آقا محمود دست شما درد نکنه..خریداری کردم..قیمت عالی بود..همه جا 440 تا 450 بود..اینجا 360 خریدم.

به نظر من بزرگترین مشکل این دسته آنالوگ سمت چپش ریزه هی از شصت انگشت من خارج میشه..باید روکش مخصوصش رو بگیرم بچسبونم بهش.

این آنالوگ روکشش هست....محمود جان میدونی کجا دارن اینو ؟

;

;

;

• Like
Reactions: iMahmoud

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
آقا محمود دست شما درد نکنه..خریداری کردم..قیمت عالی بود..همه جا 440 تا 450 بود..اینجا 360 خریدم.

به نظر من بزرگترین مشکل این دسته آنالوگ سمت چپش ریزه هی از شصت انگشت من خارج میشه..باید روکش مخصوصش رو بگیرم بچسبونم بهش.

این آنالوگ روکشش هست....محمود جان میدونی کجا دارن اینو ؟

;

;

;
سلام عزیز
خواهش میکنم. مبارک باشه
ینفر رو میشناسم که کارش همینه و از این انالوگ ها برای فروش داره، شمارش رو پیدا میکنم و براتون میفرستم
البته شاید هنوز عادت نکردید به انالوگ ها ! خودم با کنترلر Razer هم کار کردم و از نظر کیفیت ساخت و طراحی Nacon از دوالشوک ۴ و ریزر خیلی بهتره ( بدلیل محل قرار گیری انالوگ ها )

• Like
Reactions: Black Roz

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
در ضمن دوستان یک پیشنهاد اگر می خواید پول برای یک چیز بدید برای همین هدفون پلاتنیوم بدید
من 640 خریدم ولی قیمت حدود 600 هم پیدا میشد که من چون حضوری می خواستم بخرم دیگه سراغش نرفتم

داداش نظرتو راجع به هدفون بگو : کیفیت صدا ، کیفیت ساخت ، بازی هایی که صدای 3D ساپورت میکنه ، شارژ دهی ، اتصال به موبایل و سیستم

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
داداش نظرتو راجع به هدفون بگو : کیفیت صدا ، کیفیت ساخت ، بازی هایی که صدای 3D ساپورت میکنه ، شارژ دهی ، اتصال به موبایل و سیستم
همه چیش خوبه و چیز بدرد بخوریه
راحته و سبک و کیفیت ساختش خوبه .کیفیت صداش خوبه و میکروفن عالیه وشارژ دهی متوسطی داره
تنها مشکلی که من دیدم اینه که بلندی صداش زیاد نیست
و اینکه اون 3d اش هم بعد آنچارتد سونی دیگه توجهی بهش نکرد و بازی براش نداد
برای موزیک هم یک هدفون سنهایزر 300 تومنی بگیرید به مراتب بهتره
در کل نظرم مثل بقیه هست اگر گلد دارید که ارزش خرید نداره اگر گلد ندارید حتما پلاتنیوم بگیرید

• Like
Reactions: SiminSecret

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این همه منتظر ورتیکال استند پرو این مدلش بودم ، اومد ، حالا درسته برا بعضی چیزا پول عشق میده آدم ولی این دیگه عشقی نخوابیده روش که با قیمت ناقابل 180 فی میخوره :|. جالبه استند خنک کننده با شارژرش قیمتش خیلی از این پایه معمولی پایینتره

oc85_playstation_4_pro_slim_vertical_stand_1_.png

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان راجب به دسته ی Nacon ارزش خریدش چقدره ؟ آیا کاملا از دسته دوال شوک خود کنسول بهتره ؟ تمام قابلیت های اون رو داره ؟ سیم دار بودنش اذیت نمیکنه ؟ممنون

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
این همه منتظر ورتیکال استند پرو این مدلش بودم ، اومد ، حالا درسته برا بعضی چیزا پول عشق میده آدم ولی این دیگه عشقی نخوابیده روش که با قیمت ناقابل 180 فی میخوره :|. جالبه استند خنک کننده با شارژرش قیمتش خیلی از این پایه معمولی پایینتره

oc85_playstation_4_pro_slim_vertical_stand_1_.png
من این مدل استند رو زمانی که ۲۵۰ تومن بود گرفتم ۲۰۰ تومن
چند روز پیش یکی از دوستان که وارد کننده کنسول و لوازم جانبی هست اورده بود و به قیمت ۹۵ تومن میفروخت. الان هم موجود داره اما دیگه به قیمت ۹۵ تومن نمیفروشه و جریان دستش اومده
اگر خواستی بگو ادرس و شمارش رو برات بفرستم بری به قیمت ۱۴۵ تومن بخری
در کل ارزش خریدش خیلی بالاتر از استندهای متفرقه‌ای هست که فن و شارژر دسته داره و با هم قابل مقایسه نیستن

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Inanc

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستان راجب به دسته ی Nacon ارزش خریدش چقدره ؟ آیا کاملا از دسته دوال شوک خود کنسول بهتره ؟ تمام قابلیت های اون رو داره ؟ سیم دار بودنش اذیت نمیکنه ؟ممنون
نمیشه گفت دوالشوک ۴ بده و ناکون بهتره
هردو خوبه اما ناکون یسری اپشن اضافه داره و تمام قابلیت‌های دوالشوک رو بجز اسپیکر داره
کابل همراه دسته ۳ متر هست و فکر نکنم مشکلی از این بابت براتون ایجاد کنه

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر