لوازم جانبی PS4

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
Razer
خیلی گرونه الان قیمتش حدود 1 تومنه ارزش خرید نداره
Nacon
هم استیلش مثل کنترلر ایکس باکس هست زیاد جالب نیست
من فکر میکردم قیمت هاش یکسانه گفتم همون ریزر رو میخرم قیمتش رو که دیدم منصرف شدم.
Send from my Xperia Z5 using Tapatalk
من زنگ زدم بازار قیمت گرفتم.

Razer رو گفت 840 تومن...Nacon رو گفت 450 تومن.

nacon واقعا بدجوری رفته رو مخم...می دونستی میتونه از طریق کامپیوتر سنسیتی آنالوگ رو کمو زیاد کنی اونم در حد بسیار حرفه ای؟ دقیقا حکم dpi موس رو میتونه ایفا کنه برات.
وزن دسترو میتونه کمو زیاد کنی...سیستم نرم افزاری بسیار خوبی داره که میشه خیلی کارها با کامپیوتر باهاش انجام داد بعد بیاری رو ps4 بازی کنی.
تمام دکمه هارو رو میتونی جابه جا کنی باهم...دونا دکمه اضافه هم زیر دسته هست که دکمه کمکی هست ( البته این آپشن رو تمام دسته های حرفه ای گیمینگ دارن )

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad

nacon واقعا بدجوری رفته رو مخم...می دونستی میتونه از طریق کامپیوتر سنسیتی آنالوگ رو کمو زیاد کنی اونم در حد بسیار حرفه ای؟ دقیقا حکم dpi موس رو میتونه ایفا کنه برات.
وزن دسترو میتونه کمو زیاد کنی...سیستم نرم افزاری بسیار خوبی داره که میشه خیلی کارها با کامپیوتر باهاش انجام داد بعد بیاری رو ps4 بازی کنی.
تمام دکمه هارو رو میتونی جابه جا کنی باهم...دونا دکمه اضافه هم زیر دسته هست که دکمه کمکی هست ( البته این آپشن رو تمام دسته های حرفه ای گیمینگ دارن )
اره خدایی منم خیلی چشممو گرفته این razer.
چون قبلا هم محصولات این شرکت چندتایی داشتم خیلی دوس دارم این کنترلر رو بخرم
این ناکون هم خیلی امکاناته وسوسه کننده ای داره
دستم هم که الان خراب شده یه دسته لازم دارم
فقط نمیدونم دسته برا سبک rpg مثل بلاد سولز نی.او هم خوبه یا نه چون شکل l1 و r1 یکم بزرگه
ما هم که کلا با r1 بازی میکنیم
دسته قبلیم هم دوسالی کار کرد و بلاد بورن + دارک سولز رو باهاش پلات کردم و با توجه به رفتاری باهاش داشتم خیلی دووم اورد
و یه چیز دیگه هم هست که اگه مشکلی پیش بیاد تعمیرش کار هر کسی نیست

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
لوازم جانبی پرو مثل اسکین تو ایران خیلی کمه ، از این خیلی خوشم اومد مال معمولیه زدم روش . فقط لایت بار حسگر پوشونده شد که زیاد مهم نیس .

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما

من nacon رو دارم . اون دکمه های اضافه خودش 4تا دکمه حساب میشه .
ماکرو نویسی هم میتونی باهاش بکنی . 4تا فروفایل هم میتونی تنظیم کنی واسش سریع سوییچ کنی بینشون . آنالوگ ها هم خیلی خوبن.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا

درود
چند روز پیش Nacon رو خریدم ۳۶۰ تومن. البته همجا ۳۸۰ تومن قیمت میدن. من از اشنا خریدم ۳۶۰ تومن

حواستون باشه گرون نخرید

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

Razer
خیلی گرونه الان قیمتش حدود 1 تومنه ارزش خرید نداره
Nacon
هم استیلش مثل کنترلر ایکس باکس هست زیاد جالب نیست
من فکر میکردم قیمت هاش یکسانه گفتم همون ریزر رو میخرم قیمتش رو که دیدم منصرف شدم.
درود
اتفاقا یکی از برتری‌های ایکس باکس نسبت به پلی استیشن همین طراحیه کنترلرش هست و از دوالشوک ۴ خیلی خوش‌دستره و عملکرد بهتری داره

Last edited by a moderator:

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم این دکمه vss رو هدست کارش چیه؟
جوری که متوجه شدم برای گرفتن صدای 7.1 کاناله باید این دکمه رو زد؟
یعنی اگه نزنیم صدای 7.1 از هدست نمیاد؟

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
درود
چند روز پیش Nacon رو خریدم ۳۶۰ تومن. البته همجا ۳۸۰ تومن قیمت میدن. من از اشنا خریدم ۳۶۰ تومن

حواستون باشه گرون نخرید

ذاذاش مبارکت باشه..بسیار ممنون میشم فیدبک کامل شما از دسترو بشنوم....کلا چطوریه ؟ احساس راختی باهاش داری ؟ آنالوگاش چطوره ؟ دکمه های کمکی در پشته دسته رو راحت میتونی ازش استفاده کنی و...؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
ذاذاش مبارکت باشه..بسیار ممنون میشم فیدبک کامل شما از دسترو بشنوم....کلا چطوریه ؟ احساس راختی باهاش داری ؟ آنالوگاش چطوره ؟ دکمه های کمکی در پشته دسته رو راحت میتونی ازش استفاده کنی و...؟
درود
ممنون عزیز، قابل نداره
کلا کنترلر فوق العاده خوش ساخت و خوش دستی هست و براحتی میتونید تمام دکمه هارو کاستوم کنید و یکی از نکات مثبش اینه که میتونید برای دکمه های جانبی زیر دسته بصورت ماکرو برنامه ریزی کنید و پروفایل ترکیبی بسازید و یکی دیگه از ویژگی ها اینه که میتونید حساسیت انالوگ و کلید های L2 و R2 رو برنامه ریزی کنید و تغییر بدید
کلا خودم بشخصه از خریدش راضی هستم و از روزی که کنترلر رو گرفتم با دوالشوک کمتر کار میکنم و بیشتر با همین دسته بازی میکنم

آخرین ویرایش:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم این دکمه vss رو هدست کارش چیه؟
جوری که متوجه شدم برای گرفتن صدای 7.1 کاناله باید این دکمه رو زد؟
یعنی اگه نزنیم صدای 7.1 از هدست نمیاد؟
سلام بله دقیقا برای همونه
باید دستتون رو روش نگه دارید و تو حالت ساراند عکس یه هدست داخل یک دایره رو نشون میده

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: amir200h

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام بله دقیقا برای همونه
باید دستتون رو روش نگه دارید و تو حالت ساراند عکس یه هدست داخل یک دایره رو نشون میده

ممنونم از پاسختون.
نمیشه کاری کرد که همیشه رو حالت ساراند باشه و نخوایم هر دفعه فعالش کنیم؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
درود
ممنون عزیز، قابل نداره
کلا کنترلر فوق العاده خوش ساخت و خوش دستی هست و براتحی میتونید تمام دکمه هارو کاستوم کنید و یکی از نکات مثبش اینه که میتونید برای دکمه های جانبی زیر دسته بصورت ماکرو برنامه ریزه کنید و پروفایل ترکیبی بسازید و یکی دیگه از ویژگی ها اینه که میتونید حساسیت انالوگ و کلید های L2 و R2 رو برنامه ریزی کنید و تغییر بدید
کلا خودم بشخصه از خریدش راضی هستم و از روزی که کنترلر رو گرفتم با دوالشوک کمتر کار میکنم و بیشتر با همین دسته بازی میکنم
داداش از این شخصی که خریدی تو تهرانه ؟ اگر فروشندست شماره ای چیزی یا مغازه ای داره برام پ.خ کن احتمالا منم بخرم.

• Like
Reactions: ahmadmdp

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
ممنونم از پاسختون.
نمیشه کاری کرد که همیشه رو حالت ساراند باشه و نخوایم هر دفعه فعالش کنیم؟
خواهش میکنم
من فقط یکبار امتحانی گذاشتم رو حالت استریو بعد دو باره برگردوندم رو حالت ساراند. خودش هر دفعه که روشن میکنم رو سارانده..

سلام دوستان
بین دسته سری فت و اسلیم کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

Last edited by a moderator:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام دوستان
بین دسته سری فت و اسلیم کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

اسلیم به دو دلیل یک اینکه میتونید با کابل استفادش کنید ( گویا تاخیر دسته کمتر میشه ) دوم لایت بار که این مشکل که ما رنگ وضعیت دسته رو به راحتی نمیدیدم رو بر طرف میکنه گویا تغیرات ریز دیگه هم داشته که زیاد مهم نیست

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اسلیم به دو دلیل یک اینکه میتونید با کابل استفادش کنید ( گویا تاخیر دسته کمتر میشه ) دوم لایت بار که این مشکل که ما رنگ وضعیت دسته رو به راحتی نمیدیدم رو بر طرف میکنه گویا تغیرات ریز دیگه هم داشته که زیاد مهم نیست
مهمترین عامل خوشدستر بودنو مات شدن رنگ دستس که لکو جذب نمیکنه و خش هم نمیفته

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستانی که هدفون پلاتنیوم دارن ممنون میشم جواب بدن
من شنیدم پلاتنیوم بیس مناسبی نداره که خودش رو در انفجار ها و ... نشون میده

ممنون میشم بگید حقیقت داره یا نه ؟

سوال بعدیم اینکه دوستان گفتن یه صدای BUZZ دایم از EAR-CUP سمت راست میشنوید ومثل اینکه سخت افزاری هست این مشکل. آیا برای تست این مورد همون جا موقع خرید هدفون رو باز کنم و روشن کنم بدون اینکه به دستگاه متصل باشه خوش رو نشون میده یا حتما باید توی بازی باشه ؟ و بهترین راه تست اش چیه ؟ این صدای buzz و نویز زیاده ؟
متشکر
درود
امروز هدست رو خریدم و تا این لحظه حدود ۲ ساعتی ازش استفاده کردم. فقط میتونم بگم از هرنظر بینظیر
در مورد افت صدا و بیس به هیچ عنوان به اینصورت نیست که تو صدای انفجار و حجم صدای بالا افت صدا پیدا کنه و در مورد صدای BUZZ هم اولین بار هست و ازش شما دارم میشنوم که هدست پلاتینیوم صدای BUZZ داره و اتفاقا این مورد هم در سکوت مطلق چک کردم ، خوشبختانه هیچگونه صدای اضافی و نویز از هدست شنیده نمیشه
اگر قصد خرید دارید تردید نداشته باشید و هرچی زودتر تهیه کنید و از صدای هدست لذت ببرید

• Like
Reactions: shahriyar_pc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر