لوازم جانبی PS4

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ashk@n, ‏Dec 8, 2013.

1. کاربر سایت

خریدمش صداش خیلی شفافه خیلی

hbmss این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

سلام دوستان
    گلد دوتا ورژن داره؟
    میگن ورژن دوش خوبه؟!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

3. کاربر سایت

بعد از چندروز استفاده از هدست پلاتینوم میتونم بگم فوقالعادس این هدست..قبل از این من از یه هدست Xb500 استفاده میکردم..واقعا تجربه بازیمو وارد دنیای جدیدی کرده این هدست..تو بازی انچارتد اول هواسم نبود از منو بذارم رو حالت 3بعدی بعد استفاده کردم گفتم خدا 800 تومن دادیم همون هدفون استریو گرفتم..بعد که روشن کردم..فقط دوست داشتم بشنوم یعنی گیم پلی ول کرده بودم اینجوری بهتون بگم تو این بازی میتونید چشماتونو ببندید بعد فقط با صوت جهت صدا رو به صورت دقیق حتی از بالا و پایین تشخیص بدین..به صورت کاملا دقیق
    کیفیت میکروفن عالی هست..بعد از 4ساعت استفاده هنوز باتری و تو منو پر نشون میده..بسیار بسیار راحت هست رو سر..بلندی صداش میتونست بیشتر باشه یعنی من انتظار داشتم یه جوری باشه که نتونم تا آخر صداش زیاد کنم..ولی الان همیشه صدا تا اخر زیاد میکنم بعد بازی میکنم..
    تو بازی هایی مثل بتلفیلد 1 وقتی محیط خلوت شده یا مثلا یه اسنایپر کمپ زده با یه تکونش دقیقا تشخیص میدین کدوم جهت هست ولی تشخیص نمیدین تو کدوم طبقه اس..فعلا اینارو میتونم بگم.. اگر دوستان سوالی پیش از خرید داشتن میتونن بپرسن

Sherytto, Black Roz و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

میگن برای تجربه صدای 3 بعدی حتما باید با کابل وصل کنی هدستو به دستگاه..با وایرلس جوابگو نیست..درسته دیگه؟

5. کاربر سایت

نه دوست عزيز با كابل فقط شارژش ميكنه اصلا كل كارو هم يونيت وايرلس انجام ميده كه به دستگاه ps4 وصل ميشه و دقيقا وقتي وايرلس متصل هستيد صداي ٣ بعدي ميتونيد بشنويد
    حتي ميتونيد دانگل به pc وصل كنيد وبدون هيچ كار اضافي به صورت وايرلس از هدست استفاده كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

nimaprince, Black Roz و ahmadmdp این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    ahmad
    اره منم تو بررسی هاش شنیده بودم برای صدای سه بعدی باید سیم وصل کنی

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

7. hrm hrm

کاربر سایت

دوستان کسی جایی نمیشناسه Xim4 یا Hori tac pro برای فروش داشته باشند؟ پشت شهرداری پیدا میشه برم بگردم؟

8. کاربر سایت

نام:
    محسن
    صدای سه بعدی فقط رو آنچارتد هست فعلا؟ برای رینبو نیست؟

am22 این نوشته را Like کرده است.
  9. FIFA 16 ULTIMATE TEAM کاربر فعال

فاصله قیمتی گلد و پلاتینیوم خیلی زیاده ارزش این قیمت رو داره یا نه؟اگه نداره همون گلد رو بگیریم خدا ازمون قبول کنه :))

HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

بله فقط انچارتد

من گلد نداشتم ولی پلات برای من ارزش این پول داشته..

Last edited by a moderator: ‏Feb 25, 2017
    mostafa682, account240 و Sherytto این نوشته را Like کرده اند.
  11. FIFA 16 ULTIMATE TEAM کاربر فعال

دوست عزيز
    بازيهايي كه توي ليست برنامه هدست هستند فقط سه بعدي هستند يعني مثلا بازي x داخل ليست برنامه هدست نباشه اين هدست عملا كاراييش مثه هدست gold ميشه و فقط كارايي براي بازيهايي هست كه داخل ليست اون برنامه هدست هستن كاربرد داره؟

iman86z این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    hosein
    مصطفی بازی ها که صدای 3 بعدی دارن که مشخصه اما کیفیت صدای هم توی پلاتینیوم بهتر هست مهم تر اون متریال ( مواد اولیه ) بکار رفته داخلش بهتر هست گلد کیفت ساخت عالی نداره

mostafa682 و iman86z این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

اگر منظورتون اون برنامه تعریف پروفایل های مختلف باشه که اون کار خاصی نمیکنه فقط نوع صدا رو مثلا بم تر یا زیر تر یا .. میکنه اصلا تنظیماتی برای 3d نداره مثل گلد..تنها بازی که 3d داره انچارتد هست که وقتی تو منوی بازی میرید میتونید با این هدست انتخابش کنید..و بله..بقیه بازیها همون صدای 7.1 مجازی گلد هستند ولی همونم کیفیتش بهتر شد دقیقا رو جعبش نوشته enhanced 7.1 virtual sorround...ولی اگر گلد دارین به نظرم منطقی نیست فقط به خاطر یه انچارتد بخواید اینو بگیرید..البته نظر شخصی من هست

shahriyar_pc, nimaprince و mostafa682 این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوستان پایه یا استند پلی استیشن 4 معمولی به پرو هم میخوره یا برای پرو فرق داره؟

15. کاربر سایت

نام:
    Ashkan
    پایه ۴ معمولی به اسلیم و پرو نمیخوه

vivaz360 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید