لوازم جانبی PS4

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
ممنونم بابت توضیح کاملت
میشه در مورد VR یه توضیحی بهم بدی ببینم چی هست
خواهش
وی آر همون عینک واقعیت مجازی سونی هستش که براتون محیط بازی رو شبیه سازی میکنه قیمتش 400 دلار هست از این میتونی به عنوان شبیه ساز یه نمایشگر برای تمام بازی ها هم استفاده کنید
PlayStation VR
ps_vr_sony_outrage_small.jpg

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
original.jpg
سلام دوستان ، كسي تو تهران ، فروشگاه اينترنتي يا هر جايي كه بشه ازش تهيه كرد اين محصول يا مشابهشو نديده؟! افزايش دهنده طول كابل دوربين هستش...! خيلي بهش نياز دارم... ممنون ميشم اگه كسي راهنمايي كنه.

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
سلام دوستان ... من از هدست گلد استفاده میکنم ... چند وقتی هست صدای هدست وقتی وصله به کنسول کم شده ... وقتی با کابل aux وصله صدا بلند و عالیه ولی با وایرلس صدا کمتر از اوایل شده .‌‌.. اوایل جالب بود صدا رو حالت aux خوب نبود رو وایرلس خوب بود الان برعکس شده ... کیفیت صدام تغییر نکرده ولی بلندی صدا کم شده

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
platinum-wireless-headset-product-shot-07-us-07sep16

Platinum Wireless Headset

Release Date 1/31/2017
USD 159​
Product Details:
The Platinum Wireless Headset redefines premium gaming audio by creating an incredibly rich and detailed soundstage for your virtual world, faithfully delivering everything from the whisper of ghosts to the thunder of guns in stunning 7.1 Virtual Surround Sound, all powered by revolutionary 3D Audio technology. Its advanced, built-in dual mics capture your voice and cancel out distractions, while an extended-life battery keeps you playing longer. A light, comfortable design keeps your focus where it needs to be. And free, exclusive audio modes elevate your favorite titles to the next level. This is how games were made to sound.
  • Premium Gaming Audio Redefined:​
    • 7.1 Virtual Surround Sound: Experience rich, highly positional virtual surround sound powered by revolutionary 3D audio technology.​
    • 3D Audio: In select PS4 games that fully support 3D audio, hear and feel an amazingly rich audio experience with surround sound emanating from all directions, including above and below you.​
    • 50mm Drivers: Highly responsive drivers provide amazing clarity and range of sound to your virtual world, from soaring highs and mids to a rich bass.​
    • Exclusive Audio Modes: Download the companion app from PlayStation® Store to tune your headset with audio modes created by developers to bring out every subtle nuance in their game.​
  • Dual Microphones: Advanced, built-in mics capture your voice and cancel out distracting noise, no matter how you're wearing your headset.​
  • Extended Play: A lightweight, durable design that's comfortable to wear for hours, with an extended-life battery so you can stay in the game longer between recharges.​
  • Multi-device Compatibility: Connect wirelessly to your PS4 and personal computer. Connect to a PlayStation®VR headset or mobile device with the included 3.5mm audio cable.​
  • Also in the box: Wireless Adaptor with 3D audio processing components Travel pouch 3.5mm Audio Cable Micro-USB charge cable​

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
Sony PS4 Slim/Pro Vertical Base Stand
ps4_vertical_stand_d-chassis_new_ps4-38845842-.jpg

PS4Stand_2_02_1473281234_tif_jpgcopy.jpg

The vertical stand, which is a bit hard to make out properly in the image above because it is translucent, is made to fit the recently confirmed PS4 Slim and the PS4 Pro.

Two different attachments are bundled so users can mount either console easily. The new vertical stand will be available for $24/€19/£16.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
کسایی که هدست پلات دارن ی نظری بدن کیفیتش چطوره می ارزه بگیریم؟
داداشم هست پلاتینوم هنوز نیومده ( اون هدست قیمتش 160 دلار هست و بعد اومدنش بازی ها بعضی بازی ها با گرفتن آبدیت صدای 3 بعدی بهشون اضافه میشه اگه صدای 3 بعدی براتون اهمیت نداره میتونید گلد تهیه کنید که بصرفه تر هست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام...دوستان دسته دال شوک من او قسمتش که فیش هدست میخوره اسپیکرش خراب شده و صدا هی قطعو وصل میشه اکثر وقت ها فقط میکروفونش کار میکنه با هدست دیگم تست کردم همین بود.

حالا قصد دارم یه هدست میکروفونی وایرلس دار بگیرم که صدارو از خود PS4 بگیره...الام این هدست ها گلد PS4 از طریق بیسیم به خود ps4 وصل میشه یا به دسته PS4 وصل میشه ؟ اگر قرار به دسته وصل بشه من نخرمش الکی 300 تومنم میره باز صداش در نمیاد.

سوال دیگم اینه که هر هدفون وایرلس داری رو PS4 شناسایی میکنه کسی تست کرده؟

کیفیت GOLD چجوریاست ؟ بعضی ها میگن بعد چند وقت پلاستیک دورش پاره میشه و برا بعضی ها هم شکسته.

داشتم تو یه سایت تخصصی فروش هدست تو ایران سرچ می زدم که رفتم تو قسمت هدست های "های اندش"..یدونه بود 14 ملیون سیصد هزار تومن پولش بود...ناقابل..عکس زیر

;

آخرین ویرایش:

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
داداشم هست پلاتینوم هنوز نیومده ( اون هدست قیمتش 160 دلار هست و بعد اومدنش بازی ها بعضی بازی ها با گرفتن آبدیت صدای 3 بعدی بهشون اضافه میشه اگه صدای 3 بعدی براتون اهمیت نداره میتونید گلد تهیه کنید که بصرفه تر هست

گولد مثل اینکه کیفیت ساختش پایین برای همین سراغش نمی رم.
به نظرتون با قیمت این هدست ها چه چیز بهتری می شه گرفت یا با قیمت کمتر؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
گولد مثل اینکه کیفیت ساختش پایین برای همین سراغش نمی رم.
به نظرتون با قیمت این هدست ها چه چیز بهتری می شه گرفت یا با قیمت کمتر؟
اگه بتونید پالس الیت تهیه کنید که چه عالی ( البته موجودیش کم هست ) اما توی رنج این قیمتا گلد بهترن گزینه هست ولی کیفیت ساخت زیاد بد نیست ازش خوب نگهداری کنید مشکلی نداره توی این چند هدست سونی هر کدوم یه نقص در طراحی داشتن اما همه کیفیت عالی و قابل قبولی داشتن !
اگه میتونید صبر کنید پلاتینوم بیاد که عالی تر هست اما مطمئن باشید قیمت اولیش حداقل 650 این حدود هست حتما ! کم کمش

• Like
Reactions: mehdipahlavi

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
  • Like

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام...دوستان دسته دال شوک من او قسمتش که فیش هدست میخوره اسپیکرش خراب شده و صدا هی قطعو وصل میشه اکثر وقت ها فقط میکروفونش کار میکنه با هدست دیگم تست کردم همین بود.

حالا قصد دارم یه هدست میکروفونی وایرلس دار بگیرم که صدارو از خود PS4 بگیره...الام این هدست ها گلد PS4 از طریق بیسیم به خود ps4 وصل میشه یا به دسته PS4 وصل میشه ؟ اگر قرار به دسته وصل بشه من نخرمش الکی 300 تومنم میره باز صداش در نمیاد.

سوال دیگم اینه که هر هدفون وایرلس داری رو PS4 شناسایی میکنه کسی تست کرده؟

کیفیت GOLD چجوریاست ؟ بعضی ها میگن بعد چند وقت پلاستیک دورش پاره میشه و برا بعضی ها هم شکسته.

داشتم تو یه سایت تخصصی فروش هدست تو ایران سرچ می زدم که رفتم تو قسمت هدست های "های اندش"..یدونه بود 14 ملیون سیصد هزار تومن پولش بود...ناقابل..عکس زیر

;

خیر یک دانگل وایرلس داره که به خود کنسول وصل میشه
آخه کیفیت عالی صدا و Surround Sound رو که با دسته نمیشه گرفت:D

خیر، فکر نمیکنم جز هدست های گلد و پالس هدست دیگه ای بصورت وایرلس وصل بشه بهش

کیفیتش بالا نیست، ولی اگر ازش خوب مراقبت کنی مشکلی پیش نمیاد، من یکساله دارمش یک خش هم روش نیست

اون هدست هم که عکسشو گذاشتی برای ماها نیست، برای از ما بهترونه. متوجهی که...:D

• Like
Reactions: Black Roz

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
ی سوال
وقتی هندزفری موبایل می زنم اگه فیشش تا آخر بفرستم داخل کار نمی کنه باید تا نصفه بزنم فیش رو, واسه هدست هم این طوری؟ شما خودتون امتحان کردین اگه فیش تا آخر بره کار می کنه؟

ممنون.
من کاملا فیش هدست رو داخل سوکت دسته فشار میدم و صدا میاد بیرون و انصافا هم کیفیت بسیار خوبی داره این هدست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر