لوازم جانبی PS4

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,240
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخواستم یه هدفون بگیرم که هم باهاش فیلم ببینم و هم رو PS4 بازی کنم
ولی متاسفانه پول ندارم که گلد بگیرم میخوام یه چیز پیشنهاد بدید بین 100 تا 150 سیم دار و بی سیم هم زیاد برام فرقی نداره
یه چیز خوب باشه ولی انتظار ندارم با 150 تومن چیز خوبی گیرم بیاد در کل یه چیز متوسط باشه

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
کسی تا حالا به فکر تقویت فنر L2 R2 افتاده ؟ میدونید که بعد چند وقت حالت نرمی پیدا میکنه و حس اولیه رو نمیده . راه حلی دارید لطفا بگید .
Wireless-Controller-Oem-L2-R2-Left-Right-Trigger-Button-repair-Replacement-with-Spring-for-PS4-1.jpg

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
اونهایی که میتونن تا 1500 هزینه کنن بهتره برن سراغ بهترین هدست دنیا یعنی astro a50 black
این هدست مخصوص ps4 ساخته شده.این گلد و پلس الایت از نظر صدا اصلا جالب نیستند

استرو A50 هدست خیلی عالی هست و سری جدید هم حدود 2 ماه اینده عرضه میشه

ولی در رنج قیمت پایینتر هدست KingSton HyperX Cloud II Gaming Headset 7.1 انتخاب عالی هست با توجه به اینکه فیدبک های خیلی مثبتی هم داره

اگر شخصی بیشتر میتونه هزینه کنه میتونه هدفون های حرفه ای تری که برای غیر از گیمینگ ساخته شده تهیه کنه و با یک امپلیفایر هدفون و یه دک به نتایج خیلی بهتری میرسه ( ولی هزینش خیلی بیشتره )

مثلا این ستاپ گیمینگ

امپلیفایر هدفون iFi Audio Micro iCAN SE Special Edition 4000MW Headphone Amplifier

هدفون Sony MDR-100AAPB H.Ear High-Resolution Audio Headphones

ورودی صدا به صورت انالوگ مستقیم از TV با کابل RCA به امپ وصل شده

امپلیفایر 2 اپشن صدا داره که یکی Xbass هست و یکی 3D و با روشن کردن این دو اپشن صدا خیلی عالی تغییر میکنه بدون اینکه روی باقی فرکانس ها تاثیر بزاره یکی حجم بیس بیشتری اضافه میکنه و یکی هم میدان صدای بیشتری میده - در کل این روش هزینش بیشتره ولی عملکرد خیره کنندست و فقط اونایی که واقعا دنبال صدای عالی هستن براشون توجیح کننده هست برای باقی افراد خرید هدست گیمینگ به تنهایی در اولویت قرار میگیره و کافی هست

آخرین ویرایش:

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
اونهایی که میتونن تا 1500 هزینه کنن بهتره برن سراغ بهترین هدست دنیا یعنی astro a50 black
این هدست مخصوص ps4 ساخته شده.این گلد و پلس الایت از نظر صدا اصلا جالب نیستند

استرو A50 هدست خیلی عالی هست و سری جدید هم حدود 2 ماه اینده عرضه میشه

ولی در رنج قیمت پایینتر هدست KingSton HyperX Cloud II Gaming Headset 7.1 انتخاب عالی هست با توجه به اینکه فیدبک های خیلی مثبتی هم داره

اگر شخصی بیشتر میتونه هزینه کنه میتونه هدفون های حرفه ای تری که برای غیر از گیمینگ ساخته شده تهیه کنه و با یک امپلیفایر هدفون و یه دک به نتایج خیلی بهتری میرسه ( ولی هزینش خیلی بیشتره )

مثلا این ستاپ گیمینگ

امپلیفایر هدفون iFi Audio Micro iCAN SE Special Edition 4000MW Headphone Amplifier

هدفون Sony MDR-100AAPB H.Ear High-Resolution Audio Headphones

ورودی صدا به صورت انالوگ مستقیم از TV با کابل RCA به امپ وصل شده

امپلیفایر 2 اپشن صدا داره که یکی Xbass هست و یکی 3D و با روشن کردن این دو اپشن صدا خیلی عالی تغییر میکنه بدون اینکه روی باقی فرکانس ها تاثیر بزاره یکی حجم بیس بیشتری اضافه میکنه و یکی هم میدان صدای بیشتری میده - در کل این روش هزینش بیشتره ولی عملکرد خیره کنندست و فقط اونایی که واقعا دنبال صدای عالی هستن براشون توجیح کننده هست برای باقی افراد خرید هدست گیمینگ به تنهایی در اولویت قرار میگیره و کافی هست

هردو پست کاملا تایید میشه ;)

با اینکه به شخصه هدست گلد رو قبول دارم ولی اگه دنبال کیفیت صدای درست حسابی که جز به جز صدا رو تفکیک کنه و صدای "واقعی" دالبی ساراوند (نه ویرچوال) به شما تحویل بده ...... نه!
شما با هزینه 1500 (تقریبی) میتونید روی Astro و turtle beach و steel series حساب باز کنید
من هم گلد رو تجربه کردم و هم این استرو ای 50 رو, صدای گلد اصلا قابل قیاس با استرو نیست

پ.ن
های فای یا سن هایزر یا اوپو ویا گِرِیدو رو بشدت قبول دارم ولی فقط برای موسیقی گوش دادن و لذت بردن! برای بازی باید دنبال متخصصش برید

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان قصد خرید Camera و Just Dance رو دارم
آیا تجربه ای مورد خاصی دارید که بتونه کمکم کنه؟
پ.ن: جدیدا یه camera جدید دیدم که انگار با PS4 Pro معرفی شده به نظرتون تا چند وقت دیگه به ایران میرسه و آیا فرق خاصی میکنه با cameraیی که الان موجود هست؟

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19
سلام به همه.کسی فرمان +پدال گاز خوب برای ps4 سراغ داره.تو سایت دی جی کالا فرمان بازی لاجیتک بود، اما خیلی گرونه، کسی ارزون تر سراغ داره؟

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19
سلام به همه.کسی فرمان +پدال گاز خوب برای ps4 سراغ داره.تو سایت دی جی کالا فرمان بازی لاجیتک بود، اما خیلی گرونه، کسی ارزون تر سراغ داره؟

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19

behnam1o1

کاربر سایت
Aug 11, 2016
19

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان قصد خرید Camera و Just Dance رو دارم
آیا تجربه ای مورد خاصی دارید که بتونه کمکم کنه؟
پ.ن: جدیدا یه camera جدید دیدم که انگار با PS4 Pro معرفی شده به نظرتون تا چند وقت دیگه به ایران میرسه و آیا فرق خاصی میکنه با cameraیی که الان موجود هست؟
اون دوربین فرق خاصی از نظر کارایی و سخت افزاری نداره تنها شکل اون فرق میکنه که موجب میشه برای تنظیم در جهات مختلف بهتر عمل کنه (به سمت پایین بهتر حرکت میکنه !
از نظر دوربین اگه برای فقط بازی جاست دانس میخواید تهیه کنید ارزش نداره اما اگه میخوایید تهیه کنید برای وی آر به اون شکل آره ارزش داره

• Like
Reactions: erfanimmortal

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
اون دوربین فرق خاصی از نظر کارایی و سخت افزاری نداره تنها شکل اون فرق میکنه که موجب میشه برای تنظیم در جهات مختلف بهتر عمل کنه (به سمت پایین بهتر حرکت میکنه !
از نظر دوربین اگه برای فقط بازی جاست دانس میخواید تهیه کنید ارزش نداره اما اگه میخوایید تهیه کنید برای وی آر به اون شکل آره ارزش داره
ممنونم بابت توضیح کاملت
میشه در مورد VR یه توضیحی بهم بدی ببینم چی هست

• Like
Reactions: hbmss

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر