لوازم جانبی PS4

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
بهترین هدست توی بازار چی هست واسه کنسول؟
gold خوبه من هم بازی میکنم باش هم فیلم که مشکلی تا حالا نداشتم باش
منم دقیقاً همین سوال رو داشتم...

الان این Super Cool ـهایی که تو بازار هست، به درد میخوره؟ به نظر نمیاد که جلوی خروج هوا رو بگیره؟ چون دقیقاً پُشت PS4 نصب میشه، جایی که هوای گرم میزنه بیرون. یه نگاه به این عکس بنداز لطفاً...
oafx_ps4-external-super-cooling-fan-301-p.jpg

این فقط به گردش هوا کمک می کنه بی تاثیر نیست ولی وقتی هوا گرم باشه دیگه فایده ای نداره در کل من تا حالا کسی رو ندیدم که کنسولش بخاطر داغ شدن خراب بشه

• Like
Reactions: Frozen Flame

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
gold خوبه من هم بازی میکنم باش هم فیلم که مشکلی تا حالا نداشتم باش

این فقط به گردش هوا کمک می کنه بی تاثیر نیست ولی وقتی هوا گرم باشه دیگه فایده ای نداره در کل من تا حالا کسی رو ندیدم که کنسولش بخاطر داغ شدن خراب بشه
gold رو چه طوری بدون سیم به گوشی Z5 یا تلویزیون سونی وصل کنم؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این کارو کردم برادر ، فقط از یک باند هدست صدا می آمد اونم بی کیفیت.
هدست رو ریست کن،بعد از ریست با برنامه headset manager به هدست وصل شو،یکم دستکاریش کن بعد ببین درست میشه!؟
واسه منم اول همین جوری بود

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
با سلام خدمت همگی دوستان

با توجه به گرم شدن هوا و افزایش صدای کنسول های بازی، مسلما افرادی به فکر استفاده از فن های جانبی و اکسترنال خواهند بود.
برای استفاده از این موارد توصیه میشه قبل از هرچیزی به مسیر حرکت باد این محصولات توجه بشه، اطراف PS4 ورودی و پشت کنسول قسمت خروجی هوای اون هست و برخی از این محصولات با برعکس کار کردن (مثلا واردکردن هوا از پشت دستگاه) راه هوای اون رو مسدود میکنند و این امر اسیب زیادی را به دستگاه وارد میکند و در نهایت دچهار چراغ آبی خواهید شد.
حداقل بعد از استفاده از این محصولات تست های مدت دار با و بدون محصول جانبی را بگیرید و با یکدیگر مقایسه کنید.

بسته نبودن محیط، ارتفاع دادن کف کنسول از رو سطوح بسته مانند شیشه و فرش (چهار پایه هم اندازه در چهار گوشه زیر کنسول)، استفاده ی با وقفه و غیر یکسره و استفاده از پایه های خنک کننده لپ تاپ بدون زاویه میتواند به خنک شدن کنسول، میزان صدای فن و عمر دستگاه شما کمک کند.

چقدر کتابی شد. :D
پ.ن: برای دو تا پروژه لوازم جانبی PS4 نیازمند سرمایه گذار هستم، کسی اگر تمایل داره داخل تلگرام پیغام بده. @merlin475

• Like
Reactions: nimaprince

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سلام :D

آقایون، آیا کالاهای Factory Refurbished مشکل خاصی دارند؟ امکان خرابی دوبارشون هست؟ کلا نظرتون چیه در مورد این دسته از کالا ها؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام :D

آقایون، آیا کالاهای Factory Refurbished مشکل خاصی دارند؟ امکان خرابی دوبارشون هست؟ کلا نظرتون چیه در مورد این دسته از کالا ها؟
به نظر من اگه اون وسیله دارای مشکل اولیه اساسی (مثلا توی کل سری یه مشکل وجود داشته باشه مثلا 3 چراغ ایکس باکس ) ریفرش اون دستگاه ارزش خرید نداره اما اگه جز خرابی های تولیدی باشه مثلا توی 100 تا وسیله ای که میسازن 1دون مشکلی داشته باشه که جز خطای تولید باشه رفرش اون با نو هیچ فرقی نمیکنه چون وقتی برگشت داده میشه کاملا مشکلش رفع میشه و فقط قیمت بهتری به دست شما میرسه
اگه من باشم سری دوم رو خریداری میکنم ( لب تاب این نوع رو داشتم برام 4 سال کار کرد بدون مشکل ! )

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام بچه ها... یه سوال مهم. این Data Bank خوبه برای PS4 بگیرم یا حتماً باید از این هاردهای 2.5 اینچی بخرم و PS4 رو باز کنم؟ میشه لطفاً راهنمایی کنید؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
a70ac963.jpg
سلام بچه ها... یه سوال مهم. این Data Bank خوبه برای PS4 بگیرم یا حتماً باید از این هاردهای 2.5 اینچی بخرم و PS4 رو باز کنم؟ میشه لطفاً راهنمایی کنید؟
از هر دو میشه استفاده کرد بستگی به خودت داره از داتا بانک هارد دیسک ۳.۵ اینچ پشتیبانی میکه و ۲ تا ۶ تریا ب میشه استفاده کرد ولی هارد دیسک ۲.۵ اینچ تا ۲ تریا ب .برای هر ۲ باید درپوش هارد دیسک باز بشه و باعث از از بین رفتن گارانتی نمیشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Frozen Flame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر