GTA V برای PC میاد؟؟

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
هنوز معلوم نیست یا حداقل باید تا بهار سال دیگه صبر کرد.
شایدم *R بخواد سنت شکنی کنه و مثه RDR کلا دور نسخه PC رو خط بکشه.

هیچ چیز معلوم نیست تا خود *R دهن واکنه برای تایید PC

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
هنوز بصورت رسمی از طرف راکستار واسه PC تایید نشده ولی اینتل گفته در نیمه اول سال 2014 عرضه میشه!
راکستار از نسخه San Andreas به بعد GTA رو انحصاری زمانی واسه کنسولا کرده! که چند ماه در انحصار کنسولا هست بعد واسه PC ریلیز میشه!
نسخه San Andreas و IV هم واسه PC تایید نشد و برای کنسول ها اومد بعد 6 ماه واسه PC اومد! پس اینم میاد! اصلا نگران نباش! :)

- - -ویرایش - - -

هنوز معلوم نیست یا حداقل باید تا بهار سال دیگه صبر کرد.
شایدم *R بخواد سنت شکنی کنه و مثه RDR کلا دور نسخه PC رو خط بکشه.

هیچ چیز معلوم نیست تا خود *R دهن واکنه برای تایید PC
حاظرم شرط ببندم این اتفاق نمیوفته :D GTA ـه GTA ـه! RDR نیست :D
مثل همیشه عرضه میشه!

- - -ویرایش - - -

دیگه با وجود این مدارک اصلا نمیشه گفت بازی واسه پی سی تایید نمیشه :D
http://forum.bazicenter.com/thread51213/

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان دقت کنید GTA از نسخه ی III تا الان در انحصار زمانی کنسول قرار میگرفته ... تمام نسخه ها حدود هفت الی هشت ماه تاخیر خوردن برید خودتون نیگا کنید :| پس منتظر GTA V در ماه های April و May باشید ببینید کی گفتم خواستید هم بوک مارک کنید 8-|

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان دقت کنید GTA از نسخه ی III تا الان در انحصار زمانی کنسول قرار میگرفته ... تمام نسخه ها حدود هفت الی هشت ماه تاخیر خوردن برید خودتون نیگا کنید :| پس منتظر GTA V در ماه های April و May باشید ببینید کی گفتم خواستید هم بوک مارک کنید 8-|

نزدیک 3 ماه گذشته باید 5 ماه دیگه صبر کنیم اخه این چه وضعیه
تواین همه هیری بیری

خدا کنه رو سیستم من بشه رون بازی کرد ب این وضع بی پولی گرونی سیستمم نمیشه ارتقا داد :((

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
نزدیک 3 ماه گذشته باید 5 ماه دیگه صبر کنیم اخه این چه وضعیه
تواین همه هیری بیری

خدا کنه رو سیستم من بشه رون بازی کرد ب این وضع بی پولی گرونی سیستمم نمیشه ارتقا داد :((
آخر هر سختی آسونیه :)
مطمئن باش وقتی بیاد خیلی بیشتر از نسخه کنسولی حال میده!

چون خصوصیاتی که نسخه PC داره نصفشو کنسولیش نداره :x

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
درود
همینطور که مجید عزیز گفتند بازی انحصاری زمانی داره و حتما برای PC منتشر میشه

حقیقیت من با کنسول GTAV کمی بازی کردم . بازی جزئیات بسیار بالایی داره (منظورم جزیئات گرافیکی نیست کارهای زیادی میشه تو بازی انجام داد ) مشخصه خود بازی شاهکاره اما دوتا چیزش بد تو ذوقم میزنه

یکی کیفیت پایین تکسچرها و لود شدن دیر که این مورد رو PC کاملا حله
یکی هم اینکه برای ما پی سی گیمرها مسخره بازیه چون نشونه گیری اتوماتیک داره Auto aim اگه فعال کنی اتوماتیک نشونه گیر میره رو گردن سرو بدن طرف خیلی احساس نوب بودن به ادم دست میده من اصلا حال نکردم
غیر فعالشم بکنی تا بخوای نشونه گیری کنی اینقدر سخت میشه با گیم پد بازی کرد که کلا دلمو زد ..

حیف این بازی با موس کیبورد نباشه . با موس راحت میشه خودمون نشونه گیری کنیم تمام فضای بازی ببینیم

صبر میکنم رو PC یه چندتا ماد گرافیکی هم بیاد که حتما میاد دیگه عالیه :x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
درودهمینطور که مجید عزیز گفتند بازی انحصاری زمانی داره و حتما برای PC منتشر میشهحقیقیت من با کنسول GTAV کمی بازی کردم . بازی جزئیات بسیار بالایی داره (منظورم جزیئات گرافیکی نیست کارهای زیادی میشه تو بازی انجام داد ) مشخصه خود بازی شاهکاره اما دوتا چیزش بد تو ذوقم میزنه یکی کیفیت پایین تکسچرها و لود شدن دیر که این مورد رو PC کاملا حلهیکی هم اینکه برای ما پی سی گیمرها مسخره بازیه چون نشونه گیری اتوماتیک داره Auto aim اگه فعال کنی اتوماتیک نشونه گیر میره رو گردن سرو بدن طرف خیلی احساس نوب بودن به ادم دست میده من اصلا حال نکردمغیر فعالشم بکنی تا بخوای نشونه گیری کنی اینقدر سخت میشه با گیم پد بازی کرد که کلا دلمو زد ..حیف این بازی با موس کیبورد نباشه . با موس راحت میشه خودمون نشونه گیری کنیم تمام فضای بازی ببینیمصبر میکنم رو PC یه چندتا ماد گرافیکی هم بیاد که حتما میاد دیگه عالیه :x
اگه مثل من مد باز GTA باشی حتما GTA Inside رفتی :Dاز الان GTAInside.com یک جا واسه GTA V باز کرده تا هنوز بازی اومد مداشو بزاره اونجا :Dلامصب بجای اینکه بیشتر منتظر خود بازی باشم منتظر مداشم :x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
درود
همینطور که مجید عزیز گفتند بازی انحصاری زمانی داره و حتما برای PC منتشر میشه

حقیقیت من با کنسول GTAV کمی بازی کردم . بازی جزئیات بسیار بالایی داره (منظورم جزیئات گرافیکی نیست کارهای زیادی میشه تو بازی انجام داد ) مشخصه خود بازی شاهکاره اما دوتا چیزش بد تو ذوقم میزنه

یکی کیفیت پایین تکسچرها و لود شدن دیر که این مورد رو PC کاملا حله
یکی هم اینکه برای ما پی سی گیمرها مسخره بازیه چون نشونه گیری اتوماتیک داره Auto aim اگه فعال کنی اتوماتیک نشونه گیر میره رو گردن سرو بدن طرف خیلی احساس نوب بودن به ادم دست میده من اصلا حال نکردم
غیر فعالشم بکنی تا بخوای نشونه گیری کنی اینقدر سخت میشه با گیم پد بازی کرد که کلا دلمو زد ..

حیف این بازی با موس کیبورد نباشه . با موس راحت میشه خودمون نشونه گیری کنیم تمام فضای بازی ببینیم

صبر میکنم رو PC یه چندتا ماد گرافیکی هم بیاد که حتما میاد دیگه عالیه :x
تو اکثر بازی های کنسول این گزینه اوتو آیم موجوده و وقتی همون بازی رو PC میاد هیچ اثری از اون گزینه نیست :bighug:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
بر خلاف اکثر دوستان من که فکر نمیکنم بیاد
یه بار رو کنسول رفتم اما با حرفای وحید در رابطه با auto aim موافقم ولی خوشحال میشم رو PC بازیش کنم:bighug:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
یه بار رو کنسول رفتم اما با حرفای وحید در رابطه با auto aim موافقم ولی خوشحال میشم رو PC بازیش کنم:bighug:
از چه نظر میگی ؟ :D
آخه با این شواهدی که الان موجوده 99% واسه PC میاد دیگه اون 1% مگه اینکه معجزه بشه نیاد :D

اینتل که تایید کرده - کدای نسخه پی سیم که لو رفته - بازیم که مثل همیشه انحصاری زمانی داره و وقتی زمانش تموم بشه از انحصار در میاد! دیگه هیچ دلیل دیگه ای برای نیومدنش نمیمونه :D

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
اگه مثل من مد باز GTA باشی حتما GTA Inside رفتی
biggrin1.gif
از الان GTAInside.com یک جا واسه GTA V باز کرده تا هنوز بازی اومد مداشو بزاره اونجا
biggrin1.gif
لامصب بجای اینکه بیشتر منتظر خود بازی باشم منتظر مداشم
yahoo_8.gif
عشقش دادا به مادهاشه بازی بیاد همه جوره ساپورت میشیم :x
سهند دادا الکی فاز منفی نده :d
فعلا فروششو رو کنسول بکنه یه مدت که گذشت بعد راک استار بازی برای PC مثل نسخه قبل منتشر میکنه اینورم فروش کنه

GTA رو PC بدنیا اومده . NVIDIA AMD INTEL هوامونو دارن جای نگرانی نیست .

البته یه عده از حسودی سکته میکنن زمانی که بازی بیاد برا PC .
بخاطر همین PC GAMER ها خیلی بیشتر دوسشون دارم ازین اخلاقای بچه گونه ندارن :d

auto aim فعال نکنی انگار داری با چنگال اب میخوری
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
به نظرتون با توجه به اینکه بازی برای ایکس باکس ۳۶۰ اومده از dx10 پشتیبانی میکنه یا فقط dx11 ؟؟

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
به نظرتون با توجه به اینکه بازی برای ایکس باکس ۳۶۰ اومده از dx10 پشتیبانی میکنه یا فقط dx11 ؟؟

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk
فکر نکنم نسخه نسل بعدیی واسه PC در کار باشه پس در نتیجه احتمال زیاد از DX10 هم پشتیبانی میکنه ولی امکان اینکه DX11 رو فقط ساپورت کنه کم نیست :|
که اگه اینطوری باشه کارتمو میندازم بیرون همون روز :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر