تجربیات استفاده من از ps4

بنظرتون رسیدگی به تاپیک و جواب دادن سوالات و نظر کلیتون

• مجموع رای دهنده‌ها
    67

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام داداش به کمکت نیاز دارم : ps4 دانلود اولیه داره یا نه ؟
من کنسول رو روشن کردم توی مغازه بود و دستگاه هم درخواست هیچ دانلودی نکرد ؟ منم اوردم خونه و اپدیت ۱.۵۲ رو زدم روش ! حالا همین کافیه یا چیز دیگه ای هم میخواد دانلود کنم ؟

نه جدیدتر از 1.52 چیزی نیامده. خیالت تخت

Sent from my HTC One using Tapatalk

ALEXANDER

کاربر سایت
Sep 20, 2006
94
تقاضای راهنمایی برای یک آماتور

دوستان قص خرید ps4 دارم اما تا حالا نداشتم و اطلاعاتم در حد جلبک هستش یعنی صفر
تا الان فقط با پی سی بازی میکردم

الان که میخام بخرم میشه یه راهنمایی خوب کنید بگید چی بگیرم چه چیزهایی رو باید دقت کنم چه مدل های مختلفی داره ؟ فکر کنید میخاید داداش خودتون رو که اطلاعات نداره راهنمایی کنید

قیمت بازیهاش چنده ؟ از کجا تهیه کنم ؟ این گارانتی لادیز که هستش خوبه ؟ هارد چند گیگی به درد میخوره ؟ اصلا هارد برای چی هستش ؟ بازیها رو باید روی هاردش بریزیم بعد بازی کنیم ؟

دنبال یه خرید خوب برای لذت بردن هستم نه اذیت شدن یا اینکه بعد از خرید بگم کاش فلان چیزشو دقت میکردم بعد میخریدم

مرسی
پیشاپیش ممنون

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر

الان که میخام بخرم میشه یه راهنمایی خوب کنید بگید چی بگیرم چه چیزهایی رو باید دقت کنم چه مدل های مختلفی داره ؟ فکر کنید میخاید داداش خودتون رو که اطلاعات نداره راهنمایی کنید

قیمت بازیهاش چنده ؟ از کجا تهیه کنم ؟ این گارانتی لادیز که هستش خوبه ؟ هارد چند گیگی به درد میخوره ؟ اصلا هارد برای چی هستش ؟ بازیها رو باید روی هاردش بریزیم بعد بازی کنیم ؟

دنبال یه خرید خوب برای لذت بردن هستم نه اذیت شدن یا اینکه بعد از خرید بگم کاش فلان چیزشو دقت میکردم بعد میخریدم

مرسی
پیشاپیش ممنون
تنها کمکی که میتونم بهت بکنم و کمکم کاملا حرفه ای هستش اینه که فعلا بیخیال خرید Ps4 بشو چون تازه اومده این دستگاه و هیچیش معلوم نیست پیشنهاد من این هستش که بزارید یه دو سال دیگه برای خرید تصمیم گیری کنید

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860

مرسی
پیشاپیش ممنون
فعلا که فقط یه مدل بیشتر نداره

بازیهاش حدود 180-190 (البته آکبندش اونم از مغازه دارها، والا کمتر هم پیدا میشه) بسته به بازی داره، ولی شما 1 یا 2 تا بازی میخری بعد عوض میکنی، حالا بسته به بازی ای که میدی و میگیری یه چیزی سر میدی یا سر میگیری یا تعویض خالی، خریدشم از توپخونه اگه تهرانی یا از سایتها، یه سرچ کنی پیدا میشه

هارد برای اینه که بازی ها اول نیاز به نصب دارن، البته نصبش اندازه کل حجم بازی نمیشه یا بازی های دیجیتالی بخری نیاز به هارد داره، هارد فعلا نیازی نیست اگرم میخری فکر کنم باید هارد لپ تاپی باشه

وقتی میخری بگو اونجا تست کنه و یه بازی هم اجرا کنه برات، اگه گذاشت خودتم چند دقیقه ای بازی کن، یه آپدیت هم داره که حجمش نسبتا زیاده (حدود 1 گیگ) اگه میتونی خودت دانلود کن اگه نه که بگو بریزه ولی نزار ازت خیلی پول بگیره، فوق فوقش 20-25 تومن (البته اگه این آپدیت هم بریزه بازم بخوای آنلاین بازی کنی باید یه آپدیت دیگه هم بریزی مگر اینکه آخرین آپدیتشو برات ریخته باشه ولی خوب حجم آپدیتی که باید دانلود کنی کم میشه، در ضمن حتی اگه نمیخوای هم آنلاین بازی کنی این یه آپدیت رو استثنائا حتما بریز)

البته این تست کردن مشخص نمیکنه که کنسول حتما سالمه چون ممکنه بیای خونه و بعد از یه مدتی با Blue Light مواجه بشی ولی درصد خرابیش خیلی کم هست و اونم بیشتر برای اوایل بوده
تنها کمکی که میتونم بهت بکنم و کمکم کاملا حرفه ای هستش اینه که فعلا بیخیال خرید Ps4 بشو چون تازه اومده این دستگاه و هیچیش معلوم نیست پیشنهاد من این هستش که بزارید یه دو سال دیگه برای خرید تصمیم گیری کنید
2 سال؟ :|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
account240
راست میگه دیگه اگه کسی عجله نداشته باشه میتونه دو ساب با نسل قبل سر کنه تا بازی های انحصاری و برگ هاش رو شه
الان که انچنان بازی نداره انحصاری .. ولی یکخورده صبر کنی میشه منتظر uncharted 4 و order و drive club و بود .. و همچنین تازه کم کم قدرت گرافیکی نسل بعد نمایان میشه الان بازی های اول نسل خیلی شبیه نسل قبل هست البته بازی های استودیو های داخلی نمیگم. اون موقع تنور داغ میشه و سریع میریم توی نسل بعد
البته یکی هم ممکنه از الان عطش بگیره و..

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
account240
راست میگه دیگه اگه کسی عجله نداشته باشه میتونه دو ساب با نسل قبل سر کنه تا بازی های انحصاری و برگ هاش رو شه
الان که انچنان بازی نداره انحصاری .. ولی یکخورده صبر کنی میشه منتظر uncharted 4 و order و drive club و بود .. و همچنین تازه کم کم قدرت گرافیکی نسل بعد نمایان میشه الان بازی های اول نسل خیلی شبیه نسل قبل هست البته بازی های استودیو های داخلی نمیگم. اون موقع تنور داغ میشه و سریع میریم توی نسل بعد
البته یکی هم ممکنه از الان عطش بگیره و..
دیگه 2 سال زیاده، 1 سال کافیه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دیگه 2 سال زیاده، 1 سال کافیه
فقط بگم کسی خیلی واسه کپی خور دست دست نکنه...
چون نصف نسلو از دست میدیم!خریدن این بازیا هم برای هممون سخته،ولی چه میشه کرد؟حداقل با خرید بازیای اورجنیال از سونی حمایت میکنیم:))
البته بیشتر به نفع سونیه:|

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

داداش تا چند ماه اینده کلی بازی نسل بعدی براش میاد .......:d :|

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام دوستان من دیروز پلی استیشن 4 خریدم
کد آنلاین بازی چیه ؟؟؟
چجوری استفاده میشه ؟؟
کجاست ؟؟

کد انلاین نداریم تو این نسل.ی کدهایی هست واسه خرید dlc شاید اونارو میگی.واسه بازی کردن هم باید پلاس بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر