از چه کارت گرافیک استفاده میکنید ( همه شرکت کنن )

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
البته همچین هم بدون مشکل نیست! msaa 4x و گزینه های Advanced کافیه تا فریمو تو مناطق جنگلی بیاره زیر 40 !
میتونی همه رو VERY HIGH بذاری بدون هیچ مشکلی
نمیدونم چرا بعضی وقتا لگ داره بازی...بعضی وقت ها نه...
تو همین تنظیمات تو مرحله معرفی ای که تو روستا بود دچار افت فریم شد و msaa رو کلا خاموش کردم درست شد و بعد نیم ساعت دوباره گذاشتم رو x4 دوباره درست شد:|فریم دهی ثابتی نداره تو تنظیمات بالا...
ولی حالی میده با کارت 970 راحت بری جاده های بیرون شهری رو روستا...:d
منظره و گرافیکش بینظیره
از لحاظ گرمایی هم برا کارت گرافیک خیالم راحته،میمونه کولر برای cpu:)

• Like
Reactions: Sega_genesis

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تو همین تنظیمات تو مرحله معرفی ای که تو روستا بود دچار افت فریم شد و msaa رو کلا خاموش کردم درست شد و بعد نیم ساعت دوباره گذاشتم رو x4 دوباره درست شد:|فریم دهی ثابتی نداره تو تنظیمات بالا...
منظره و گرافیکش بینظیره

شما حتما یه کولر بگیر.یه کولر معمولی بین 100 تا 200 هم کاملا کافیه.دما پردازنده ات رو دیدم تعجب کردم تا حالا چنین دمایی ندیده بودم از من فوقش 62 بشه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
البته همچین هم بدون مشکل نیست! msaa 4x و گزینه های Advanced کافیه تا فریمو تو مناطق جنگلی بیاره زیر 40 !

البته منظورم تکنیک ها نبود بلکه کیفیت ها بود:d

منظره و گرافیکش بینظیره
یه فن CPU بگیر.بعد به فنا نره...:d:|
دقیقا.خیلی حال میده با این که رو کنسول دو سال پیش رفته بودم اما PC یه چیز دیگس
من با 960 همه رو گذاشتم VERY HIGH ولی population variety رو صفر گذاشتم.msaa هم 2x فقط.به خاطر vram 2g کاش 4 گیگشو میخریدم:(

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
البته منظورم تکنیک ها نبود بلکه کیفیت ها بود:d

یه فن CPU بگیر.بعد به فنا نره...:d:|
دقیقا.خیلی حال میده با این که رو کنسول دو سال پیش رفته بودم اما PC یه چیز دیگس
من با 960 همه رو گذاشتم VERY HIGH ولی population variety رو صفر گذاشتم.msaa هم 2x فقط.به خاطر vram 2g کاش 4 گیگشو میخریدم:(
تو GTA کل Advanced و AA یه طرف ، بخش Grass Quality = Ultra یه طرف ، واقعا Ultra توی جنگل پرفورمنس رو نابود میکنه ، من با 980 تک که داشتم اصلا نمیشد 60 ثابت بگیری وقتی Grass = Ultra بود بدون AA هم که واقعا بازی ، بازی نمیشه ، راحت فریم بیرون شهر تا 35 میومد

• Like

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
منظره و گرافیکش بینظیره

دوست عزیز حتما mfaa رو که تو تنظیمات کنترل پنل انودیا هستش on کن (فقط کارتهای سری 900 دارن)وmssa رو تو خو بازی بزار 2x کیفیتی معادل 4x رو بهت میده بدون زره ای افت فریم و همچنین Grass Quality =

high بزار والا من فرقی ندیمبا الترا بقیه تنظیمات هم تا خر خره بالا تو شهر بین 55 تا 60 ثابت می گیری

• Like

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دوست عزیز حتما mfaa رو که تو تنظیمات کنترل پنل انودیا هستش on کن (فقط کارتهای سری 900 دارن)وmssa رو تو خو بازی بزار 2x کیفیتی معادل 4x رو بهت میده بدون زره ای افت فریم و همچنین Grass Quality =

high بزار والا من فرقی ندیمبا الترا بقیه تنظیمات هم تا خر خره بالا تو شهر بین 55 تا 60 ثابت می گیری
آره...منم فرقی ندیدم بین high تا ultra فقط دمای سیستم رو بالا میبرد چون cpu کولر نداشتم رو همون high گذاشتم
تو همین تنظیمات اکثرا بازی 60 فریم هست و پایین تر از 55 نمیاد...

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
Asus GTX 970 Strix OC
خوبه قدرت کارت که بالاس ولی فک کنم قدرت CPU ام پایینه که گلوگاه ایجاد کرده
سر GTA وقتی وارد محیطا جنگلی میشدم فریم میرت رو 40 همه چی اولترا Grass Q رو کم کردم درست شد :D

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,188
نام
سامان
Asus R9280X
اولين گراف amd ام بود با توجه به بررسى ها و مقايسه ها بازدهى بهترى نسبت به كارت هم قيمت رقيب داشت ٢ ساله دارم و راضى ام

Sent from my iPhone using Tapatalk

hooman-za

کاربر سایت
Oct 14, 2011
50
Gtx550ti دارم خوبه بازی رزیدنت اویل 7 و مافیا 3. رو باهاش رفتم با کیفیت مدیوم..ولی تو کال اف جهان در جنگ 2 نیم ساعت اولش خوب بود بعد اینقدر بازی تیک برداشت گذاشتم کنار بازی رو .

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر