1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Shadow Of The Colossus بهترین کلوسوس به نظر شما کدام است؟

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Wąnda, ‏Nov 26, 2013.

نبرد با کدام کلوسوس را ترجیح میدهید؟

1. Valus

11.1%
  2. Quadratus

1.2%
  3. Gaius

7.4%
  4. Phaedra

2.5%
  5. Avion

33.3%
  6. Barba

2.5%
  7. Hydrus

1.2%
  8. Kuromori

1.2%
  9. Basaran

0 رای
    0.0%
  10. Dirge

1.2%
  11. Celosia

2.5%
  12. Pelagia

2.5%
  13. Phalanx

17.3%
  14. Cenobia

2.5%
  15. Argus

3.7%
  16. Malus

9.9%
  1. کاربر سایت

نام:
    محمد
    واقعا عظمت رو ميشه در طراحي Avion ديد واقعا خارق العاده است با هزار بدبختي خودمون رو مي رسونيم بهش ولي انگار در حال استراحت كردنه با يك تير توجهش رو به خودمون جلب مي كنيم و اينجاست كه يكي از حماسي ترين نبرد هاي تاريخ آغاز ميشه وقتي روي بالش به پايين نگاه مي كني به هنر يودا پي مي بري واقعا اين كلوسوس خارق العاده بود
    كلوسوسي كه در آب بايد باهاش مبارزه مي كرديم هم بدجور بيچارم كرد بعد از كشتنش پا شدم دور حياط خونه از خوشحالي دويدم :d
    كلوسوس Gaius هم فوق العاده بود مخصوصا روش كشتنش كه خارق العاده بود

2. Sacred Spirit کاربر سایت

نام:
    حسین
    Phalanx که خیلی راحته کشتن ـش، آخه زبون بسته حتی حمله هم نمیکنه !:(:dچجوری تو واسه کشتن ـش انقدر وقت صرف کردی رو من نمیدونم !:d

- - -ویرایش - - -

آره، درسته مثل اینکه طراحی اون مرحله و اتمسفر خاصی که اونجا حاکمه، توی مراحل دیگه نیست ! یعنی هست به اون اندازه نیست ! :d
    توی نظرسنجی هم که الان نگاه کردم، Avion اول شده..مثل اینکه بیشتر بچه ها با این کلوسوس خیلی حال کردن، من خودم هم وقتی عظمت اون رو می بینم ناخودآگاه ذهنم طرف ققنوس میره ، خیلی هیبت افسانه ای و عظیم و با ابهتی داره !

3. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    داداش حسین اینا همشون شاخ بودن!!! ولی خوشم میاد یاد و خاطره بازیتو حفظ میکنی. درکت میکنم. مثل ما طرفدار رزیدنت که با وجود بلاهایی که کپکام سرش اورد همچنان چشم انتظارشیم:bighug:

4. Sacred Spirit کاربر سایت

نام:
    حسین
    ممنون بهزاد جان، ولی فرق کپکام با تیم آیکو دقیقا همینجا مشخص میشه ! اینکه بازی هایی که تیم آیکو میسازن با بازی های کپکام زمین تا آسمون فرق میکنه..
    اینجا جاش نیست بگم.. ! ولی خب خود منم انقدر دلم از کپکام پره که نگو..از وقتی استاد میکامی رفت، دیگه RE خوبی رو ما شاهد نبودیم،خلاصه امیدوارم که کپکام هم به روزهای اوج خودش برگرده و بتونه طرفداران ـش رو هم راضی کنه، مثلا خود تو که عاشق این فرنچایز هستی و ...

5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    Malus به نظرم كلوسوسيه كه يكم بچه ها بهش بي توجهي كردند آخرين و البته بزرگترين كلوسوس بازي حتي پيدا كردنش هم سختي هاي خاص خودش رو داشت و البته روش كشتنش هم بسيار زيبا بود و تنها كلوسوسي بود كه بعد از مرگش روي زمين نيوفتاد بسيار با عظمت مرد:d شبيه انسان هم بود برعكس بقيه كلوسوس ها كه شبيه انواع حيواناب بودند از شاهين و مارمولك و كرم خاكي گرفته تا گاو :d كلا كلوسوس با عظمتي بود
    من با تنها كلوسوسي كه زياد حال نكردم گاو دومي بود كه بنظرم يكم تكراري ميومد و مي تونستند كلوسوسي بهتر بجاش طراحي كنند

6. Sacred Spirit کاربر سایت

نام:
    حسین
    آره، مالوس هم واقعا طراحی یونیکی داشت ! همین که چشم هاش آبی بود و فرم انسان مانند داشت، آدم رو بیشتر جذب خودش عظمت ـش میکرد، مخصوصا موقعی که دستاشو لب دره آویزون میکنه و میخواد بیاد بالا، آدم با خودش میگه یا خدا ! این دیگه چیه، یعنی چی میتونه باشه ؟! بعد میبینی که به به ! مالوس هستش،ولی در کل راست میگی،باز هم خوبه تونسته رای بیاره..بعضی کلوسوس ها اصلا یه دونه رأی هم نیاوردن! :d
    ولی این رو هم بگم که خود استاد Ueda هم توی بیشتر مصاحبه هایی که کرده، از علاقه اش به حیوانات خانگی گفته، برای همین توی بیشتر آثارش از اونها الهام میگیره، حتی همین The Last Guardian هم که داخلش اون موجود که Trico نام داره، در اصل از ترکیب چند حیوان با هم خلق شده ! :d
    پ.ن: اشتباه شد:d تو اون کلوسوس آخری رو میگی ! آره ولی یه جور حس مصنوعی بودن در اون بودش، انگار جون نداره ! چجوری بگم ! انگار ربات ـه !

آخرین ویرایش: ‏Feb 11, 2014
  7. کاربر سایت

نام:
    محمّد
    حسین میدونم کلوسوس بی آزاریه ولی باید بااسب از کنار بالش پرواز کنیم و بپریم روش..!:|! من دهنم سرویس شد تا بالش رو گرفتم بعد یه چالش دیگه از بالش بالارفتن بود..!!:-sبعد ازین باید سعی کنیم رو بدنش وایستیم و نیوفتیم..درآخر هم باید 3بار اینکارو تکرار کنیم .:((..واقعا غول مذخرفی بود ولی طراحیش فوق العاده بود..
    درمورده کلوسوسه مورد علاقم بگم شماره ی 5 بنظرم تنها کلوسوسیه که دوس دارم باهاش دوباره روبرو بشم چون راحت میپره پشتش و یه مسیر صاف(دم) رو میریم و میزنیم ناک اوتش میکنیم..!!شیک و خوشمزه..!!;)

8. کاربر سایت

نام:
    محمد
    يه نكته بگم شايد خندتون بگيره وقتي داشتم با كلوسوس Barba مي جنگيدم نا خود آگاه ياد يكي از مقامات دولتي افتادم براي همين با قدرت هر چه تمام تر شمشير رو وارد قسمت حساسش مي كردم جالبيش اينجا بود كه وقتي مي خواستيم به نقطه حساسش برسيم بايد ريشش رو مي گرفتيم:d

9. Sacred Spirit کاربر سایت

نام:
    حسین

درسته، ولی خودم به همون کلوسوس 13 ـم رای دادم، لامصب آخر هرچی حماسی بازی بود، اگر نسخه کولکشن رو بازی کنی، یه گردوخاکی توی اون بیابون به پا میشه که نگو و نپرس ! :d بعدشم لابلای اون گردوخاک باید بری نزدیک بال اون کلوسوس تا بتونی بری بالاش ! یه صحنه کاملا حماسی و زیبا...
    راستی من توی حالت Hard همین کلوسوس رو سر 10 الی 12 دقیقه ناک اوت کردم،:>:d دقیق یادم نمیاد ولی توی همون تایم ها بود..نه کم نه زیاد ! :dرکورد کلی هم 4.30 ساعت در حالت هارد با گشتن برای میوه ها و تروفی ها و همچنین مارمولک ها ! لول

10. کاربر سایت

نام:
    محمد
    :d قاطي كرديد:d
    من برعكس شما فكر مي كنم به نظرم كلوسوس آخري بسيار فوق العاده بود دقيقا مثل اين مي موند كه تمام افرادش رو كشته باشي به شاه رسيده باشي كه بر روي تختش نشسته و بايد مي رفتيم و كارش رو تموم مي كرديم صحنه مرگش هم بسيار زيبا بود مثل پادشاه ها با عظمت مرد:d

11. Sacred Spirit کاربر سایت

نام:
    حسین

12. Sacred Spirit کاربر سایت

نام:
    حسین
    ..It doesn't matter

13. کاربر سایت

همون آخریه خیلی باحلل بود. همشون در کل جالب بودند. اون کرم خاکیه هم خوب بود.

Sent from my GT-P5200 using Tapatalk

14. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    guess who is the new sotc fan!:d

15. کاربر سایت

نام:
    اسحاق
    :))به نظر بنده حقیر Colossus اخر جذاب تر بود چون فضای بازی در اون لحظه عالی بود ابرها تیره بودن و کیفیت بازی رو دو چندان کرده بود وادم در اون لحظه احساس قهرمان بودن میکرد:))

آخرین ویرایش: ‏Oct 31, 2014
برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید