Hands On - تجربه من از کار با XBOX ONE

Aminvgas

کاربر سایت
Feb 2, 2011
97
برای بازی فورزا که باید به لایو متصل شد تا محتوایی رو دانلود کنه . حالا اگه کسی اکانت لایو نداشت و فقط اینترنت پر سرعت داشت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
برای بازی فورزا که باید به لایو متصل شد تا محتوایی رو دانلود کنه . حالا اگه کسی اکانت لایو نداشت و فقط اینترنت پر سرعت داشت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساخت اكانت لايو حد اكثر 5 دقيقه طول ميكشه و بدون اكانت لايو نميشه اون محتويات دانلود كرد

emad_emperor

کاربر سایت
Feb 6, 2014
15
سلام دوست عزیز . من جدیدا تصمیم گرفتم که کنسو xbox one رو بخرم وخیلی تحقیقات کردم . چند تا سوال برام پیش اومده و خیلی ممنون می شم که همشو به طور دقیق جواب بدید . خیلی از شما ممنونم .
1 - آیا داشتن رزولویشن 720p روی بعضی از بازی ها واقعا به چشم میاد ؟ یعنی کیفیت بازی رو خیلی کم م یکنه ؟
2 - آیا با توجه به تحریم های مایکروسافت مشکلی در وصل شدن به اینترنت و دانلود و آپدیت و .... به وجود میاد ؟
3 - آیا می تونیم در این کنسول از سی دی های موزیک و فیلم استفاده کنیم ؟
4 - آیا می شه با فلش یه سری اطلاعات یا فیلم و موزیک رو روی کنسول ریخت ؟ ( یعنی روی حافظش )
5 - مایکروسافت نگفته که این کنسول ریجن فیری ( region free ) هستش ... می خواستم بدونم که به خاطر این دلیل ممکن هستش که نتونه دیسک های بلوری یا ... رو نیاره ؟ یعنی مثلا باید از دیسک های بلوری ریجن اروپا استفاده کرد ؟ و در کل خواهشا توضیح بدید که این پشتیبانی نکردن از همه ی ریجن ها چه مشکلاتی رو در بر داره .
6 - اینترنت ما نامحدود هستش و سرعتش حدود 300 کیلوبایت بر ثانیه هستش ... می خواستم بدونم که با این سرعت دانلود آپدیت بازی ها و یا آپدیت اولیه کنسول ( 500mb ) خیلی زمان می بره ؟ و آیا ممکن هستش که مشکلاتی رو به وجود بیاره ؟
7 - اگه بخوایم آنلاین بازی کنیم چه چیزایی رو نیاز داریم ؟ ( سرعت چه قدر باشه ؟ - اکانت می خواد ؟ - پولی هستش ؟ - اینکه تحریمیم مشکلی رو ب وجود میاره ؟ )
8 - توی یه ویدیو دیدم که دستورات صوتی کینکت رو نوشته بود که برای هر مغازه ای فعال نیستش ... not available on every markets ... می خواستم بدونم که چه کنسول هایی این امکان رو ندارن .
9 - الان بگیریم بهتره یا صبر کنیم که ریجن آسیا بیاد یا هک بشه .
10 - اگه کنسول هک شده بخوایم می شه کنسول اصل بگیریم و بعد که امکان هک اومد ببریم بدیم هکش کنن ؟
11- برای نصب و اجرای بازی ها حتما باید یه آپدیتی رو دانلود کنه ؟ با این سرعتی که من دارم حدودا چه قدر زمان می بره ؟
12 - اگه برای این کنسول مشکلی پیش بیاد آیا شرکتی هستش که گارانتی بکنه این کنسول رو ؟
13 - اگه می شه مشکلات این کنسول رو که خودتون داشتید رو بگید .
خواهشا به همه ی سوالات جواب بدید .
خیلی خیلی ازتون ممنونم .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوست عزیز . من جدیدا تصمیم گرفتم که کنسو xbox one رو بخرم وخیلی تحقیقات کردم . چند تا سوال برام پیش اومده و خیلی ممنون می شم که همشو به طور دقیق جواب بدید . خیلی از شما ممنونم .
1 - آیا داشتن رزولویشن 720p روی بعضی از بازی ها واقعا به چشم میاد ؟ یعنی کیفیت بازی رو خیلی کم م یکنه ؟
2 - آیا با توجه به تحریم های مایکروسافت مشکلی در وصل شدن به اینترنت و دانلود و آپدیت و .... به وجود میاد ؟
3 - آیا می تونیم در این کنسول از سی دی های موزیک و فیلم استفاده کنیم ؟
4 - آیا می شه با فلش یه سری اطلاعات یا فیلم و موزیک رو روی کنسول ریخت ؟ ( یعنی روی حافظش )
5 - مایکروسافت نگفته که این کنسول ریجن فیری ( region free ) هستش ... می خواستم بدونم که به خاطر این دلیل ممکن هستش که نتونه دیسک های بلوری یا ... رو نیاره ؟ یعنی مثلا باید از دیسک های بلوری ریجن اروپا استفاده کرد ؟ و در کل خواهشا توضیح بدید که این پشتیبانی نکردن از همه ی ریجن ها چه مشکلاتی رو در بر داره .
6 - اینترنت ما نامحدود هستش و سرعتش حدود 300 کیلوبایت بر ثانیه هستش ... می خواستم بدونم که با این سرعت دانلود آپدیت بازی ها و یا آپدیت اولیه کنسول ( 500mb ) خیلی زمان می بره ؟ و آیا ممکن هستش که مشکلاتی رو به وجود بیاره ؟
7 - اگه بخوایم آنلاین بازی کنیم چه چیزایی رو نیاز داریم ؟ ( سرعت چه قدر باشه ؟ - اکانت می خواد ؟ - پولی هستش ؟ - اینکه تحریمیم مشکلی رو ب وجود میاره ؟ )
8 - توی یه ویدیو دیدم که دستورات صوتی کینکت رو نوشته بود که برای هر مغازه ای فعال نیستش ... not available on every markets ... می خواستم بدونم که چه کنسول هایی این امکان رو ندارن .
9 - الان بگیریم بهتره یا صبر کنیم که ریجن آسیا بیاد یا هک بشه .
10 - اگه کنسول هک شده بخوایم می شه کنسول اصل بگیریم و بعد که امکان هک اومد ببریم بدیم هکش کنن ؟
11- برای نصب و اجرای بازی ها حتما باید یه آپدیتی رو دانلود کنه ؟ با این سرعتی که من دارم حدودا چه قدر زمان می بره ؟
12 - اگه برای این کنسول مشکلی پیش بیاد آیا شرکتی هستش که گارانتی بکنه این کنسول رو ؟
13 - اگه می شه مشکلات این کنسول رو که خودتون داشتید رو بگید .
خواهشا به همه ی سوالات جواب بدید .
خیلی خیلی ازتون ممنونم .
سلام
1- کیفیتشون که تفاوت داره البته برای حس کردن این تفاوت یک TV خوب هم لازمه ولی به نظر من خیلی هم زیاد نیست.این قضیه 720P هم هنوز خیلی زوده بگیم همه بازی ها روی Xbox one قراره 720P اجرا بشن
2- نه فقط خرید از لایو تحریمه
3- اره میشه
4- نه نمیشه.ممکنه در آپدیت های بعدی این قابلیت اضافه بشه
5- کنسول ریجن Free و هر ریجنی بازی های ریجن های دیگه رو هم اجرا میکنه و فرقی بین ریجن ها وجود نداره
6- سرعت دانلودت به نظر خوبه با توجه به نامحدود بودنش.نمیدونم چقدر زمان میبره :d
7- برای آنلاین بازی کردن باید gold بخری.پینگتم زیر 200 باشه با سرور های اروپایی میتونی احتمالا راحت مولتی بازی کنی
8- نه دستورات صوتی برای ریجن های آمریکا و اروپا فعالن فقط بعضی از دستورات صوتی ممکنه مثلا در یونان فعال نباشن که مهم نیست چون کنسول بخری ریجن اروپا یا آمریکا انتخاب میکنی :d
9- بعیده به این زودیا هک بشه ولی اگر صبر کنی بازی های بیشتری برای کنسول میاد و میتونی اون موقع بخری
10- معلوم نیست هنوز
11- نه اگر افلاین بخوای بازی کنی لازم نیست آپدیتی برای بازی دانلود کنی
12- خود مایکروسافت کنسول گارانتی میکنه البته تو ایران پشتیبانی نمیکنه
13- من شخصا مشکل خاصی نداشتم.البته مشکلات کوچیکی هست که مربوط به OS کنسول و با آپدیت بعدی حل میشه

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام دوستان من تو تاپیک همه چیز درباره ایکس باکس پستی نوشتم ولی هیچکی نبود ج بده من یه سری چیزا تو خرید ایکس باکس برام مهم هستن و یکی از مهمترین هاش اینکه:ایا شایعه ها درست هستن در اپیدت بعدی ایکس باکس میتونه نرم افزار های ویندوز 8 رو اجرا کنه؟ایا منبه معتبری گفته که این اتفاق میفته؟

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
سلام
1- کیفیتشون که تفاوت داره البته برای حس کردن این تفاوت یک TV خوب هم لازمه ولی به نظر من خیلی هم زیاد نیست.این قضیه 720P هم هنوز خیلی زوده بگیم همه بازی ها روی Xbox one قراره 720P اجرا بشن
2- نه فقط خرید از لایو تحریمه
3- اره میشه
4- نه نمیشه.ممکنه در آپدیت های بعدی این قابلیت اضافه بشه
5- کنسول ریجن Free و هر ریجنی بازی های ریجن های دیگه رو هم اجرا میکنه و فرقی بین ریجن ها وجود نداره
6- سرعت دانلودت به نظر خوبه با توجه به نامحدود بودنش.نمیدونم چقدر زمان میبره :d
7- برای آنلاین بازی کردن باید gold بخری.پینگتم زیر 200 باشه با سرور های اروپایی میتونی احتمالا راحت مولتی بازی کنی
8- نه دستورات صوتی برای ریجن های آمریکا و اروپا فعالن فقط بعضی از دستورات صوتی ممکنه مثلا در یونان فعال نباشن که مهم نیست چون کنسول بخری ریجن اروپا یا آمریکا انتخاب میکنی :d
9- بعیده به این زودیا هک بشه ولی اگر صبر کنی بازی های بیشتری برای کنسول میاد و میتونی اون موقع بخری
10- معلوم نیست هنوز
11- نه اگر افلاین بخوای بازی کنی لازم نیست آپدیتی برای بازی دانلود کنی
12- خود مایکروسافت کنسول گارانتی میکنه البته تو ایران پشتیبانی نمیکنه
13- من شخصا مشکل خاصی نداشتم.البته مشکلات کوچیکی هست که مربوط به OS کنسول و با آپدیت بعدی حل میشه
منم استفاده کردم از راهنماییات خیلی خیلی ممنون

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
من اکس باکس وان گرفتم ولی با مشکلات زیادی بر خوردم
بازی های خریداری شده:Ryse: son of rome , call of duty ghost , dead rising 3
هر 3 دست دوم خریدم
دستگاه رو روشن کردم هفتصد و خورده ای دانلود آپدیت کرد.
اکانت xbox 360 رو آوردم روی این کنسول
بازی dead rising 3 رو گذاشتم خودش نصب میکنه و اول گفت 12gb دانلود می کنه
1- 51% دیگه جلو نرفت یک بار هم 61% باید چی کار کنم؟
2-این داره دانلود می کنه؟
3-دانلود اجباری هست؟
4-خسته شدم هر چی گشتم تاپیک آموزش ندیدم یکی کمک کنه
5-هر 3 بازی همین مشکل رو داره

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
من اکس باکس وان گرفتم ولی با مشکلات زیادی بر خوردم
بازی های خریداری شده:Ryse: son of rome , call of duty ghost , dead rising 3
هر 3 دست دوم خریدم
دستگاه رو روشن کردم هفتصد و خورده ای دانلود آپدیت کرد.
اکانت xbox 360 رو آوردم روی این کنسول
بازی dead rising 3 رو گذاشتم خودش نصب میکنه و اول گفت 12gb دانلود می کنه
1- 51% دیگه جلو نرفت یک بار هم 61% باید چی کار کنم؟
2-این داره دانلود می کنه؟
3-دانلود اجباری هست؟
4-خسته شدم هر چی گشتم تاپیک آموزش ندیدم یکی کمک کنه
5-هر 3 بازی همین مشکل رو داره
1- شما باید صبر کنید. بعضی موقع‌ها مثلاً نیم ساعت یا یک ساعت جلو نمیره ولی بعدش میبینی یهویی 20 درصد جلو می‌ره. البته بستگی به سرعت دانلود هم داره.
2-بله اگه نوشته باشه Installing ... داره دانلود میکنه.
3-برای بازی کردن در بخش مولتی پلیر باید دانلود انجام شه اما برای آفلاین، خیر.
4-دارم کمک میکنم دیگه:d
5-به نظرم شما هم مثل من آدم عجولی هستید ... صبر کنید...

آخرین ویرایش:

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
شب تا صبح گذاشتم 61% مونده
2-یعنی 12gb داره دانلود میشه؟؟؟؟؟؟؟
اگر از شب تا صبح روی 61% گیر کرده که حتماً مشکلی در دانلود وجود داره.
این کارها رو انجام بدید:
1- اتصال کنسول رو از اینترنت قطع کنید. (Settings->Network-> Disconnect Wireless یا Disconnect Network)
2- به مدت 10 ثانیه انگشت خود را برروی دکمه‌ی لمسی روشن/خاموش قرار دهید تا کنسول خاموش شود.
3- کنسول رو دوباره روشن کنید.
اتصال کنسول به اینترنت حتماً قطع باشد.
4- بدون اتصال کنسول به اینترنت، اجازه دهید بازی به صورت آفلاین نصب شود.
5- هنگامی که نصب کامل شد، یک بار بازی را به صورت آفلاین اجرا کنید.
6- کنسول را به اینترنت متصل کنید.
7- وارد بازی شوید.
8- اکنون اگر نیاز به آپدیت داشته باشد، بازی را آپدیت خواهد کرد و احتمالاً مشکل گیر کردن در نصب نیز حل خواهد شد.

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
4-کار نمی کنه اگه به نت وصل نباشم چه جوری آفلاین این کارو می کنه؟
شما اگه دیسک بازی رو داشته باشید، باید به صورت آفلاین بتوانید بازی را نصب کنید.

البته قبل از این‌که روش بالا رو انجام بدید، بعد از اینکه کنسول رو ری استارت کردید، به اینترنت وصل شوید و اجازه دهید نصب به صورت آنلاین ادامه پیدا کند. اگر باز هم روی 61% گیر کرد، اونوقت از روش بالا(آفلاین) استفاده کنید. (همین الآن این رو در یک مقاله خوندم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر