1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات ،خرابی ها و ایرادات فنی Xbox one

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط kasra5004, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

سلام آقا لطفا به دادم برسید که دیوانه شدم از دست این Xbox one .. من امروز یک ایکس باکس وان خریدم با کینکت ... زدم اول کار که آپدیت بشه ارور داد وسط آپدیت هرکاری هم کردم (درآوردم پاور رو و 30 ثانیه گذاشتم باشه و بعد دوباره زدم و روشن کردم و..) نشد خلاصه .. وسط آپدیت ارور میده ... تحقیق کردم میگن OSUDT1 رو باید دانلود کنم ... من دانلود کردم فلش رو هم NTFS کردم و ریختم توی روتش اون فایل $ رو ... ایکسباکس رو از برق در میارم برای 30 ثانیه و فلش رو همیزنم داخلش و روشنش میکنم و دگمه bind و رجکت رو که میگیرم و استارت رو میزنم کلا بعضی وقت ها که 15 ثانیه میگذره و طوری نمیشه بعضی وقت ها هم بوق یکی میزنه و بعد دوتا پشت سرهم و بالافاصه خاموش میشه !!! نتونستم خلاصه کاری کنم که این فلش رو اجرا کنه ... یعنی مثل اینه که زمانی که باید با گرفتن بایند و رجکت ریستارت بشه و فلش رو بخونه کلا خاموش میشه !!!! نمیدونم دستگاه مشکل داره یا کار من !!! لطفا راهنمایی کنید

2. کاربر سایت

نام:
    سامان
    شما ٢ تا دكمه رو بگيرين بعد كنسول رو روشن كنين ١٥ ثانيه بعد بايد ٢ بار صداى روشن شدن بياد بعد دكمه ها رو وردارين كنسول كه ريستارت شد فلش رو بكشين اگه باز ارور داد احتمالن فايل اشتباهى دانلود كردين

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. کاربر سایت

کینکت رو جدا کن اپدیت کن بعد وصل کن

4. کاربر سایت

نام:
    امیر
    دوستان کسی نمیدون چرا دسته در حال بازی هی خاموش میشه؟باتری شارژ هم داره با سیمم امتحان کردم همین بود بعد تقریبا یکساعت اینطوری میشه انگار هر دفعه باید دسته رو بشناسونم بهش
    ایراد نرم افزاری؟

5. کاربر سایت

نام:
    امیر
    البته نباید به نت وصل باشی کابل یا وایفای نتتو قطع کن بعد

6. کاربر سایت

دوستان من بازی NBA 2k 16 رو داخل کنسول میذارم ولی از 36% بیشتر نصب نمیشه آپدیت هست کنسول
    چند بار پاک کردم دوباره نشد آفلاین هم نصب میکنم و روی کنسول دیگه ok بود

7. کاربر سایت

دوستان سال ساخت کنسول تاثیری داره ؟
    مثلا 2013 باشه فرقی با 2015 داره ؟

8. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    کنسول تفاوت خاصی نکرده اگر تغییری داده شده فقط روی کنترلر هست که یکی بامپر ها عملکردشون بهتر شده و پورت 3.5 اضافه شده

9. کاربر سایت

جواب مارو کسی نمیدونه؟؟

10. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    احتمال داره که لنز دستگاهت کثیف شده باشه یا مشکل سخت افزاری باشه شاید هم مشکل از دیسک باشه . شما با دیسک های دیگه هم مشکل داری ؟ امتحان کن یه دیسک دیگه رو ترجیحا حجم خیلی بالا

11. کاربر سایت

نام:
    امیر
    دوستان یه مشکلی برام پیش اومده صدای دیالوگهای بازی دیگه شنیده نمیشه فیفا هم میزارم گزارشگرش صداش در نمیاد مشکل از کجاست؟

12. کاربر سایت

نام:
    نوید
    هر موقه اینجوری میشه یکبار ریستارت کن دستگاه !

13. کاربر سایت

نام:
    امیر
    با ریستارت مشکلم حل نمیشه امتحان کردم نمیدونم چرا اینطوری شده!!!

14. کاربر سایت

نام:
    نوید
    شما فقط تو بازی فیفا این مشکل داری؟برایه من گاهی اوقات هارد اکسترنال نمیشناسه!یا مثلا بازی اجرا میکنم صدا نداره ،با یک ریستارت مشکلاتم حل میشه

15. کاربر سایت

نام:
    امیر
    توی همه بازیها این مشکلو دارم نه اینکه صدای بازی درنیاد یه جورایی صدای بلزی کارا اوکه میشه یعنی بعضی صداها رو میشنوی بعضیهاشو نه مصلا همونطور که گفتم توی فیفا صدای همه چیز هست جز گزارشگر یا توی بقیه بازیها صدای همه چیز هست جز صدای دیالوگهای شخصیتها

این صفحه را به اشتراک بگذارید