1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات ،خرابی ها و ایرادات فنی Xbox one

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط kasra5004, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    علی
    دوست عزیز این ایراد از خود شبکه لایو هست، از یک ساعت تا 24 ساعت معمولا طول میکشه تا درست شه

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز، درایور دستگاهت دچار مشکل شده، خوشبینانه ترین حالتش اینه که لنزش کثیف شده و بد بینانش اینه که به شدت ضعیف شده

- - -ویرایش - - -

اگه فقط تو پارتی هست که برید تو تنظیمات و میکروفون رو on کنید، اگه همهجا همینطوره شاید میکروفونش مشکل دار شده

- - -ویرایش - - -

اگر هارد دارید، سیو رو رو هارد کپی کنید و بعد از تو کنسول پاک کنید، بعد وارد بازی شید و اگر گزینه بازیابی سیو از فضای ابری اومد، اونو انتخاب کنید، اگر نیومد سیو رو دباره از هارد به کنسول کپی کنید، فکر کنم حل شه

2. کاربر سایت

نام:
    امیر
    سلام دوستان
    چند وقتی هست بازی رو داخل دستگاه میزارم درایو صدای قیژ میده بازی رو نمیخونه باید ایجکت کنم دوباره بذارم که بخونه
    دوستان اگه جای رومیشناسن برای تعمیر دستگاه پی ام کنن :((

3. کاربر سایت

سلام دوستان
    من این تاپیک رو برای مطرح کردن سوال بهتر دیدم
    خواهشا راهنمایی بکنین
    3تا سوال داشتم
    1.آیا هنگام عدم استفاده از ایکس باکس وان دی وی دی رو از درایو خارج کنیم ؟ اگه داخل دستگاه بمونه تا دفعه بعد روشن شدن و استفاده آیا اشکالی خواهد داشت؟
    2.من خودم ایکس وان رو هر 3تا4روز یه بار و حتی گاهی بیشتر استفاده میکنم آیا بهتره که دستگاه رو از اتصال برق جدا کنم؟ یعنی از ترانس هم جداش کنم و دستگاه هیچ اتصالی نداشته باشه به برق ؟
    3.الان کنسول رو تو یه فضای نسبتا کوچک گذاشتم ارتفاع 30سانتر بالای دستگاه آزاده و از هرطرف هم حدود 15سانتر فضا داره ولی اطرافش بسته اس. آیا این فضا ممکنه به دستگاه ضرر بزنه؟
    درکل من تا الان بعد مثلا gta vبازی کردن بعد 2ساعت که دمای کنسول رو چک میکنم کمی گرم شده ولی زیاد نیست داغ کردن نمیشه گفت اصلا...
    این جوابا رو حتما میدونین و اگه بدین ممنونتون میشم

4. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    فکرر نکنم از درایو 360 ضعیف تر باشه . اون رو که من کلا سالی یه بار دیسکش رو در میاوردم !! مشکلی هم نداشت
    یکی از مزایای پاوربریک جدا اینه که هر آسیبی باعث میشه که فقط پاور از بین بره ولی اگر حساسی جداش کن مشکلی نداره
    اگه تهویه دستگاه بهتر باشه واقعا تاثیر داره رو.ی عمر دستگاهت . حداقل پشتش رو بار بزار
    اون گرما هم عادی هستش

5. کاربر سایت

نام:
    حامد
    سلام
    دوستان من كنسول روشن ميكنم تصوير بالا نمياد!!!
    همه چيز انگار كار ميكنه ولي تصوير صفحه سياه هست و هيچ تصويري نشون نميده الان مشكل از چي هست؟
    من كلا توي اين ٨ ماهي كه خريدم سر جمع ٤٠ ساعت باهاش بازي نكردم يعني الان اين خراب شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    من حالا یه متنی راج به این خوندم . مراحل
    1- اولا هیچ دیسکی داخل دستگاه نباشه چون خود دیسک میتونه باعث یه سری مسایل بشه
    2- اگه دیسکی داخل دستگاه نباشه دستگاه رو رشون کن و یه مقداری صبر کن اگه باز هم صفحه بوت بالا نیومد دستت رو 6 تا 10 ثانیه روی دکمه پاور نگه دار تا دستگاه کاملا خاموش بشه
    3- بعد 30 ثانیه دوباره دستگاه رو روشن کن احتمالا مشکلت باید حل شده باشه

در ضمن میتونی دستگاه رو با دکمه اجکت هم روشن کنی ( البته این رو من خودم تست نکردم )
    اگر مشکل برطرف نشد سعی کن دستگاه رو نگه داشتن هم زمان دگمه اجکت و پاور روشن کنی اگه دستگاه توی حالت low res بالا اومد مشکل از کابل HDMI هستش
    بعدشم هم هول نشو این مشکل یه مشکل جزیی هستش و فقط اسمش ترسناک هستش
    هر نتیجه ای گرفتی ببگو

- - -ویرایش - - -

این رو هم بخون شاید کمکت کرد
    http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/console/tv-or-monitor-screen-is-blank-while-connected

7. کاربر سایت

نام:
    حامد
    تمام این کارها رو انجام دادم ولی درست نشد:(

8. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    این رو خود ساپورت نوشته

• Confirm that both your TV and Xbox One console are turned on.
    • Check that your TV is set to the correct input signal (HDMI).
    • Check that the HDMI cable connection to your console is secure.
    • Check that the HDMI cable connection to your TV is secure.
    • Check that the HDMI cable is connected to the "out to TV" port on the console.
    • Perform a cold boot on your Xbox One console by holding the power button on the front of the console for approximately 10 seconds, and then turn it on again.
    • Reset your display settings. Here's how:
      1. If there's a disc in the Xbox One console, eject it.
      2. On the console, press and hold the Xbox button for five seconds to turn off the console.
      3. Press and hold the Xbox button and the Eject button until you hear a beep to turn on the console. You will hear one beep right away and a second beep 10 seconds later. The power light will flash on before the second beep. DO NOT LET GO until the second beep occurs.
        Note This will boot your console in low resolution mode (640 × 480). To reset this setting, go to Settings in the guide, select Display & sounds, Video options,and then TV Resolution.
      4. If you are required to complete these steps on every boot-up, you will want to change your TV connection to HDMI as shown in step 3 in the next section, "Your screen is blank and you use an AVR in your setup." For more information, see How to adjust the display settings on your Xbox One console.
    • Try plugging the HDMI cable into a different HDMI port on your TV.
    • Try using a different HDMI cable to connect your console to your TV.
    • Try connecting your console to a different TV.
    این سه خط آخر هم خیلی مهمه به نظرم چون من خودم هم تلوزیون قبلیسم سر یه نوسان برق ( قطعی ) پورت های تصویرش خراب شد الان هم فقط AV هاش کار میکنه
    دستگاه ببر پیش دوست و آشنایی روی TV اونا هم تست کن اگه باز هم جواب نداد ببر پیش تعمیر کار

آخرین ویرایش: ‏Feb 14, 2016
  9. کاربر سایت

نام:
    حامد
    با کابل دیگه و تلویزیون دیگه هم چک کردم تصویر بالا نمیاد. نمیدونم والا مشکل از چی هست؟/:)

10. کاربر سایت

عزیز پشت کنسول دوتا جا برای کابل HDMI هست احتمالا اشتباهی دارید توی اون یکی میذارید

11. کاربر سایت

نام:
    حامد
    نمیدونم مشکل از چی بود ولی الان روشن کردم تصویر اومد بالا!!!!
    امیدوارم بازم اینجوری نشه واقعا آدم اعصابش خراب میشه.

ممنون از لطفتون دوستان@};-

12. کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    اگر از آداپتور فیک استفاده میکنه به احتمال زیاد مال اون هست چون داغ میکنه و خراب میشه باید قابشو پاره کنی چندتا فن بهش اضافه کنی خنک بشه

13. کاربر سایت

دوستان من يه مشكلي دارم كه عصبيم كرده. كمك لطفا
    چند روزه وقتي بازي ميكنم خود بخود دسته خاموش ميشه..تا حدود يك متر از دستگاه فاصله ميگيرم دسته خاموش روشن ميشه.. يك متر سمت چپ يا راست ميرم بازم خاموش ميشه و انگار وايرلس دسته و امواج بيسيمش مشكل داره.كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟

14. کاربر سایت

باتری به اندازه کافی داره؟ ممکنه باتری داره تموم میشه

15. کاربر سایت

نام:
    حسين
    سلام

من امروز خواستم یه بازی از هارد کنسول پاک کنم منتها هرکاری کردم Unistall نشد ! با ساپورت مایکروسافت هم در میون گذاشتم گفت که کنسول رو از برق بکش بعد 5 دقیقه دوباره روشن کن مشکلت حل میشه ولی باز هیچ اتفاقی نیفتاد و من کماکان نمیتونم هیچ بازی رو از کنسولم پاک کنم !

کسی تا حالا به این مشکل خورده ؟!

این صفحه را به اشتراک بگذارید