1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات ،خرابی ها و ایرادات فنی Xbox one

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط kasra5004, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    رامین
    ممنون از راهنمایی شما
    من یک جا خوندم ریجن 2 کنسول نیاز به آداپتور نداره ! درست ؟

2. کاربر سایت

نام:
    Hamid Anahid
    ریجن 2 آداپتورش (Power Brick )
    220 ولت هست که نیازی به ترانس تبدیل نداره ولی مشکل اینجاست اکثرا 220 ولت ها غیر اصل هستند شما وقتی ریجن 1 بگیرید که 110 ولته از اصل بودن آداپتورتون اطمینان داری ولی باید یک ترانس تبدیل تهیه کنی!!!!

3. کاربر سایت

سلام، دوساتن آیا توی تنظیمات قسمتی هست که دکمه(تاچ) پاور روی دستگاه رو غیر فعال کنه که کار نکنه؟ من یه گیری دارم الان یه روزه که دکمه تاچ جلوی دستگاه کنسول روشن نمیکنه نمیدونم گیرش چی میتونه باشه اتفاق عجیبی هم توی این دوروز نیفتاده؟

4. کاربر سایت

نام:
    KA3R4
    رفقا یه چند روزی میشه ک تو هر بازی برم بعد از ۱ساعت بازی کردن خود ب خود بازیم فیریز میشه،از بازی میاد رو دشبورد بدون هیچ مقدمه ای...
    بعضی وقتام بعد از اینکه کرش میکنه رو دشبورد، فن های کنسول ظرف چند ثانیه باهم همگی شروع میکنن رو دور تند خنک کردن و بعد ب حالت سکوت برمیگردن!
    این بیمار ما چشه ؟؟:d

5. کاربر سایت

سلام بر دوستان
    من یک ایکس باکس وان خریدم که وقتی روشنش کردم بعد حدود نیم ساعت خودش خاموش شد و بعد دوباره بعد مدتی روشن شد و... نمیدونید باید چی کار کنم؟

6. کاربر سایت

نام:
    علی
    اول اینکه بعد از چه مدت روشن شد؟ اگر مشغول آپدیت باشه میره به حالت استندبای آپدیت رو نصب میکنه و بعد از اتمام نصب مجددا روشن میشه.
    دوم اینکه: اگه ریجن یک هستید ممکنه به ترانس مبدلتون هم مرتبط باشه، توصیه شدید میشه که ترانس 500 وات باشه.
    خیلی بعیده ایراد از سخت افزاری و از دستگاه باشه، یه بازی انجام بده باز خوردشو بگو

- - -ویرایش - - -

با آپدیت جدید فکر کنم حل شه، منم این آپدیت آخریه رو که گرفتم از یه بازی که به بازی دیگه میرم فن ها به شدت حدود 15 ثانیه کار میکنن ولی فریز نمیکنه
    البته ذکر چند مورد الزامیه:
    موقعی که از یه بازی یا اپلیکیشن یا هر منوی دیگه ای با کلید هوم خارج میشید، حتما روی اون برید و با زدن کلید استارت گزینه آخر(کلوز) رو انتخاب کنید تا اون بازی یا برنامه بسته شه
    2- اگر از یه بازی یا برنامه میخواید به یه بازی یا برنهمه دیگه برید بعد از خارج شدن از برنامه چند ثانیه صبر کنید و برنامه بعدی رو اجرا کنید.
    این کار باعث میشه همیشه دستگاهتون سلامت بمونه

- - -ویرایش - - -

بعید میدونم از تنظیمات باشه، داداش یا آبجی کوچولو نداری؟>:)

7. کاربر سایت

نه وقت اپیدیت نیست کلا تو هر زمان خاموش میشه
    زمان خاموش و البته روشن شدن خودکارش هم مشخص نیست یک بار نیم ساعت یک بار یک ساعت یک بار 2 ساعت ولی حداکثر بعد دو ساعت خاموش میشه(حتی سر بازی) و بعد یک ساعت حداکثر روشن میشه ریجن 2 هم هست
    به نظرتون اگه از ترانس استابلایزر استفاده کنم درست میشه؟

8. کاربر سایت

نام:
    علی
    راستش نمیدونم، ولی امتحانش ضرری نداره، فکر کنم بهتر از اینه که الکی ببریش تعمیر

9. کاربر سایت

با سلام به اساتید محترم:d
    من 2 تا بازی بتمن و جی تی آی رو دستگام نصب و بصورت آفلاین بازی می کنم اما امروز در کمال ناباوری دخیره بازیهام پاک شده یعنی بازی از start شروع میشه :(
    ولی وقتی manage game رو میزنم فایل مربوط به سیو گیم هست اما فکر کنم sync نمیشه !!! به نظرتون چیکار کنم؟؟؟ 50% از بازیها رو طی کردم الان حوصله ندارم دوباره از اول مراحلشو بازی کنم:(
    لطفا راهنماییم کنید چطوری سیو بازیهامو برگردونم؟؟؟

10. کاربر سایت

دوستان من مشکل وارد شدن به استور دارم وصل نمیشه، این مشکل چند روز پیش بود که با تغییر dns به 4.2.2.4 و 8.8.8.8 به راحتی کنسول وصل میشد ولی الان یه روزه وصل نمشه وقتی تست کانکشن میزنم این ارور میده
    ( Your network is good, but there are some Xbox service issues )
    کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه از سرور مایکروسافت یا چی؟

11. کاربر سایت

سلام دوستان
    من 2 هفته ای میشه درایو دستگاهم دیسک بازی هارو نمی خونه و باید هی eject کنم دوباره دیسکو بزارم تا شانسی بخونه و بعضی وقتا هم یه صدای قیژ از درایوش میاد که باعث میشه اون سوراخ وسط دیسک آسیب ببینه و به مرور از بین بره...
    کس دیگه ای هم به این مشکل برخورده؟
    چه کارش باید بکنم؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

12. کاربر سایت

دوستان یک مشکل داشتم که به تازگی بوجود آمده است و آن این است که این هدست من صدا ازش میاد ولی صدا نمیره تو پارتی.

13. کاربر سایت

متخصصای وان کوجان؟ کسی نی جواب این بنده خداهارو بده؟

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

14. کاربر سایت

نام:
    مجید
    شاید موتش کردی

15. کاربر سایت

نام:
    عادل
    دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم.کسی نیست راهنماییمون کنه چیکارش کنیم؟؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید