1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات ،خرابی ها و ایرادات فنی Xbox one

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط kasra5004, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

مشکل از وای فای مودم شماست که گویا خوب انتن نمیده

2. کاربر سایت

سلام
    من یه هارد اکسترنال مدل "WD My Passport Essential SE (USB 3.0) 750 GB " دارم. به XB1 وصل کردم و فرمت شد. کنسول هارد اکسترنال رو میشه و تو Manage Storage هارد میاد.
    وقتی میخوام یه بازی رو از کنسول به هارد اکسترنال کپی کنم تا 5 درصد یا کمتر کپی میکنه و متوقف میشه. رو کنسول دیگه ای هم، همین مشکل بود.
    کسی به این مشکل برخورده؟

3. کاربر سایت

نام:
    روح الله
    سلام دوستان یه مدتیه دسته ی کنسول من مشکل پیدا کرده ، مشکل از این قراره که دسته روشن هم هست ولی وسط بازی قطع میشه البته دوباره وصل میشه ولی این اتفاق هی تکرار میشه اصلا نمیشه بازی کرد،میخواستم بدونم دوستان اهل فن میدونن مشکل چیه؟ ممنون

4. کاربر سایت

نام:
    مانی
    سلام دوستان خوبین؟
    من یه هفته xbox one خریدم و بازی gears of war 4 رو خریدم
    از اول که دستگاه رو خریدم همه چیو اپدیت کردم.هم دستگاه هم این بازیو که 21 گیگ بود.
    بخش دونفرش co-op که بازی می کنم تو مرحله act 3 chapter 6 وقتی میخواد لود بشه دستگاه هنگ میکنه و ریست میشه.لطفا یه راه حل بهم بدین؟دستگاه خرابه یا بازی؟
    راستی قبل از اینکه بازی رو اپدیت کنم هم این مشکلو داشت.بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم درست نشد.از مرحله قبل شروع کردم درست نشد از اول شروع کردم درست نشد.درست سر اون مرحله ریست میشه

5. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    توی تنظیمات یه بخشی هست برای مستر ریست که به تنظیمات کارخونه برمیگردونه ( اپدیت های داشبورد رو پاک نمیکنه ) انجام بده نتیجه رو بگو - احتمالا درست بشه

takkboy و komeil65 این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    hassan
    گیرز ۴ ی که خریدی فیزیکیه یا دیجیتالی؟؟
    اگه فیزیکیه ایراد از بازیه
    اگه دیجیتالیه ایراد از ایکس باکس

7. کاربر سایت

نام:
    مانی
    داداش يه ريست داره تو تنظيمات يكيش نوشته همه چيش پاك ميشه يكيش نوشته فقط تنظيمات
    هر دو مدل ريست كردم فرقي نكرد
    در ضمن ريست كه كرد اپديت كنسولو پاك نكرد،راهي هست كه بشه اپديت رو هم پاك كرد؟يعني ريست كارخونه اي بشه كه برگرده به به ورژن اوليه خودش

8. کاربر سایت

نام:
    مانی
    نه داداش فيزيكيه
    سي ديشو از دوستم خريدم،اونم ميگه من رو دستگام مشكلي نداشته
    فكر ميكنم اگه يه نفره بازي كنم رد ميكنه اون مرحله رو
    فقط رو دو نفره اينجوري باشه(البته فقط حدسه)حوصله ندارم يه نفرشو اين همه مرحله برم امتحان كنم
    اون دوستمم كه ميگه مشكلي نداره يه نفرشو بازي كرده

9. کاربر سایت

نام:
    مانی
    كسي نميدونه؟

10. کاربر سایت

نام:
    مانی
    دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دو نفره با دوستم رفتیم...میخواییم تا تهشو بریم یکی کمک کنه؟عیبش چیه؟

11. کاربر سایت

سلام خدمت دوستان.
    دوستان بنده به تازگی یه وان دستم اومده، یه اتفاق عجیب که میافته این هست که توی بازی ها به طرز بدی مشکلات گرافیکی هست، اونم بیشتر حول محور تصویر هست، انگار تصویر پرش داره و سیاه میشه موقع پرش بعضی قسمت هاش، انگار خوب رفرش نمیشه یا همچین چیزی، ولی خود بازی مشکلی نداره، این مشکلات گرافیکی تو منو هم نیستن فقط داخل بازی رخ میدن، اگه لازمه عکس هم بزارم.
    کسی میتونی کمک کنه؟
    سپاس

12. کاربر سایت

با سلام . من دو روزه که ایکس باکسم هنگ میکنه. زمانی که در بازی رینبو سیکس سج بودم یهو هنگ کرد منم از بازی سریع اومدم بیرون دوباره هنگ کرد و اصلا دسته کار نمیکرد در حالی که چراغش روشن بود .خب نزدیک ربع ساعت صبر که درست شد حالا که یکم باهاش کار کردم دوباره هنگ کرد و این دفعه صفحه رفت دوباره صبر کردم حالا که ایکس باکس رو خاموش کردم بیشتر از 1 ساعت این چراغش داشت چشمک میزد من فرداش رفت به یک گیم نت اون اومد با کابل hdmi خودش وصلش کرد صفحش اومد یکی از بازی ها هم امتحان کرد اونجا هیچ مشکلی نداشت موقعی که اومدم باز هم هیچیش نبود زمانی که وارد رینبو شدم سینک دیتا نمیکرد میگفت که برو تو ستینگ قسمت استوریج و بزن clear local saved games من هم این کارو کردم و ایکس باکس ری استارت شد تا شب که بازی کردم هیچ مشکلی نداشت ساعت 10 شب که روشنش کردم لود شدن ایکس باکس بیشتر از روز های معمولی طول کشید زمانی هم که بالا اومد رفت رو گیمز اند اپس حالا که رفتم تو home هنگ کرد و دوباره صفحه رفت نزدیک ربع ساعت طول کشید زمانی صفحه اومد دوباره هنگ کرد و رفت تو ستینگ اونجا ارور داد یادم نیست ارورش چی بود . وای گفت که دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه داریدتا ری استارت بشه زمانی که ری استارت شد من خاموش کردم حالا ایکس باکس خاموشه لطفا کمکم کنید دلیل این اتفاق ها چیه؟چیکار کنم؟

13. کاربر سایت

به نظر میاد هاردش خراب شده باشه.
    چند وقته دستگاهو دارین؟
    جایی که گذاشته بودین لرزش و اینا داشت؟

14. کاربر سایت

سلام دوستان
    من ی Xbox oneدارم
    تا چند وقت پیش مشکلی نداشتم یهو روشنش کردم هیچ صفحه ای نشون نمی ده و دسته هام بهش وصل نمیشه
    مشکل از کجا هست ؟
    رو چند تا تلویزیون دیگم چک کردم نشد

15. کاربر سایت

کسی نیست ؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید