همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان اكانت امارات برا ما ايرانيها بهتره.چون سرؤر هاش به ما ميخوره.من يه مدت اكانت اروپا داشتم براي بازي انلاين مخصؤصا فيفا همش ميپريد بيرون
ولي اكانت امارات ساختم درست شد.
اصلا ريجن اكانت هيچ ربطي نداره . فقط براي خريد از استور مهمه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا ريجن اكانت هيچ ربطي نداره . فقط براي خريد از استور مهمه.

صادق حرفت درسته ولی من یه زمان که پارس انلاین داشتم خیلی به سختی ساین این میشدم با اکانت امریکا ولی با اکانت خودم (امارات)گلوله کانکت میشد
بنظرم این تفاوت اکانتها ماله تفاوت ispهاست بیشتر

Behnam_JuV

کاربر سایت
Jul 21, 2013
17
نام
BeHnAm
پس اینجوری که شما میگید اکانت رو امارات بسازیم بهتره ؟نه؟
اخه شنیدم اکانت های ریجن 2 که پلاس دارن بازیهای بهتری و تخفیفات بهتری بهشون تعلق میگیره تا اکانتهای ریجن 1 امریکا...!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
پس اینجوری که شما میگید اکانت رو امارات بسازیم بهتره ؟نه؟
اخه شنیدم اکانت های ریجن 2 که پلاس دارن بازیهای بهتری و تخفیفات بهتری بهشون تعلق میگیره تا اکانتهای ریجن 1 امریکا...!
نه فرقی نداره.
توی ps3 پلاس اروپا بهتر بود. ولی اکانت امریکا بسازی کارت هاش نسبت به اروپا ارزون تر در میاد.
امارات استورش زیاد جالب نیست و کارت هاشم بعضی اوقات گیر نمیاد.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
با چیز پی ان راحت وارد می شه بچه ها مشکل از تحریم ایران هستش ماشاالله فقط همین یکی رو کم داشتیم اما خوب مثل استور اپل هستش بعضی اوقات درست می شه واسه بعضی از ایپی ها هم درسته پس الکی منتظر نشینین که مثل قبل شه یا فکر کنید مشکل از کنسوله!!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
با چیز پی ان راحت وارد می شه بچه ها مشکل از تحریم ایران هستش ماشاالله فقط همین یکی رو کم داشتیم اما خوب مثل استور اپل هستش بعضی اوقات درست می شه واسه بعضی از ایپی ها هم درسته پس الکی منتظر نشینین که مثل قبل شه یا فکر کنید مشکل از کنسوله!!
شايعه درست نكنيد، الان من و يه سري ديگه بدون V-P-N و... ميريم چجوريه پس؟! تحريمي در كار نيست.
ISP ها يه سريشون دستكاري كردن، خيلي ها روي PC نميتونن به سرور هاي EA كانكت بشن.اينا حتما پورتي چيزي رو دستكاري كردن اينجوري شده.
به علاوه psn خودش مشكل داره.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
شايعه درست نكنيد، الان من و يه سري ديگه بدون V-P-N و... ميريم چجوريه پس؟! تحريمي در كار نيست.
ISP ها يه سريشون دستكاري كردن، خيلي ها روي PC نميتونن به سرور هاي EA كانكت بشن.اينا حتما پورتي چيزي رو دستكاري كردن اينجوري شده.
به علاوه psn خودش مشكل داره.

دوسته عزیز شایعه نیست همونجوری که خیلی ها یا خیلی وقت می تونی راحت از اپل استور دانلود کنی از پی اس ان هم همینجوری شده اما خوب با چیز پی ان همیشه راحت می شه دانلود کرد منم اینقدر سرم می شه که پورت ها رو بستن اما خوب شاید تحریم نشده باشیم اما مشکل از طرف ما هستش ( یعنی ایرانه ) نه پی اس ان مطمن باشید!!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوسته عزیز شایعه نیست همونجوری که خیلی ها یا خیلی وقت می تونی راحت از اپل استور دانلود کنی از پی اس ان هم همینجوری شده اما خوب با چیز پی ان همیشه راحت می شه دانلود کرد منم اینقدر سرم می شه که پورت ها رو بستن اما خوب شاید تحریم نشده باشیم اما مشکل از طرف ما هستش ( یعنی ایرانه ) نه پی اس ان مطمن باشید!!
اپل استور قضيش فرق داره، PSN هيچوقت لازم نبوده V-P-N استفاده كني و لازم هم نميشه.
شما گفتي تحريم مگرنه منم ميدونم مشكل داخليه. PSN هم مشكل داره فروم هاي خارجي رو چك كنيد يه سري ها مشكل دارن.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
رضا جان اگر نظر من رو بخوای میگم حق با صادق هستش چون همونطور که صادق گفتش PSN نیازی به وی پی اِن نداره و فعلا مشکل از نظرف سرور های PSN هستش تا ببینم در 1 یا 2 هفته اینده ایا این مشکل حل میشه یا نه!!;)

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
من.فقط تجروبمو گفتم
هنوزم با اكانت اروپا ميرم ميپره بيرون ولي با امارات نه.
تو call of duty هم سرعت خيلي بهتره وقتي با امارات هستم.
به نظر من خيلي ربط داره.هركسي رو ديدم با اكانت امارات بهتر و بدون دردسر تر انلاين بازي ميكرد.
در هر صورت امارات هم ريجن 2 حساب ميشه.پس زياد فرقي نداره

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
رضا جان اگر نظر من رو بخوای میگم حق با صادق هستش چون همونطور که صادق گفتش PSN نیازی به وی پی اِن نداره و فعلا مشکل از نظرف سرور های PSN هستش تا ببینم در 1 یا 2 هفته اینده ایا این مشکل حل میشه یا نه!!;)
»ن که در حالت عادی ارورر می ده استور واسم اما با چیز پی ان امارات راحت وارد می شه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر