همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
بچه ها شرمنده جای اشتباهی دارم می پرسم چون تاپیکی برای بازیش پیدا نکردم بازی advance of captain spirit به صورت رایگان عرضه شده منتها من توی استور هرچی میگردم پیداش نمیکنم ، کسی از بچه ها پیدا کرده به ما هم بگه کدوم قسمته ؟ اکانتم هم امریکاست
دموی بازی عرضه شده و فری هست
The Awesome Adventures of Captain Spirit Demo

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان کسی اینجا اکانتش واسه امارات هست ؟
اکانت امارات من به PSN وصل نمیشه از صبح
اکانت امریکا وصل میشه !
اكانت من ساين اوت شده بود يه متني اورد accept زدم وصل شد

• Like
Reactions: AhmadGr

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
به توجه به بازار ارز خرید دیجیتالی هم دیگه واسه من مقدور نیس!
یه توضیحی راجع به ظرفیت دو که بعضی جاها میفروشن میخوام.
اینا دقیقا چین؟ بعد از کجا بفهمیم که ظرفیت دو هست و از این اکانت هـکی ها نیس؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
به توجه به بازار ارز خرید دیجیتالی هم دیگه واسه من مقدور نیس!
یه توضیحی راجع به ظرفیت دو که بعضی جاها میفروشن میخوام.
اینا دقیقا چین؟ بعد از کجا بفهمیم که ظرفیت دو هست و از این اکانت هـکی ها نیس؟
ظرفیت ۲ رو کنسول اکتیو میشه بعد از اکانت طرف خارج میشید رو اکانت خودتون بازی میکنید
هکی نیست چون همون یدونه بازی رو اکانته روی اکانتم معمولا تایید دو مرحله‌ای فعاله و میتونید بعد از تموم کردنم دوباره بفروشیدش

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
سلام دوستان یه سوال نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی این اکانتایی که توی تلگرام میفروشن چند تا بازیم روش هست رو میگن هکی؟ بعد اگه از اینا اکانتا استفاده بشه برای کنسول مشکل ایجاد میشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان یه سوال نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی این اکانتایی که توی تلگرام میفروشن چند تا بازیم روش هست رو میگن هکی؟ بعد اگه از اینا اکانتا استفاده بشه برای کنسول مشکل ایجاد میشه؟
قانونی هم هست غیرقانونی (هکی) هم هست
اونی که شما میگی احتمال خیلی زیاد هکیه اکانتای قانونی معمولا یدونه بازی روشون هست موقع قیمت زدن هم کنارشون ظرفیت 1،2،3 زده شده
قانونی ارزش خرید داره چون مشکلی خاصی نداره و بستگی به بازی، زمان خرید و اینکه از کی و کجا میخرید میتونه قیمت به صرفه و خوبی داشته باشه ولی هکی رو حداقل من به هیچکسی پیشنهاد نمیکنم
احتمال قفل شدن بازیاشون زیاده بنابراین دور آنلاینو معمولا باید خط بکشید، قیمتشون هم اصلا به صرفه نیست. دیسک کار کرده بخرید بفروشید یا اجاره کنید خیلی خیلی ارزونتر درمیاد

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
شرمنده بازم اینجا میپرسم از دوستان کسی سایت خوبی برای خرید اکانت قانونی میشناسه مخصوصا ظرفیت ۱ اگه باشه. اگه کسی میشناسه پ خ بده دمش گرم

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
مهم کمک کنید

دوستان سلام یه راهنمایی میخواستم
یه اتفاق خیلی عجیبی برای اکانت Psn من افتاده که دارم اکانتو از دست میدم !!! من رمز id پلی استیشنم یادم رفته و وقتی هم میخوام ریست پسورد کنم ایمیلم چون برای سایت AOL بود این سایت ایمیلمو Deactive (غیرفعال) کرده !! و من هیچجوره دیگه نمیتونم توی اکانت پلی استیشن نتورکم لاگین کنم !!! خواهش میکنم اگه راه حلی چیزی دارید بگید ممنون میشم

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
مهم کمک کنید

یه اتفاق خیلی عجیبی برای اکانت Psn من افتاده که دارم اکانتو از دست میدم !!! من رمز id پلی استیشنم یادم رفته و وقتی هم میخوام ریست پسورد کنم ایمیلم چون برای سایت AOL بود این سایت ایمیلمو Deactive (غیرفعال) کرده !! و من هیچجوره دیگه نمیتونم توی اکانت پلی استیشن نتورکم لاگین کنم !!! خواهش میکنم اگه راه حلی چیزی دارید بگید ممنون میشم

سلام دو تا راه داری
1 - اونجا که ایمیل رو ساختی تیکت بزنی بگی ایمیلت رو فعال کنن

2 - به سونی تیکت بزنی مشکلت رو بهشون بگی و درخواست کنی ایمیلت رو عوض کنن برات

• Like
Reactions: Seventy One

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام دو تا راه داری
1 - اونجا که ایمیل رو ساختی تیکت بزنی بگی ایمیلت رو فعال کنن

2 - به سونی تیکت بزنی مشکلت رو بهشون بگی و درخواست کنی ایمیلت رو عوض کنن برات

بخوام مورد دوم رو انجام بدم به کجا ایمیل بزنم دقیقا ؟ چکار کنم ؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
بخوام مورد دوم رو انجام بدم به کجا ایمیل بزنم دقیقا ؟ چکار کنم ؟
این لینک رو باز کن :
https://support.us.playstation.com/articles/en_US/KC_Article/Support-tips

راهای مختلفی هست میتونی توی forum پلی استیشن تاپیک باز کنی
میتونی تلفنی تماس بگیری
میتونی از اکانت توییترشون سوال بپرسی که توی این مورد بهتره این کارو نکنی چون اکانت توییترشون فقط واسه جواب دادن به سوالای کوتاه هستش
میتونی زنده باهاشون چت کنی فقط ساعت فعال بودنش رو حواست باشه تایم به وقت امریکا هستش چون لینکی که دادم واسه قسمت امریکای PSN ـــه
تو قسمت لایو چت که بری گزینه PSN account help رو میزنی
بعد contact us رو میزنی
مشخصاتت رو که وارد کنی وصل میشی به یکی از اوپراتور ها و میتونی چت کنی و مشکلتو بهشون بگی

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
مهم کمک کنید

نگران نباش من هم ياهو ساختم ديليت شد و همين داستان شد برام
با پشتيباني سوني ايميل يا چت كن اطلاعات رو ميگيرن و سوالاي ميپرس بتوني متقاعد كني اكانت خودته بت برميگردونن

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
نگران نباش من هم ياهو ساختم ديليت شد و همين داستان شد برام
با پشتيباني سوني ايميل يا چت كن اطلاعات رو ميگيرن و سوالاي ميپرس بتوني متقاعد كني اكانت خودته بت برميگردونن
خدا رو شکر من همچین مشکلی ندارم ولی کنجکاو شدم این متقاعد کردن شامل چه چیزهایی میشه. مثلا چه اطلاعاتی ازت میخوان؟

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر