همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
یه چند وقته واسه من از طرف سونی هیچ ایمیلی نمی یاد ینی قبلا می یومد ولی الان چند هفته هست که هیچی نمی فرسته حتی آپدیت هفتگی تروفیا و چند ساعت بازی کردم و چیزای ذیگه
کسی می دونه علتش چیه؟

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
یه چند وقته واسه من از طرف سونی هیچ ایمیلی نمی یاد ینی قبلا می یومد ولی الان چند هفته هست که هیچی نمی فرسته حتی آپدیت هفتگی تروفیا و چند ساعت بازی کردم و چیزای ذیگه
کسی می دونه علتش چیه؟
واسه منم اینجوری شده.البته من چیزی حدود یک ماهی هست اصلا بازی نکردم.فکر میکردم واسه این باشه.
شما هنوزم بازی میکنید یا مثل من مدت زیادیه بازی نکردید؟

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
واسه منم اینجوری شده.البته من چیزی حدود یک ماهی هست اصلا بازی نکردم.فکر میکردم واسه این باشه.
شما هنوزم بازی میکنید یا مثل من مدت زیادیه بازی نکردید؟

واسه منم حدود همین یه ماه این طورا میشه که ایمیل نمی یاد ولی نه من بازی می کنم

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
برا منم همین جوره ایمیل از طرف سونی نزدیک یه ماهه نیومده
دقیقا تو همین ایمیلا بوده که کد تخفیف و اینا رو میفرستاد
نمیدونم دیگه چرا نمی فرسته

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
سلام دوستان یه سوال داشتم
من رو اکانتم PS Plus دارم و میخوام باهاش رو دو کنسول از قابلیت های ps plus استفاده کنم. کنسول خودم (که فقط اکانت خودم رو داره) و برادرم (که هم اکانت من رو داره و هم اکانت برادرم رو).
لطفا راهنمایی بفرمایید که رو کدوم یکی اکانتم رو اکتیو کنم
ممنونم

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام دوستان یه سوال داشتم
من رو اکانتم PS Plus دارم و میخوام باهاش رو دو کنسول از قابلیت های ps plus استفاده کنم. کنسول خودم (که فقط اکانت خودم رو داره) و برادرم (که هم اکانت من رو داره و هم اکانت برادرم رو).
لطفا راهنمایی بفرمایید که رو کدوم یکی اکانتم رو اکتیو کنم
ممنونم
اکانتت رو روی کنسول برادرت پرایمری کن

• Like
Reactions: kv7_shadow

war for what

کاربر سایت
Jun 15, 2018
1
سلام دوستان. من اکانتم یه بار هک شد دوباره ضد هک گرفتم ولی دوباره هک شد. رمز رو بازیابی کردم اما میزنه اشتباه و فهمیدم که ایمیل رو هم عوض کرده. اگه نخوام پول بدم چطوری باید برش گردونم؟ خدایی تو رینبو خیلی زحمت کشیده بودم براش.
ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
سلام دوستان. من اکانتم یه بار هک شد دوباره ضد هک گرفتم ولی دوباره هک شد. رمز رو بازیابی کردم اما میزنه اشتباه و فهمیدم که ایمیل رو هم عوض کرده. اگه نخوام پول بدم چطوری باید برش گردونم؟ خدایی تو رینبو خیلی زحمت کشیده بودم براش.
ممنون
برو تو سایت سونی مربوط به ریجن اکانتت با بخش پشتیبانی سایت چت کن.

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
كسي اينجا تونسته با پشتيباني سوني چت كنه؟ من هر كاري ميكنم نميشه! رو لايو چت كه ميزنم يه صفحه مياد لوگوي پلي استيشنه ولي هيچي ديگه نمياد چيكار بايد كنم؟
رمز اكانتم و يادم رفته هيچ راهيم نداره جز چت كردن!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
كسي اينجا تونسته با پشتيباني سوني چت كنه؟ من هر كاري ميكنم نميشه! رو لايو چت كه ميزنم يه صفحه مياد لوگوي پلي استيشنه ولي هيچي ديگه نمياد چيكار بايد كنم؟
رمز اكانتم و يادم رفته هيچ راهيم نداره جز چت كردن!!
v p n امريكا شيركن

• Like
Reactions: mamad street

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها شرمنده جای اشتباهی دارم می پرسم چون تاپیکی برای بازیش پیدا نکردم بازی advance of captain spirit به صورت رایگان عرضه شده منتها من توی استور هرچی میگردم پیداش نمیکنم ، کسی از بچه ها پیدا کرده به ما هم بگه کدوم قسمته ؟ اکانتم هم امریکاست
http://forum.bazicenter.com/threads/110835/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر