همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
برای بازیابی رمز osn ای دی تاریخ تولد موقع ثبت نام رو میخواد..یادش نمیاد طرف..باید چیکار کنه ؟ تنها راهش مکاتبه با سونی؟ ایمیل اصلی که جواب میدن چیه دوستان ؟

چقدر بدبختیم..تو لایو چت میریم سریع بلاک میکنه چت رو با ایپی ایران..با ایپی امریکا رفتم سریع جواب دادن.

Last edited by a moderator:

Mr.sally

کاربر سایت
Apr 7, 2012
5
سلام دوستان
من اپدیت جدید نمیتونم بگیرم و ارور corrupt data su 30645 5 میده
روش safe mode استفاده کردم توفیقی نشد هنوز reinstall نکردم راه دیگه ی هست امتحان کنم
اینترنت هم ایرانسل هست:-??

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام دوستان
من اپدیت جدید نمیتونم بگیرم و ارور corrupt data su 30645 5 میده
روش safe mode استفاده کردم توفیقی نشد هنوز reinstall نکردم راه دیگه ی هست امتحان کنم
اینترنت هم ایرانسل هست:-??
از سایت سونی اپديت را دانلود کنيد و با فلش مموري رو دستگاه ریخته بشه :)

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان یه سوال...
بنده یه چند تا دستگاه دارم (6تا) برای مغازه (گیم نت) و روی هر کدوم یه سری بازی هایی که زیاد بازی میشه رو قانونی خریدم و به ترتیب روی اون یکی شیر کردم ینی 2 به 2...ینی روی یه کنسول با یه اکانت خریدم که انلاین فقط میشه بازی کرد یعنی ظرفیت 3 اگه اشتباه نکنم و روی اون یکی شیر کردم که افلاین هم بازی ها اجرا میشه که اگه اشتباه نکنم میشه ظرفیت 2...

حالا میخواستم بدونم میشه اون دستگاه هاییم که حتما برای بازی کردن باید انلاین باشن (ظرفیت 3 ها) یجوری افلاین هم اجراشون کرد در حالی که هرموقع خواستم دوباره انلاین بشم منظورم اینه که روش غیرقانونی چیزی نباشه...چون مثلا مشتری که میاد میشینه بازی رو که میخوای اجرا کنی باید به نت وصل شی اول و شانس ما اپدیتی هم همون موقع شروع میشه دانلودش بعد اون بچه هایی که با PC هستن داخل بازین لگ میشن یا دی سی میشن یا جدای از این اگرم بخوای نتو قطع کنی مثلا اول بری تو بازی بعد نتو قطع کنی که مشکل پیش نیاد دستگاه بعد از 1 ساعت دوباره باید به نت وصل بشه تا لایسنسش چک بشه که مشتری داره بازی میکنه نمیشه هی کنترلرو ازش بگیری آن و اف شی با کنسول...

میخواستم ببینم راهی هس ؟

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام من موقع میخوام برم توی اکانتم وقتی کد به موبایل برای من میفرسته برای من نمیاد قبلا کد میومد لطفا کمک کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام من موقع میخوام برم توی اکانتم وقتی کد به موبایل برای من میفرسته برای من نمیاد قبلا کد میومد لطفا کمک کنید
سلام.همون روزی که اکانتت رو دو مرحله ای کردی درجا سونی بهت ۱۲تا کد پشتیبانی داد و بالاشم نوشت اگر براتون به هر دلیلی کد ارسال نشد پس توسط کد بک آپ که این دوازده تا هستن وارد شید.خب کد ها رو save کردی برای مثل الانی که ازشون استفاده کنی؟؟؟
در ضمن چند هفته پیش کاربرها گزارش عدم دریافت پیامک توسط ایرانسل دادن.شما ایرانسلی؟؟؟

• Like
Reactions: hamed619

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بله
این بله برای داشتن کد پشتیبانی بود یا برا ایرانسل؟
اگر کد پشتیبانی داری که همونو بزن.اگرم نداری والا فکر کنم باید با پشتیبانی سونی حرف بزنی.من لینکی ندارم شاید بچه ها داشته باشن.کلا ایرانسل لج افتاده با سونی

• Like
Reactions: hamed619

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
با سلام و درود.
ما برداشتیم پسووردمون رو دادیم به یکی از دوستای مجازیمون که تو کالاف باهاش آشنا شده بودیم که DLC بازی رو دانلود کنه و داشته باشه که با هم بازی میکنیم به مشکل نخوریم.
مشکلی هم نداشت، تا اینکه چند روز پیش روی حالت آفلاین رفته بودم ولی یه پیغام زده بود که شما آنلاین هستید از دستگاههای دیگه!!!!
من رفتم ایمیل اکانت ، پسوورد ، شماره تلفن رمز دوم و هرچی بود عوض کردم ،
دوباره رفتم روی اپیر آفلاین ولی باز هم همون پیغام رو میده ، البته همیشه نه ، بعضی وقتا.
واقعا کلافه شدم، وارد اکانتم میشه چیه ؟ قضیه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام و درود.
ما برداشتیم پسووردمون رو دادیم به یکی از دوستای مجازیمون که تو کالاف باهاش آشنا شده بودیم که DLC بازی رو دانلود کنه و داشته باشه که با هم بازی میکنیم به مشکل نخوریم.
مشکلی هم نداشت، تا اینکه چند روز پیش روی حالت آفلاین رفته بودم ولی یه پیغام زده بود که شما آنلاین هستید از دستگاههای دیگه!!!!
دوباره رفتم روی اپیر آفلاین ولی باز هم همون پیغام رو میده ، البته همیشه نه ، بعضی وقتا.
واضح تر توضيح بده

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
با سلام و درود.
بخاطره اینکه ایشون دی ال سی از اک شما دان کردن قضیه اکانت های هکی هم همینه تنها راهی که میتونی انجام بدی به طرف بگی دی ال سی پاک کنه

• Like
Reactions: AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
بخاطره اینکه ایشون دی ال سی از اک شما دان کردن قضیه اکانت های هکی هم همینه تنها راهی که میتونی انجام بدی به طرف بگی دی ال سی پاک کنه
من کاری ندارم که این قضیه پیش میاد،
میخوام بدونم اون به اکانت من و پول توش دسترسی نداره دیگه؟
بعد از تغییر پسسوورد هایی که انجام دادم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر