همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
ببین بزار اول یه چیزی رو بگم من:
ببین مودم من Zyxel هستش و وقتی داخل تنظیمات مودم میرم روی گزینه Network میرم اول بعدش وارد LAN میشم و از اونجا وارد Client List میشم.(رفتم داخل تنظیمات PS4 و مک آدرس من اینطوری هستش:70:9E:29:2D:5F:6B)من به خروجی لن اول PC رو وصل کردم که جالب هستش مک ادرس PC با Ps4 یکی هستش.به خروجی لن 2 360 وصل کردم که وقتی کنسول رو روشن میکنم ای پی ادرس و مک ادرس داخل تنظیمان مودم و داخل Client List میادش و به لیست اضافه میشه ولی وقتی PS4 رو روشن میکنم داخل Client List اضافه نمیشه چون PS4 رو به لن 3 وصل کردم.جالب اینجاست که مک ادرس و ای پی ادرس PC و PS4 یکی هستش و فکر کنم که بهمین خاطر هستش که PS4 وصل نمیشه.درسته!!:-/
دوما:

ولا دقیقا همیه اینهارو چک نکردم ولی برای منps4 لن1 وpc لن2 ولی اسمارت فونم که سامسونگ s3 هست باهاش مچ کردم رو گوشیم برنامه نصب ps4 linkکردم فقط میدونم واسی گوشیتم که با وای فای باهش کانکت میشی ادرس مک سوا نشون میده وبا مودمم باخوددستگاه با لن وصل مشی ادرس مک سوا میده .ولی میدونم 2 هفته پیش هر چی گزینه creact a new account تو قسمتsing in l میزدم اجازه ساخت اکانت میداد با همین تنظیمات ولی من اشتباها اکانت غیر us می ساختم.ووقتی سایینن مکردم خطای the servie is not lable in your counry/region میداد.الانم که رفتم us ساختم اجازه سایینین نمیده وwv-33910-6

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
ولی جدا دوستان نمیدونن که مشکل از چی هستش!!:-/
راستی دوستان بنظرتون ماله این فرمور 1.51 نیستش!!:-/

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
راستی دوستان بنظرتون ماله این فرمور 1.51 نیستش!!:-/

نه اخه من 3 روز پیش وصل شدم بعدش اولین بار که وصل شدم به Store دیگه دفعات بعدی وصل نشد.یعنی ایران رو بردن تو تحریم؟:|یعنی دیگه نمیشه با PS4 انلاین زد؟:( خیلی ناراحت و البته عصبانی توامان هستم.یکی از دوستان در انجمن پلی استیشن پرسیده بود گفته بودن ممکنه بخاطر راه نیوفتادن سرور های سونی (مگه داره؟:D) در ایران باشه.امیدوارم این باشه نه احتمالات دیگه که حتی فکر کردن بهشون هم عصبانیم میکنه:((

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
پس بعضی از دوستان مثل همین بابک چطوری وصل میشن!!:-/واقعا خنده دار هستش این مشکل!!:d
ضمنا بنظرتون اگر کنسول رو (Initialize PS4 (Reinstall System Software کنم احتمالش هستش که درست بشه!!:-/:|

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
پس بعضی از دوستان مثل همین بابک چطوری وصل میشن!!:-/واقعا خنده دار هستش این مشکل!!:d
ضمنا بنظرتون اگر کنسول رو (Initialize PS4 (Reinstall System Software کنم احتمالش هستش که درست بشه!!:-/:|

من کردم با ابدیت 859 مگی فرقی نکرد تو وصل شدن بهpsn وباز همون ارور میده.بدبختی کد ارورش تو لیست ارور کدها نیست ادم بفهم داستا ن دقیقا چیه!!!!!!؟؟؟؟

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
نه اخه من 3 روز پیش وصل شدم بعدش اولین بار که وصل شدم به Store دیگه دفعات بعدی وصل نشد.یعنی ایران رو بردن تو تحریم؟:|یعنی دیگه نمیشه با PS4 انلاین زد؟:( خیلی ناراحت و البته عصبانی توامان هستم.یکی از دوستان در انجمن پلی استیشن پرسیده بود گفته بودن ممکنه بخاطر راه نیوفتادن سرور های سونی (مگه داره؟:D) در ایران باشه.امیدوارم این باشه نه احتمالات دیگه که حتی فکر کردن بهشون هم عصبانیم میکنه:((

يه سري برنامه هست ميشه رو pc نصب كرد بعد چي پي ان وصل كرد بعدش اينترنت بدون ***** رو به صورت wifi تو محيط share كرد سرعتشم خيلي خوبه من قبلا كه اپل استور تحريم بود اينجوري با گوشيم وصل ميشدم و برنامه ميگرفتم شما هم يكيتون امتحان كنين اين روشو به احتمال زياد جواب ميده

Sent from my iPhone using Tapatalk

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
سلام دوستان.كسي psn plus UAE(امارات) سراغ داره براي فروش؟
و اينكه اگه اكانت psnمال امارات باشه psn plus هم حتما بايد مال امارات باشه؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
دوستان ی اپدیت دوگیگی واسه nba اومده اگرم اپدیت نکنی نمیتونی از امکانات انلاین استفاده کنی.خیلی حجمش زیاده و طول میکشه.راهی نیست از نت بگیرم و بریزم رو ps4؟

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوستان ی اپدیت دوگیگی واسه nba اومده اگرم اپدیت نکنی نمیتونی از امکانات انلاین استفاده کنی.خیلی حجمش زیاده و طول میکشه.راهی نیست از نت بگیرم و بریزم رو ps4؟

فکر نکنم دوست عزیز چون ps4 که هک نشده کهBLU بازیهاش معلوم بشه اگه یادت باشه واسه BUL < ps3 بازی رو میدادیم به برنامه PS3_game_updates وخودش اپدیت رو از سرور پیدا میکرد.و اد دانلود منینجر بعدشم دانلود.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان من تا سه ماهه پيش با PS3 ميرفتم PSN و چون چيز پى اِن آدرس US روشن ميكردم فيلم و سريال دانلود ميكردم.
ولى با PS4 اجازه خريد و دانلود نمى ده.
حالا نمى دونم از اينترنته كه دو هفته هست اذيت ميكنه يا دليل ديگه اى داره؟
همش اين مياد. This Content Cannot be Selected at this time

آخرین ویرایش:

Behnam_JuV

کاربر سایت
Jul 21, 2013
17
نام
BeHnAm
سلام دوستان شما پیشنهاد میکنید که اکانت PSN رو چ ریجن ای بسازیم بهتره؟؟ یعنی توش مشکل خرید از STORE و این چیزا وجود نداشته باشه...
قیمت کارتهای PSN امریکا بهتره یا اروپا و امارات؟
ممنون میشم کسی که تجربه داره راهنماییمون کنه :)

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام دوستان شما پیشنهاد میکنید که اکانت PSN رو چ ریجن ای بسازیم بهتره؟؟ یعنی توش مشکل خرید از STORE و این چیزا وجود نداره؟؟
قیمت کارتهای PSN امریکا بهتره یا اروپا و امارات؟
ممنون میشم کسی که تجربه داره راهنماییمون کنه :)

دوست عزیز واسه اکانت ساختن عجله نکن الان خیلی هامون به مشکل خوردیم ممکن نتونی وصل شی ودیگه
اجازه ساخت اکانت جدید هم با دستگاه بهت نمیده فعلا ولی اگه زیاد عجله داری حتما us بساز (پستهای بالا و صفحات قبل خوانده شود) در مورد کارت psn نمیدونم چون هنوز نتونستم به psn وصل بشم .موفق باشی

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
دوستان اكانت امارات برا ما ايرانيها بهتره.چون سرؤر هاش به ما ميخوره.من يه مدت اكانت اروپا داشتم براي بازي انلاين مخصؤصا فيفا همش ميپريد بيرون
ولي اكانت امارات ساختم درست شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر