همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام . دوستان یه سوال داشتم . من به طور تصادفی یه بازی رو توی استور پری اوردر کردم . الان نمی دونم چجوری میشه ری فاند کرد این خرید و اگه کسی راهی داره لطفا کمک کنه . در ضمن دفعه ی اولی هم هست که می خوام این کار و انجام بدم .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام . دوستان یه سوال داشتم . من به طور تصادفی یه بازی رو توی استور پری اوردر کردم . الان نمی دونم چجوری میشه ری فاند کرد این خرید و اگه کسی راهی داره لطفا کمک کنه . در ضمن دفعه ی اولی هم هست که می خوام این کار و انجام بدم .
سیستم پلی استور اجازه ریفاند پری اوردر رو نمیده
البته این چیزیه که خودشون نوشتن
به پشتیبانی پیام بدید ببینید قبول میکنن یا نه
کلا سیستم psn همه چیزش افتضاحه حتی همین پشتیبانیش.
شما دی ال سی بخری بخوای ریفاند کنی یکیشون میگه فقط بازی قابل ریفاند کردنه یکی دیگشون دی ال سیو برات ریفاند میکنه

• Like
Reactions: armintn

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سیستم پلی استور اجازه ریفاند پری اوردر رو نمیده
البته این چیزیه که خودشون نوشتن
به پشتیبانی پیام بدید ببینید قبول میکنن یا نه
کلا سیستم psn همه چیزش افتضاحه حتی همین پشتیبانیش.
شما دی ال سی بخری بخوای ریفاند کنی یکیشون میگه فقط بازی قابل ریفاند کردنه یکی دیگشون دی ال سیو برات ریفاند میکنه
من خیلی تصادفی یه بازی که نمی خواستم و پری اوردر کردم . امیدوارم که ریفاند کنن . ممنون از کمکت دوست عزیز

دوستان من دیشب یه فرم پر کردم در رابطه با ریفاند کردن خریدی که کردم . ولی هنوز جواب ندادن . می خواستم بدونم روال کارشون همین شکلیه یعنی طول میکشه جواب بدن یا اینکه لینک دیگه ای برای ارتباط سریعتر با تیم ساپورت سونی وجود داره ؟

Last edited by a moderator:

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
دوستان من میتونم اکانت دوستم رو بزنم در ps4 خودم و بازی ای که به صورت دیجیتالی با اکانت دوستم خریدم دانلود کنم بعد از روی ps4 خودم بر دارم؟ چون خودش حجم کافی برای دانلود نداره.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من میتونم اکانت دوستم رو بزنم در ps4 خودم و بازی ای که به صورت دیجیتالی با اکانت دوستم خریدم دانلود کنم بعد از روی ps4 خودم بر دارم؟ چون خودش حجم کافی برای دانلود نداره.
اکانت دوسستون رو باید روی کنسولتون اکتیو کنید و تا وقتی میتونید بازی رو روی کنسولتون اجرا کنید که اون اکانت روی داستگاهتون باشه ، لحظه ای که اون اکانت رو پاک کنید بازی دیگه اجرا نمیشه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
طراحی جدید ps now تو frimware جدید، احتمالا واسه استور بیاد سال بعد:
v2fq_dnirgzg.jpg

lgl3_z3xftvs.jpg

7s_erpjinr.png

c7ww_emitynl.png

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
اکانت دوسستون رو باید روی کنسولتون اکتیو کنید و تا وقتی میتونید بازی رو روی کنسولتون اجرا کنید که اون اکانت روی داستگاهتون باشه ، لحظه ای که اون اکانت رو پاک کنید بازی دیگه اجرا نمیشه
من نمی خوام بازی رو اجرا کنم فقط می خوام واسش دانلود کنم. با دستگاه خودش می خواد بازی کنه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان تورو خدا سریع جواب منو بدید
من رمز اکانت psn یادم رفته
میشه بگید من باید چیکار کنم
اگه ایمیل و تاریخ تولد اکانتو دارید از طریق لینک فراموشی رمز عبور میتونید تغییرش بدید اگه نه که باید با پشتیبانی صحبت کنید با ارائه مدارک حلش کنن

• Like
Reactions: artin83

fanna

کاربر سایت
May 5, 2010
35
نام
سید حسین
سلام دوستان
متاسفانه تاپیگی برای بازی wwii پیدا نکردم.
برای بازی آنلاین اررور هاست رو چطور میشه رفع کرد؟
با بعضی از دوستان که می خوام join لابی بشم اروور هاست میده

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام دوستان
متاسفانه تاپیگی برای بازی wwii پیدا نکردم.
برای بازی آنلاین اررور هاست رو چطور میشه رفع کرد؟
با بعضی از دوستان که می خوام join لابی بشم اروور هاست میده
مشکل نت تایپ دارید احتمالا

• Like
Reactions: fanna

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر