همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
مثل اینکه سونی دیگه رمزی که بابت تایید 2 مرحله ای قبلا پیامک میکرد واسه ایران دیگه نمیکنه و حتما باید از بک اپ کد واسه ورود استفاده کرد.حداقل واسه من اینجوریه
هنوز هم پیامک تایید 2 مرحله ایی از طرف سونی ارسال میشه، الان چک کردم و کار می کنه

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
سلام

دوستان بنده به تازگی PS4 گرفتم ، اطلاعاتم در مورد این کنسول خیلی کافی نیست . میخواستم یه راهنمایی کنید :

بنده برای قسمت playstation network یه اکانت با لوکیشن USA Los Angeles california ساختم ، چند وقت دیگه قصد دارم که plus بگیرم برای بازی آنلاین ، میخواستم بدونم که این لوکیشن که برای ساخت اکانت انتخاب کردم مشکلی ایجاد نمیکنه بعدا برای اجرای بازی بصورت آنلاین و اکتیو کردن plus ?

اگر این لوکیشن مشکلی ایجاد میکنه ، دوستانی که تجربه بازی آنلاین رو دارن ممنون میشم راهنمایی کنن که بهترین لوکیشن برای ساخت اکانت چی بذارم که برای بازی آنلاین و اکتیو کردن plus مشکلی ایجاد نشه در آینده ؟!

ممنون

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام

دوستان بنده به تازگی PS4 گرفتم ، اطلاعاتم در مورد این کنسول خیلی کافی نیست . میخواستم یه راهنمایی کنید :

بنده برای قسمت playstation network یه اکانت با لوکیشن USA Los Angeles california ساختم ، چند وقت دیگه قصد دارم که plus بگیرم برای بازی آنلاین ، میخواستم بدونم که این لوکیشن که برای ساخت اکانت انتخاب کردم مشکلی ایجاد نمیکنه بعدا برای اجرای بازی بصورت آنلاین و اکتیو کردن plus ?

اگر این لوکیشن مشکلی ایجاد میکنه ، دوستانی که تجربه بازی آنلاین رو دارن ممنون میشم راهنمایی کنن که بهترین لوکیشن برای ساخت اکانت چی بذارم که برای بازی آنلاین و اکتیو کردن plus مشکلی ایجاد نشه در آینده ؟!

ممنون
برای پلاس انلاین بازی کردن نه مشکلی ایجاد نمیکنه
خودمم رو امریکا ساختم

• Like
Reactions: tak3eda

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
سلام

ممنون

تبریک

نه مشکلی نداره هر جا بسازی.
شما واسه شارژ پلاس باید کد ریجن 1 یا همون us رو بخری و وارد استور بشی و کد رو وارد کنی تا فعال بشه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام هر کی از استور آمریکا خرید میکنه مینونه لوکیشنشو عوض کنه به کالیفورنیا و دیگه تکس نده :D گفتم شاید نیدونید چون خودم الان فهمیدم :D

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
من هر کاری میکنم به اینترنت وصل نمیشه پی اس 4 تست هم میگیرم خوب پیش میره اینم اروره :
Nw 312949
از داخل سایت هم فرندام رو اصن نشون نمیده ممکنه برا این باشه که لوکیشن رو عوض کردم؟
برای من و رفیقم همین مشکل وجود داره ربطی به لوکیشن نیست باید صبر کرد تا درست شه

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

WWE Legend

کاربر سایت
Jun 21, 2008
15
سلام
من اكانتم رو روي تركيه آدرس دادم و ساختم .
حالا سوالم اينجاست كه اگر گيفت كارت انگلستان كه ريجن ٢ هست رو بخرم ميتونم روي اكانت تركيه كه ساختم استفاده كنم ؟
برام اين سوال پيش اومد چون واحد پول تركيه لير هست و انگلستان يورو
ميتونم استفاده كنم يا بايد يه اكانت ديگه بسازم؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
من اكانتم رو روي تركيه آدرس دادم و ساختم .
حالا سوالم اينجاست كه اگر گيفت كارت انگلستان كه ريجن ٢ هست رو بخرم ميتونم روي اكانت تركيه كه ساختم استفاده كنم ؟
برام اين سوال پيش اومد چون واحد پول تركيه لير هست و انگلستان يورو
ميتونم استفاده كنم يا بايد يه اكانت ديگه بسازم؟
احتمال خیلی زیاد نه
صرفا یکی بودن ریجن دلیل نمیشه گیفت کار کنه گیفت انگلستان برای انگلستانه خیلی از کشورای دیگه هم ریجن 2 محسوب میشن مثل ژاپن ولی گیفت خودشونو دارن
یه اکانت دیگه باید بسازید

mohammad7521

کاربر سایت
Feb 1, 2018
7
سلام
من یه اکانت ترکیبی امروز خریدم و تعداد زیادی روش بازی داشت و فقط چن تا شو تونستم تو لیست دانلود بزارم.میخواستم بدونم میشه دوباره وارد اکانت بشم و بقیه بازی ها رو تو لیست دانلود بذارم؟!

Sent from my E6533 using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان
1. میشه یه بازی رو از یه اکانت به اکانت دیگه منتقل کرد؟ منظورم اینه که این بازی فقط مال این اکانت میشه برای همیشه؟
2. ایمیل و یوزرنیم رو میشه تغییر داد تو استور؟
کامل نمیشه به اکانت دیگه ای منتقل کرد ولی اکانت رو هر کنسولی اکتیو باشه بازیاش شیر میشن بین بقیه اکانتای روی اون کنسول و میشه با اکانتای دیگه هم بازی کرد اما بازم فقط شیر هست و کامل منتقل نمیشه مثلا اکانتی که روش بازی خریداری شده پاک بشه یا دی اکتیو بشه رو بقیه اکانتا بازی قفل میشه
ایمیلو فکر کنم بتونید ولی یوزر اصلیو نه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام
من یه اکانت ترکیبی امروز خریدم و تعداد زیادی روش بازی داشت و فقط چن تا شو تونستم تو لیست دانلود بزارم.میخواستم بدونم میشه دوباره وارد اکانت بشم و بقیه بازی ها رو تو لیست دانلود بذارم؟!

Sent from my E6533 using Tapatalk
نه همرو باید همون اول می‌ذاشتید متاسفانه
البته الانم میتونید برید ولی احتمالش زیاد میشه که قفل بشه چه همون لحظه چه چند روز یا هفته بعد
اگر نت رو قطع میکنید که کلا قفل نمیشه میتونید ریسک کنید و برید تو اکانت همرو بذارید دانلود ولی دیگه کلا قطع کنید فقط برا دیتا وصل کنید

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
اکانت رو باید رو کنسول دوم ساین این کرد درسته؟ چون اینجوری باید ایمیل و پس رو به کنسول دوم وارد کرد ( یا راه دیگه ای هم هست)
راهی که میشه از دزدیده شدن اکانت جلوگیری کرد چیه؟
بخواید رو کنسول کس دیگه بزنید بازی از رو کنسول خودتون دی اکتیو میشه که یعنی فقط با اینترنت میتونید ازش استفاده کنید بدون اینترنت بازیا قفل میشن
بله باید یوزر پس بزنید رو اون کنسول
تاپیک شیرینگ هست تو انجمن توضیحات کامل تو پست اولش هست

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
تایم اوت رو چطوری میشه حل کرد؟
نت تایپ رو چطوری میشه open کرد؟
زنگ بزن به شرکت اینترنتت برات دان ریت رو پایین ببرن
از نت تایپ هم بهشون بگو شاید بتونن کاری انجام بدن اگه نت ایرانسل یا همراه اول داری که نت تایپ اوپن نمیشه مگه اینکه شانس داشته باشی

• Like
Reactions: AM!R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر