همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
دوستان برای خرید بازی های دیجیتالی کدام کشور بهتره؟ در حال حاظر اکانت امریکا و انگلستان موجوده. یکی از دوستان میگفت اکانت امارات از همه بهتره چون پول امارات ارزونتره. میخام بازی ها رو روی اکانت بخرم و شیر کنم با دوستم.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
دوستان برای خرید بازی های دیجیتالی کدام کشور بهتره؟ در حال حاظر اکانت امریکا و انگلستان موجوده. یکی از دوستان میگفت اکانت امارات از همه بهتره چون پول امارات ارزونتره. میخام بازی ها رو روی اکانت بخرم و شیر کنم با دوستم.
رجین 2 اروپا که گرون در میاد برات
رجین امارات هم اینو در نظر داشته باش که بعضی از بازیا سانسور میشه.
رجین 1 امریکا بگیر که گیفت کارتش همه جا فراوانه. بعد بازیاش هیچ گونه سانسوری نداره. معمولا هم تخفیف های خوبی داره. البته یکی دو ماهه بازی خوب تخفیف نداده

• Like
Reactions: imanasgharpour

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
رجین 2 اروپا که گرون در میاد برات
رجین امارات هم اینو در نظر داشته باش که بعضی از بازیا سانسور میشه.
رجین 1 امریکا بگیر که گیفت کارتش همه جا فراوانه. بعد بازیاش هیچ گونه سانسوری نداره. معمولا هم تخفیف های خوبی داره. البته یکی دو ماهه بازی خوب تخفیف نداده
پس همین ریجن یک خودم شرایطش بهتره. برای تخفیف ها حتما باید پلاس داشه باشیم؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
پس همین ریجن یک خودم شرایطش بهتره. برای تخفیف ها حتما باید پلاس داشه باشیم؟
هر هفته یه سری بازی تخفیف میخوره برا همه و بعضی بازیا برا اعضای پلاس تخفیف بیشتری داره، مثلا برا اعضای عادی ۴۰% تخفیف و برا پلاس ۶۰% تخفیف.
البته برا پلاس هر ماه یکی دو بازی رایگان هم داره، اتفاقا بعضا بازی های خیلی خوبی هم رایگان میشه، البته برا بازی کردن این بازی ها باید همیشه پلاس داشته باشی

یه سوال. چرا وقتی پلاس آدم تموم میشه، بازیا قفل میشن اما هنوز میشه آنلاین بازی کرد؟ کسی تا حالا دقت کرده به این موضوع؟
بعد از اتمام پلاس فقط بازی هایی قفل میشن که به صورت رایگان با پلاس خرید شده،
پلاس هم تموم بشه نمیتونی مولتی بزنی،
شاید هم از اکانت هکی استفاده میکنی؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: imanasgharpour

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
هر هفته یه سری بازی تخفیف میخوره برا همه و بعضی بازیا برا اعضای پلاس تخفیف بیشتری داره، مثلا برا اعضای عادی ۴۰% تخفیف و برا پلاس ۶۰% تخفیف.
البته برا پلاس هر ماه یکی دو بازی رایگان هم داره، اتفاقا بعضا بازی های خیلی خوبی هم رایگان میشه، البته برا بازی کردن این بازی ها باید همیشه پلاس داشته باشی
خیلی ممنون اخه از اکانت هکی استفاده میکنم اینا رو نمیدونستم

• Like
Reactions: mgh2225

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بعد از اتمام پلاس فقط بازی هایی قفل میشن که به صورت رایگان با پلاس خرید شده،
پلاس هم تموم بشه نمیتونی مولتی بزنی،
شاید هم از اکانت هکی استفاده میکنی؟
نه عزیز هکی و اینا ندارم
من هر وقت پلاسم تموم میشه راحت آنلاین میزنم. حتی وقتی پلاس نداشتم هم آنلاین میزدم بازیارو
اصن من تا حالا ندیدم بازی ای پلاس بخواد! نمیدونم چرا اینجوریه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
نه عزیز هکی و اینا ندارم
من هر وقت پلاسم تموم میشه راحت آنلاین میزنم. حتی وقتی پلاس نداشتم هم آنلاین میزدم بازیارو
اصن من تا حالا ندیدم بازی ای پلاس بخواد! نمیدونم چرا اینجوریه
کدوم بازیا؟
شاید بازی فری تو پلی بازی میکنی؟
شایدم خودت یا یه اکانت دیگه تو کنسول داری که پلاس داره؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
کدوم بازیا؟
شاید بازی فری تو پلی بازی میکنی؟
شایدم خودت یا یه اکانت دیگه تو کنسول داری که پلاس داره؟
عزیز باور کن انقد سرم میشه ازین چیزا :)
آنچارتد ، پی وی زد، فیفا، تایتان فال، فقطم اکانت خودمه رو کنسول که از اول خودم ساختمش
من اصن تا حالا ندیدم وقتی یه بازی پلاس بخواد چجوری میشه :))
اون اول که پلاس نداشتم لازم داشت بعضی بازیا، اما بعد این که یه سه ماهه خریدم و الان تموم شده دیگه پلاس لازم ندارم. نمیدونم چجوریه باگه یا چی اما خیلی جالب شده

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان من اکانت اصلیم رو ps4 و میخوام رو ویتا هم واردش کنم.
تایید دو مرحله ای هم دارم.
وقتی میخوام اکانت رو وارد ویتا کنم میگه تایید دو مرحله ای رو وارد شو و لینک سونی برام اس میشه وارد که میشم و تایید رو میزنم به رمز بلند میده که وقتی تو ویتا میزنم بازم قبول نمیکنه!
ولی وقتی اکانت رو توی ps3 خواستم فعال کنم بدون مشکل انجام شد.
کسی راه حلی داره؟

دوستان من اکانت اصلیم رو ps4 و میخوام رو ویتا هم واردش کنم.
تایید دو مرحله ای هم دارم.
وقتی میخوام اکانت رو وارد ویتا کنم میگه تایید دو مرحله ای رو وارد شو و لینک سونی برام اس میشه وارد که میشم و تایید رو میزنم به رمز بلند میده که وقتی تو ویتا میزنم بازم قبول نمیکنه!
ولی وقتی اکانت رو توی ps3 خواستم فعال کنم بدون مشکل انجام شد.
کسی راه حلی داره؟

فهمیدم راه حلش رو:D
چون یه اکانت دیگه رو ویتا بود قبول نمیکرد!!!
خیلی جالبه با این که ساین اوت میکردم و جدیده رو میزدم بازم قبول نمیکرد.

تنها راه اینه که وارد بوت کنسول بشید و ریست فکتوری کنید و اکانت جدید رو وارد کنید و بعد مموری رو هم فرمت کنید یجورایی هر چی هست و نیست پرید :D
ولی ارزشش رو داشت.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Democracy

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
عزیز باور کن انقد سرم میشه ازین چیزا :)
آنچارتد ، پی وی زد، فیفا، تایتان فال، فقطم اکانت خودمه رو کنسول که از اول خودم ساختمش
من اصن تا حالا ندیدم وقتی یه بازی پلاس بخواد چجوری میشه :))
اون اول که پلاس نداشتم لازم داشت بعضی بازیا، اما بعد این که یه سه ماهه خریدم و الان تموم شده دیگه پلاس لازم ندارم. نمیدونم چجوریه باگه یا چی اما خیلی جالب شده

شک نکن باگه.

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
برای خرید قسمت 500 گیم . بازی های PS3 استور پلی 4 نیاز به 14 روز تریال هست که کریدیت کارد می خواد . چطور می تونم وارد بشم و خریدم رو انجام بدم به این روش?

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان. من نمیدونم چرا ایمیل های newsletter و تبلیغی و تخفیف ها برام نمیاد. ایمیل های تراکنش ها را دریافت میکنم. نمیدونید مشکل از چیه؟ توی قسمت نوتیفیکیشن هم تیکهای مربوط رو زدم :| با ساپورت سونی هم که میخوام چت کنم میزنه چت شما بلاک شده :|

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر