همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان این پینگ به درد بازی Plants vs Zombies 2 میخوره به نظرتون ؟
gx6c_photo_2017-11-29_19-02-47.jpg
نه مشکلی پیش نمیاد...بازی تا پینگ 180 هم فک نکنم مشکلی داشته باشه.(اگرم این تست پینگ داخلیه قاعدتا تفاوتش با سرور های خارجی زیاد نخواهد بود هر چند که به نظرم 8.8.8.8 برای تست پینگ خارجیه).
بازی PVZ GW2 هم سرواری خوبی داره...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hunter76

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان web briwser کنسول کجاشه؟ من هرچی میگردم نیست .ایکسباکس ماکروسافت اج داره این چیزی نداره؟
من یه وایفای دارم که رمز داره
هر چی تو کنسول انتخابش میکنم صفحه وارد کردن رمز ظاهر نمشه .ولی تو ایکسباکس راحت میشه .مشکلش چیه؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان web briwser کنسول کجاشه؟ من هرچی میگردم نیست .ایکسباکس ماکروسافت اج داره این چیزی نداره؟
هر چی تو کنسول انتخابش میکنم صفحه وارد کردن رمز ظاهر نمشه .ولی تو ایکسباکس راحت میشه .مشکلش چیه؟
th.jpg

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
این مشکل بعضی اوقات پیش میاد.
اگه میتونی که کلا پیشنهاد میدم از لن استفاده کن.!
قاعدتا باید تنظیمات رو دستی وارد کنی...انجام دادی؟(توی همین انجمن ها تاپیکش هست ی امتحانی بکن).

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
این مشکل بعضی اوقات پیش میاد.
اگه میتونی که کلا پیشنهاد میدم از لن استفاده کن.!
قاعدتا باید تنظیمات رو دستی وارد کنی...انجام دادی؟(توی همین انجمن ها تاپیکش هست ی امتحانی بکن).
نه دستی وارد نکردم .اموزشش کجاست؟

Mohsen.CR7

کاربر سایت
Nov 4, 2017
4
آقا این مشکل ارور CE-34481-0 خیلی چیزی داغون و رو مخیه. 2 روز مشکلی نیست و مثل آدم وصل میشه اما 2 روز ارور میده و وصل نمیشه به psn خواهشا اگه کسی به راه حلی برای این ارور رسیده کمکون کنه.

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
بچه ها من چند ماه پیش یک اکانت خریدم و چند تا بازی توش بود یکیشون رو نصب کردم ولی بقیه رو گزاشتم توی لیست دانلود حالا که می خوام اونها رو نصب کنم وقتی میره توی قسمت نصب پیغام cannot install میده اینم بگم دستگاه رو اپدیت نکردم و ورزن 4.55 هستش ولی بازی های قبلی همون اکانت روی کنسول داره اجرا میشه ولی بقیه توی لیست دانلود نصب نمیشن...فضا هم روی هارد دارپم...کسی به این مشکل تا حالا نخورده؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
بچه ها من چند ماه پیش یک اکانت خریدم و چند تا بازی توش بود یکیشون رو نصب کردم ولی بقیه رو گزاشتم توی لیست دانلود حالا که می خوام اونها رو نصب کنم وقتی میره توی قسمت نصب پیغام cannot install میده اینم بگم دستگاه رو اپدیت نکردم و ورزن 4.55 هستش ولی بازی های قبلی همون اکانت روی کنسول داره اجرا میشه ولی بقیه توی لیست دانلود نصب نمیشن...فضا هم روی هارد دارپم...کسی به این مشکل تا حالا نخورده؟
باید به آخرین V 5.01 آپدیت بشه .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
این سوالو تو تایپک هر سوالو مطلبی راجب ps4 پرسیدم کسی جواب نداد ! حتما بچه ها نمیدونن :D!
اینجا کسی نمیتونه یه کمکی کنی ببینیم چجوریسا چون میخوام سریع تر ریست کنم
دمتون گرم
----------------
رفقا ما اگه ریست فکتوری کنیم چیا پاک میشه ؟؟ مثلا یوسرای داخل کنسول همه پاک میشن ؟ بعد نمیشه با زدن پسورد و ایمیل وارد شد یعنی کامل حذف میشن ؟
یا مثلا یوسرای داخل بازیمون مثلا یوسری که برای ea هست اینا واسشون مشکلی پیش نمیاد ؟

چون یه مشکلی پیش اومده میخواستم بزنم ریست فکتوری کنم اما راهشو نمیدونم کسی میتونه راهنمایی کنه و یه توضیح کامل بده ایا چه چیزایی پاک میشن
بازی هم دیجیتالی ندارم و فقط دیسکی دارم که تهش اگه پاک شه اپدیتارو مجدد میگیرم جز اینا فقط یه توضیحی بدید راجب اون یوسرا
چون خیلی واسم مهمه یوسرا مشکلی پیش نیاد واسشون

راه ریست فکتوریم بگید ممنون میشم و اینکه چقدر زمان میبره
سلام داداش، ریست فکتوری بزنی همه چیزت پاک میشه، انگار تازه کنسول رو خریدی، با این تفاوت که اخرین اپدیتی که کردی میمونه رو کنسول،
همه اکانتا و بازیا وسیوها پاک میشن،
برا ریست فکتوری باید موقعی که کنسول خاموشه، دگمه روشن رو به مدت ‌۷ ‌‌ثانیه نگه داری تا بوق بزنه و بره تو سیف مود

• Like
Reactions: aslirezahddd

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
وب براوزر که داره، احتمالا انتقال دادی یه فولدر دیگه، حتما حتما هست
سوال دوم احتمالا برا همون نت یه بار رمزش رو زدی و دفعات دیگه رمز نمیخواد، فقط بار اول رمز میخواد و دفعات بعدی خودش وارد میکنه، این بهتره دیگه
باز اگه تو این مورد سوالی بود بپرس

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستانی که مشکل Appear offline دارن اول log out کنن بعد option بزنن و گزینه ی log in with online status [ online رو انتخاب کنن بعد از اون دکمه ی home رو نگه دارند و از طریق quick menu قسمت online status گزینه ی appear offline رو انتخاب کنند به احتمال زیاد مشکلشون برطرف میشه .
اینو در نظر داشته باشین اگه بازی مولتی آنلاین میزنین در هر صورت انلاین نشونتون میده،
این گزینه برا اونه که انلاین باشین ولی بازی تکنفره بازی کنین یا مثلا فیلم ببنین، این مواقع شما رو افلاین نشون میده تا مزاحمی نداشته باشین،

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام من 3 تا اکانت دارم (آمریکا، انگلستان و امارات). اکانت آمریکا رو پرایمری کردم. الان تروفی های اکانت های انگلستان و امارات میره برای آمریکا؟ مثلا گرن توریسمو رو با اکانت انگلستان خریدم. تروفی هاش کجا میره؟
در مورد پلاس چطور؟ ممنون
تروفیها تو هر اکانتی که بازی میکنین برا اون میاد، حالا فرقی نداره بازیتون برا هر رجین و هر اکانت دیگه ای باشه،
ملاک تروفی اکانتیه که باهاش بازی میکنین، نه اکانتی که بازی خریداری شده

• Like
Reactions: mehran2190

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام.دوستان میشه راهنمایی کنید برای آنلاین بازی کردن چه نتی بگیرم که پینگ خوبی داشته باشه.ممنون.
دوست من شرکت های مختلف تو مناطق مختلف کیفیت خدماتشون فرق داره، ولی سعی کن نت خونگی بگیری نه همراه، و از هر شرکتی بگیری، معمولا بگی سرویس گیمینگ میخوام، راهنماییت میکنن،
من مخابرات دارم ومعمولا پینگم به اروپا ۱۳۰ هست و برا همه بازیا کاملا جواب میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر