همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان من میخوام این تایید دو مرحله ای رو برای اکانت اصلیم فعال کنم ولی یه چیزی که هست موقع وارد کردن شماره تلفن از من ریجن یا همون کشور رو میخواد که چون از قبل ریجن اکانتم برا امریکاست اونجا هم به صورت پیش فرض امریکا زده ( گرچه که میشه تغییرش داد) ولی سوالم اینه الان من ریجن ایران انتخاب کنم بعد از اون طرف ریجن خود اکانتم امریکا باشه بعدا مشکلی چیزی به وجود نمیاد !!( مثلا چه میدونم یهو سونی منو بن کنه اینا....)
...................
پ.ن= الان نگاه کردم کشور ایران و اصلا نداره که !!!!!:D

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من میخوام این تایید دو مرحله ای رو برای اکانت اصلیم فعال کنم ولی یه چیزی که هست موقع وارد کردن شماره تلفن از من ریجن یا همون کشور رو میخواد که چون از قبل ریجن اکانتم برا امریکاست اونجا هم به صورت پیش فرض امریکا زده ( گرچه که میشه تغییرش داد) ولی سوالم اینه الان من ریجن ایران انتخاب کنم بعد از اون طرف ریجن خود اکانتم امریکا باشه بعدا مشکلی چیزی به وجود نمیاد !!( مثلا چه میدونم یهو سونی منو بن کنه اینا....)
...................
پ.ن= الان نگاه کردم کشور ایران و اصلا نداره که !!!!!:D
نمیدونم الان میشه شماره ایران داد یا نه ؟ ولی من از همون اولش شماره خودم رو دادم ریجن اکانت هم واسه امریکاست. هیچ مشکلی هم نبوده تا الان ! :D

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
نمیدونم الان میشه شماره ایران داد یا نه ؟ ولی من از همون اولش شماره خودم رو دادم ریجن اکانت هم واسه امریکاست. هیچ مشکلی هم نبوده تا الان ! :D
الان از داخل سایت سونی خواستم اقدام کنم دیدم که ایران رو داره ( ولی از داخل خود کنسول فقط یه سری کشورا رو داره ) .....
پس با این حساب بزنم فعال کنم دیگه؟!!:D

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
الان از داخل سایت سونی خواستم اقدام کنم دیدم که ایران رو داره ( ولی از داخل خود کنسول فقط یه سری کشورا رو داره ) .....
پس با این حساب بزنم فعال کنم دیگه؟!!:D
آره واسه امنیت بالا حتما این کارو کن، فقط حواست باشه یه ۵-۶تا کد بهت میده واسه مواقع اضطراری حتما یه جا یادداشت کن یا عکس بگیر ازش اگه یه وقت به هر دلیلی sms نیاد واست تنها راه نجات اکانت همون کد ها هستن. :D

Gesendet von meinem iPhone 8 Plus mit Tapatalk

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
دوستان کسی اینجا اسپاتیفای استفاده میکنه بتونه منو راهنمایی کنه؟
قبلا که فیلتر بود ولی الان هم که اون مشکل حل شده نمیتونم لاگین کنم؟
فکر کنم کانکشن پی اس ان مشکل داره؟ :-?

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان هرکاری می کنم Appear Offline کار نمیکنه... هرچی میزنم دوباره Online نشون میده، چندبار هم Sign Out و Sign In کردم فایده ای نداشت !
کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟ راه حلی به نظرتون نمیرسه ؟

ویرایش: چک کردم مثه اینکه مشکل از طرف PSN هست. یه سری دیگه از ملت هم این مشکل رو دارن.

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان هرکاری می کنم Appear Offline کار نمیکنه... هرچی میزنم دوباره Online نشون میده، چندبار هم Sign Out و Sign In کردم فایده ای نداشت !
کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟ راه حلی به نظرتون نمیرسه ؟

ویرایش: چک کردم مثه اینکه مشکل از طرف PSN هست. یه سری دیگه از ملت هم این مشکل رو دارن.
مشكلت حل نشد?!
منم از ديروز اين مشكلو دارم

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام من 3 تا اکانت دارم (آمریکا، انگلستان و امارات). اکانت آمریکا رو پرایمری کردم. الان تروفی های اکانت های انگلستان و امارات میره برای آمریکا؟ مثلا گرن توریسمو رو با اکانت انگلستان خریدم. تروفی هاش کجا میره؟
در مورد پلاس چطور؟ ممنون

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام من 3 تا اکانت دارم (آمریکا، انگلستان و امارات). اکانت آمریکا رو پرایمری کردم. الان تروفی های اکانت های انگلستان و امارات میره برای آمریکا؟ مثلا گرن توریسمو رو با اکانت انگلستان خریدم. تروفی هاش کجا میره؟
در مورد پلاس چطور؟ ممنون
تروفی های بازی ها برای اکانتی که بازی رو اجرا میکنه میره. یعنی اگه تو اکانت انگلستان بازی کنی تروفی میره واسه اون اگه میخوای برای اکانت اصلیت ثبت بشه باید با اکانت اصلی بازی کنی.

Gesendet von meinem iPhone 8 Plus mit Tapatalk

• Like
Reactions: mehran2190

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
دوستانی که مشکل Appear offline دارن اول log out کنن بعد option بزنن و گزینه ی log in with online status [ online رو انتخاب کنن بعد از اون دکمه ی home رو نگه دارند و از طریق quick menu قسمت online status گزینه ی appear offline رو انتخاب کنند به احتمال زیاد مشکلشون برطرف میشه .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستانی که مشکل Appear offline دارن اول log out کنن بعد option بزنن و گزینه ی log in with online status [ online رو انتخاب کنن بعد از اون دکمه ی home رو نگه دارند و از طریق quick menu قسمت online status گزینه ی appear offline رو انتخاب کنند به احتمال زیاد مشکلشون برطرف میشه .
اين روش كه نشد
من با يه اكانت ديكه اي تست كردم مشكلي نيست ولي اين يكي اكانتم مشكل داره!

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
دوستان این پینگ به درد بازی Plants vs Zombies 2 میخوره به نظرتون ؟
gx6c_photo_2017-11-29_19-02-47.jpg

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
این سوالو تو تایپک هر سوالو مطلبی راجب ps4 پرسیدم کسی جواب نداد ! حتما بچه ها نمیدونن :D!
اینجا کسی نمیتونه یه کمکی کنی ببینیم چجوریسا چون میخوام سریع تر ریست کنم
دمتون گرم
----------------
رفقا ما اگه ریست فکتوری کنیم چیا پاک میشه ؟؟ مثلا یوسرای داخل کنسول همه پاک میشن ؟ بعد نمیشه با زدن پسورد و ایمیل وارد شد یعنی کامل حذف میشن ؟
یا مثلا یوسرای داخل بازیمون مثلا یوسری که برای ea هست اینا واسشون مشکلی پیش نمیاد ؟

چون یه مشکلی پیش اومده میخواستم بزنم ریست فکتوری کنم اما راهشو نمیدونم کسی میتونه راهنمایی کنه و یه توضیح کامل بده ایا چه چیزایی پاک میشن
بازی هم دیجیتالی ندارم و فقط دیسکی دارم که تهش اگه پاک شه اپدیتارو مجدد میگیرم جز اینا فقط یه توضیحی بدید راجب اون یوسرا
چون خیلی واسم مهمه یوسرا مشکلی پیش نیاد واسشون

راه ریست فکتوریم بگید ممنون میشم و اینکه چقدر زمان میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر