1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط erfanimmortal, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    reza
    سلام چطوری باید بازی که روی هارد ps4 هست انتقال داد روی pc اصلا اموزش پیدا نکردم

2. کاربر سایت

تا اونجا که من میدونم این امکان وجود نداره!
    یه سوال داشتم. اصولا بازی های رایگان پلاس تاریخ انقضاشون رو که اینجا نوشته برابر هست با پایان زمان پلاس تا اینکه دوباره شارژ کنیم. الان دیدم که همه تاریخ انقضا داره بجز life is strange که فکر کنم مربوط به جولای بود! چرا اینطوریه؟

3. Kill Em With Kindness , Go head now کاربر فعال

نام:
    رضـا
    2 حالت داره
    حالت اول تاریخ انقضای رایگان بودن بازیهای پلاس در هر ماه یعنی در فلان تاریخ این بازی از لیست بازیهای رایگان شده پلاس خارج میشه پس قبل از این تاریخ باید پلاس داشته باشین و عملیات دریافت بازی رو کامل کنین
    حالت دوم تاریخ اتمام پلاس شما رو نشون میشه که میشه پایان زمان شما برای بازی عناوین پلاسی که از قبل دریافت کردین

4. کاربر سایت

دقیقا همون حالت 2 هست که برای من میشه 4.2018 ولی خوب همه بازی ها اون تاریخ انقضا رو دارن بجز life is strange که برای همین تعجب کردم!

5. کاربر سایت

سلام نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه
    میشه همزمان روی ps4 دوتا اکانت ساخت یکی امریکا یکی اروپا؟؟

6. کاربر سایت

بله میشه

7. کاربر سایت

مرسی باید ۲تا میل جدا داشته باشم برای verify یا با یه ایمل هم میشه؟
    بعد من الان اکانته امریکارو دارم اگه یه اکانت دیگه واسه اروپا بسازم دوباره آپدیت بازیهارو برای اکانت جدید باید دانلود کنم؟

8. Gold User

فكر نكنم بشه دوتارو روي يه ميل فعال كرد البته از طريق ساب اكانت شايد بشه ولي اطلاع ندارم
    خير نيازي به اپديت دوباره نبست اكانت جديد بسازيد و بزنيد رو كنسول همه بازيارو ميتونيد همون جوري كه هستن بازي كنيد فقط سيو هاشون بين اكانتا منتقل نميشه بنابراين با اكانت خودتون بازي كنيد

mikelwar این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

مرسی از پاسختون
    من فقط به خاطر driveclub که ریجن ۲ هست میخوام یه اکانت اروپا بسازم

10. کاربر سایت

من روی اکانت psn خودم قبلا تایید دو مرحله ای فعال کرده بودم .
    امروز صبح دیدم دو بار verification code رو به فاصله نیم ساعت برام پیامک کرده در صورتی که من اصلا اون موقع خواب بودم و کنسول هم خاموش .
    دلیلش چیه؟

11. کاربر سایت

نام:
    علي
    چجوری شماره دادی بهش ؟ من اکنت آمریکا ساختم پیش شماره همه جارو داشت جز ایران

12. کاربر سایت

دیسک ریجن 2؟ اگر دیسک هست نیازی نیست که حتما اکانت شما هم همون ریجن باشه. میتونید روی اکانت خودتون هم بازی کنید و اپدیت کنید. فکر میکنم فقط برای دی ای سی های خریدنی باید هم ریجن باشن.

احتمال زیاد به اکانتت لوگین شده ولی خوب با این لوگین دو مرحله ای کاری از دستشون بر نمیاد. توی سایت نگاه کن چند دستگاه فعال هست!
    داخل خود کنسول نداره ولی اگر از سایت اقدام کنید پیش شماره ایران هم هست. توصیه میکنم حتما فعال کنید

mikelwar این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    داوود
    سلام.
    دوستان تو فروشگاه بازیسنتر قسمت فروش پلاس زده تا 24 ساعت آینده موجود میشود..
    فک نکنم موجود بشه میشه ؟ الان چند روزه نوشته تا 24 ساعت آینده موجود میشه .

و سوال بعدی اینکه با خرید یه گیفت کارت 60 دلاری و وارد کردن کد میشه از تو همون پلی استیشن استور پلاس یک ساله خرید ؟ یعنی حساب پی پال و اینا دیگه نمیخواد ؟ چون یه رایگان 14 روزه ام داره منتهی برا فعال کردنش مث که باید حساب پی پال و اینا داشته باشی.

کلا یه رهنمایی در مورد فعال کردن پلاس بفرمایید ممنون میشم

14. Gold User

فروشگاه زياد رسيدگي نميشه خيلي وقته پلاس براي فروش نيست
    ميتونيد از فروشنده هاي ديگه بخريد هر گيفت ١٠دلاري امريكا بايد بين ٣٤-٣٦ت باشه (منهاي سايتا كه قيمت بالا ميدن)
    بله ميتونيد مستقيم از استور بگيريد اون پلاس ١٤ روزه نياز به اطلاعات كارت داره ولي اگه بخوايد مستقيم بخريد نيازي نيست (هرچند پلاس ٢روزه نيازي به كرديت كارت نداره)

mikelwar و SUB-ZERO این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    داوود
    ممنون از پاسخ.
    اوکی اون دو روزه رو گرفتم. اونجوری باشه خوبه.
    بابت اطلاعات گیفت کارت ام ممنون.

این صفحه را به اشتراک بگذارید