1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط erfanimmortal, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

داداش از کجا بفهمم ریجن چنده دستگاه؟کارتنشو ندارم روشن هم نمیشه قبل روشن شدن همین ارور ها رو میده که توی عکس فرستادم
    اگه فایل مشکل داره پس چطور اپدیتش کامل انجام میشه؟

2. کاربر سایت

نام:
    حمید
    پشت کنسول مدل دستگاه رو نوشته اونو تو گوگل سرچ کن تا بفهمی ریجن چنده
    این ارور مربوط به ریجن اشتباه آپدیته برای حل مشکل بهترین کار اینه که از سایت سونی که ریجنش با کنسولتون یکی باشه دوباره آپدیت رو بگیرید

3. کاربر سایت

انجام دادم اپدیت شد اما بازم وقتی روشن میکنم میگه دستگاه رو اپدیت کن

4. کاربر سایت

نام:
    حمید
    من که دیگه راهی به ذهنم نمیرسه

5. کاربر سایت

نام:
    Amin
    سلام.
    من خواستم کد گیفت کارد 50 دلاری رو وارد کنم
    اما گفت با ساب اکانت نمیشه باید بکنیش پرایمری اکانت
    از تو ستینگ پرایمری اکانت کردم اکانتمو بعد sign out شد
    الان میخوام sign in کنم یوزر پسمو میزنم میره یه قسمت که باز باید آواتار و اسم و اینارو انتخاب کنی
    اونو که میزنم رو please wait... گیر میکنه
    نیم ساعتم وایسادم اما نرفت جلو
    الان نمیتونم sign in کنم چیکار کنم؟

6. کاربر سایت

این مشکلو تو تاپیک بغل گفته بودن که باید دستگاه ریست و فرمت بشه که تمام سیوها و بازیا پاک میشن.بازم بپرسین که صد در صد مطمئن بشین

7. کاربر سایت

سلام دوستان کنسول من مثل اینکه بن شده نوشته که playstation network access from this ps4 banned or temporarily suspended

حالا به نظرتون دائمی هست یا موقت و اگر موقت هست تا کی باز میشه؟

ممنون

8. کاربر سایت

نام:
    reza
    سلام اگر برای بار اول هست احتمال زیاد موقت هست چند روز بن شدی علتش چی بوده؟

9. کاربر سایت

نمیدونم والا هیچی ننوشته نه تاریخ نه دلیل فقط همین

10. کاربر سایت

اکانت هکی استفاده نکردی؟

11. کاربر سایت

نام:
    بهرام
    وقتی کنسولت به طور کامل خاموشه، دکمه ی پاور رو فشار بده و نگه دار، حدود ۱۰ ثانیه صبر کن تا دوبار صدای بیپ بشنوی، بعدش دکمه ی پاور رو رها کن تا کنسول در حالت safe mode بالا بیاد، اینجا ازت میخواد تا دسته رو به کنسولت با سیم وصل کنی یه سری گزینه پیش روت هست، با اولی و دومی کاری نداریم سومی اینه که کنسولت رو آپدیت کنی، چهارمی تنظیمات رو به حالت عادی بر میگردونه، پنجمی دیتابیس کنسول رو از نو می سازه ( یه کاری مثل دیفراگ کردن در پی سی) و ششمی و هفتمی یه کاری مثل هارد ریست رو کنسولت انجام میده با این تفاوت که هفتمی نرم افزار سیستمی کنسول رو هم از نو نصب میکنه و نیاز داره که یه یو اس بی درایو شامل نسخه ی کامل سیستم عامل( که فکر میکنم حجمش حدود ۸۰۰ مگابایته) به کنسولت وصل باشه، من فکر میکنم یک بار از طریق گزینه ی ۳ کنسول رو آپدیت کن با فلشی که به کنسول وصل کردی، اگر جواب نداد با گزینه ی پنج ینی بازسازی دیتابیس امتحان کن ( بسته به حجم هاردت و اینکه چقدر از فضای هاردت اشغال شده ممکنه زمان زیادی طول بکشه تا پروسه ی این گزینه تموم بشه)، خیلی از مشکلات با این گزینه حل میشن، اما اگر تمام اینا جواب نداد احتمالا به گزینه شش و بعد هفت نیاز پیدا خواهی کرد، دقت کن گزینه ی شش یا هفت باعث میشه تمام سیوها، دیتاها و بازی های هکی ات از بین برن، البته اگر قبلا پلاس داشتی و یه نسخه از سیو هات رو روی فضای ابری بک آپ گرفته باشی خب سیو ها در امانه،
    من تنها راهی که به نظرم رسید رو گفتم ممکنه دوستان راه حل بهتری داشته باشن ، ضمن اینکه میتونی مشکلت رو توی فروم های خود پلی استیشن مطرح کنی ، ببینی اونجا چی میگن.

PS4-Safe-mode-Rebuild.jpg

MO021 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    AhmaD
    وقتی یک دستگاه ps4 با باندل بازی خاصی رو میخریم آیا نیازی به خرید اشتراک اکانت گلد هم داریم؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

13. کاربر سایت

نام:
    mehdi
    سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم
    مگه قرار نبود بازی های ماه سپتامبر یکیش اینفیموس باشه الان 6 سپتامبر هستیم اما همون بازی های ماه پیش هستن که

14. کاربر سایت

سلام
    بازی‌ها از دیشب عوض شدن: https://store.playstation.com/#!/en-us/free-games/cid=STORE-MSF77008-PSPLUSFREEGAMES

raminlove این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    علي
    سلام
    psn card 60$ تقریبا همه جا قیمتش 231 هزار تومان هستش از کجا بگیرم که خیالم راحت باشه ؟ پی اس ان کارت هکی و اینا هم داریم که بندازن به خریدار؟ می خوام fifa 18 رو پیش خرید کنم. شنیدم میشه بین یک نفر دیگه هم شیرش کرد درسته؟ بعد شیر بکنم باید دستگاه خودم رو primary کنم یا دستگاه اون کسی که می خوام بهش بازی رو بدم؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید