1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط erfanimmortal, ‏Nov 22, 2013.

1. Gold User

خريد و فروش ميشن يكم بگرديد كانالاي تلگرامي اكانتاي قانوني ميذارن براي فروش ولي اينكه بازارشون داغ نيست دلايل مختلفي داره اوليش اكانتاي هكي هست كه بازار بازياي فيزيكي هم خراب كرده طرف ميگه ٦٠ت پول اكانت قانوني بدم ميرم ١٠ت هكي ميخرم
    يه دليل ديگش اينه كه يه عده كلا عادت به فيزيكي خريدن دارن يا مثلا ديسك رو ترجيح ميدن ضررش هم معمولا كمتره (بهرحال هركدوم مزايا و معايبي دارن)
    يكي هم اينكه خيلي از كسايي كه ديجيتالي خريد ميكنن دوست ندارن بازيو رو يه اكانت ديگه بخرن شير كنن باز بفروشن و... خيليا مثل من هستن كه فقط بازيو رو اكانت خودشون ميخرن با كسي هم شبر نميكنن

Dark Way این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    نوید
    چرا نمیشه گیفت کارت ریدیم کرد تو استور ؟ چش شده ؟ هی ارور invalid argument می ده.

3. کاربر سایت

نام:
    Reza
    دوستان چرا رو کنسول twitch وصل نمیشه و نمیشه لایو دید ااما با سایتش از پی سی اوکیه؟

4. کاربر سایت

نام:
    محمد
    بازی های رایگان ماه بعد برای پلاس کی اعلام میشه؟

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  5. Gold User

نام:
    مهدی
    فرداشب نهایت پنج شنبه صبح

mgh2225 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

سلام
    دوستان جزیان این بازیها که تو قسمت free games استور هستن چیه؟ واقعا رایگان هستند این بازیها یا نیاز به اکنت پلاس دارن برای اجرا؟
    بعد بازیهایی که PSN GAMES خورده براشون چی؟ اینا هم باید پلاس باشه یا منظور اینه کلا دیجیتالی عرضه شدن؟

7. کاربر سایت

نام:
    محمد
    میگن قراره infamous second son و child of light باشه.
    اگه همین باشه که عالیه من هیچکدوم رو بازی نکردم.

mikelwar و ps34 این نوشته را Like کرده اند.
  8. Gold User

نام:
    مهدی
    در مورد سوال اولتون بله اون ها رایگانن با پرداخت درون برنامه ای اختیاری و همشونم مولتی پلیرن و احتیاج به پلاس دارن.
    در مورد سوال دومتون psn games یعنی فقط دیجیتالی عرضه شدن و بله برای بخش چندنفرشون پلاس میخواد اما اگر سینگل داشته باشن خیر پلاس نمیخواد

johhny این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

دوستان دارک سولز 3 داخل استور uk شده 16 دلار
    اگه بخرمش حتما باید دیتای ریجن 2 رو بریزم روی کنسول؟

10. Gold User

بله
    هر ريجن كد خودش رو داره و فقط همون كد منتقل ميشه

11. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    سلام.
    دوستان چه سرویس کاهش پینگی رو برای PSN معرفی میکنید؟
    مثلا پینگم از 300 توی بازی Friday the 13th the game بیاد رو 100.
    شاید یکم سوالم به این تاپیک مربوط نباشه ولی چون تاپیک فعالی برای این بازی نیست مجبور شدم اینجا بگم.
    ممنون

12. کاربر سایت

نام:
    حمید
    فرقی نداره از کجا میگیری فقط مشکل شیر کردنش روی کنسوله که تنها راهی که واسه من جواب داد وارد کردن اطلاعات سرویس توی مودم بود یعنی باید توی مودمتون جایی به اسم vpn client داشته باشه
    واسه من که از 110 پایینتر نمیاد ولی همینم غنیمته
    توی این بازی فکر نمیکنم انقدرا پینگ تاثیر داشته باشه من که بیشتر واسه بتل و کد استفاده میکنم
    قبل از خرید هم ازشون اکانت تست بگیر ببین کدومش با اینترنتت سازگارتره

13. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    نه، بازیش پینگت داغون باشه اصلا نمیتونی بازی کنی.
    الان کاهش پینگ دارم، من با لن و برنامه PROXY شیر میکنم...کنسول وصل میشه ولی اصلا به منوی مالتی کانکت نمیشه.
    روششو بهم میگی ؟که چجوری خودت استفاده میکنی؟

14. کاربر سایت

دوستان شما چند اکانت دارین و چرا ؟
    (چند نفر از دوستان فعال در زمینه گیم نظرشون بگن ممنون میشم)
    من خودم ترجیحم این بود که یک اکانت فقط داشته باشم و همه بازییهام توی یکی باشه اما با توجه به اینکه یک پلاس سه ماهه ریجن دو دارم و همچنین تفاوت بازیهای رایگان این ماه بین 1و 2 (هر چند مثل اینکه این فقط دومین بار در ساله) دارم به این فکر می کنم که یک اکانت ریجن دو هم داشته باشم .

15. کاربر سایت

نام:
    حمید
    منم از proxy استفاده میکردم ولی همش ساعتی 10 مگ از سرویسم کم میشد که متوجه شدم اصلا روی کنسول شیر نمیشده
    برای وارد کردن سرویس توی مودم به قسمت vpn توی مودمت برو (مثل عکس زیر ) توی فیلد اول یه اسم دلخواه بده واسه فیلد دوم به آدرس سرور کاهش پینگ نیاز داری که برای بدست آوردنش بعد از اینکه به سرویس وصل شدی توی گوگل بنویس my ip یه عدد بهت میده که باید به عنوان آدرس واردش کنی قسمت یوزر پس هم که باید اطلاعات سرویست رو وارد کنی بعدش میتونی با کلید activate سرویس رو فعال و غیر فعال کنی

[​IMG][​IMG]

mgh2225 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید