همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
برای اینکه بفهمی از نت هست یا دستگاه حتما باید نت رو عوض کنی ، میتونی ببری پیش دسوتی آشنایی اونجا امتحانش کن
سلام.
برنامم این بود عصری کنسول رو ببرم پیش پسرخالم اونور تستش کنم ولی سر ظهری خود به خود بدون اینکه من کاری کنم خدا رو صدهزار مرتبه شکر مشکل حل شد.واقعا نمیدونم چطوری درست شد اخه از یکشنبه تا الان یعنی 5 روز شدید مشکل داشت.
در هر حال مرسی از راهنماییت علی جان

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام دوستان از اونجایی که من همیشه بازیهارو دیسکی گرفتم تا حالا دیجیتالی بازی نکردم و هیچ اطلاعاتی در مورده دیجیتالی ندارم
میشه راهنمایی کنین که چطوری میتونم بازی دیجیتالی رو داشته باشم مثلا بازی hellblade
باید چه جوری بگیرم از کجا به چه چیزایی احتیاج هستش؟
ممنون میشم از کمکتون
  • Like
Reactions: Dark Way

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان از اونجایی که من همیشه بازیهارو دیسکی گرفتم تا حالا دیجیتالی بازی نکردم و هیچ اطلاعاتی در مورده دیجیتالی ندارم
میشه راهنمایی کنین که چطوری میتونم بازی دیجیتالی رو داشته باشم مثلا بازی hellblade
باید چه جوری بگیرم از کجا به چه چیزایی احتیاج هستش؟
ممنون میشم از کمکتون
شما باید وارد psn store شید بازی رو سرچ کنید تو لیست خرید قرار دهید
گیفت کارت به اندازه قیمت گیم خریداری و کیف پول و شارژ میکنید و اقدام بخرید میکنید
در قسمت لایبری هم به بازیها دسترسی دارید برای دانلود

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام.نمیدونم چرا مشکل وصل شدن به شبکه psn پیدا کردم.یا به psn وصل نمیشه یا اگر وصل بشه ایندفعه nat type فیلد میده یا اگر هم نت تایپ2 بده و هم به psn وصل بشه اینسری میاد سرعت اپلود رو به قدری افتضاح میکنه که نتونی هیچ کاری کنی و بازی انلاین هم نمیشه کرد.
با دوتا مودم هم تست کردم جفت مشکل داشتن.از طریق isp خطمو چک کردم مشکلی نبود.نکته اینجاست که فقط با کنسول این مشکل رو دارم با گوشی و کامپیوترم هیچ جا مشکلی نیست و اینکه راحت psn یا هرجای دیگه ای وصل میشه.
بدترین مشکل زمانی هست که نمیدونی مشکلت کجایت که بخوای حلش کنی.
کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟
سلام دادا
من دقیقا همین مشکل و چند هفته پیش داشتم هیچ رقم به PSN وصل نمیشد در حالی که کنسول به اینترنت وصل بود و مشکل اتصال نداشت راحت میتونستم آنلاین بازی کنم فقط وارد Store نمیشد
چند هفته همین مشکل و داشتم شاید نزدیک یک ماه!! هر کاری هم بگی کردم ولی نشد. بعد از اولین آپدیتی که سونی داد در کمال ناباوری مشکلم کامل حل شد :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
الان این just cause 3 که برای پلاس دارا زده فری به فرض اینکه پلاس داشته باشیم واسه همیشه فری شده یا این طرح رو ممکنه حذف کنه؟
مثلا ما پلاس داریم ولی بعد یه مدت بگه دیگه رایگان نیست ؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
الان این just cause 3 که برای پلاس دارا زده فری به فرض اینکه پلاس داشته باشیم واسه همیشه فری شده یا این طرح رو ممکنه حذف کنه؟
مثلا ما پلاس داریم ولی بعد یه مدت بگه دیگه رایگان نیست ؟
این طرح از زمان ps3 پابرجاست.....

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
این ارور واسه بازی متال گیر انلاین واسه چیه ؟
80q8_photo_2017-08-19_18-45-52.jpg

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
دستان ریجن اکانتم رو چطور باید عوض کنم ؟؟؟ راهی نیست واقعا ؟
توی tlou براس شروع مولتی پلیر نیاز به دانلود مپای رایگان هست اما به خاط ریجن نمیتونم دانلود کنم
از طرفیم تروفیام رو با ساختن اکانت جدید نمیخوام از دست بدم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دستان ریجن اکانتم رو چطور باید عوض کنم ؟؟؟ راهی نیست واقعا ؟
توی tlou براس شروع مولتی پلیر نیاز به دانلود مپای رایگان هست اما به خاط ریجن نمیتونم دانلود کنم
از طرفیم تروفیام رو با ساختن اکانت جدید نمیخوام از دست بدم
يه اكانت با ريجن ديسكتون بسازيد بعد از اينكه مپارو گذاشتبد رو دانلود برگرديد روي اكانت خودتون بازي كنيد

• Like
Reactions: king of north

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
يه اكانت با ريجن ديسكتون بسازيد بعد از اينكه مپارو گذاشتبد رو دانلود برگرديد روي اكانت خودتون بازي كنيد
ممنون از جوابت .قبل این داشتم با خودم فکر میکردم و همچین کاری به ذهنم رسید
فقط نمیدونستم جواب میده یا نه
بازم ممنون

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
من بازی Uncharted: The Lost Legacy رو میخوام ریجن 2 تهیه کنم اما اکانت خودم ریجن 1 و امریکاست.

میشه یه اکانت انگلیس بسازم و توش بازی رو بخرم و رو اکانت اصلی خودم بازی کنم؟ اونوقت بازی ریجن 2 میشه؟
اکانت انگلیس ریجن 2 میشه؟ گیفت کارت هم که تهیه میکنم باید پوند باشه؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
من بازی Uncharted: The Lost Legacy رو میخوام ریجن 2 تهیه کنم اما اکانت خودم ریجن 1 و امریکاست.

میشه یه اکانت انگلیس بسازم و توش بازی رو بخرم و رو اکانت اصلی خودم بازی کنم؟ اونوقت بازی ریجن 2 میشه؟
اکانت انگلیس ریجن 2 میشه؟ گیفت کارت هم که تهیه میکنم باید پوند باشه؟
بله میشه.
بله.
بله باید پوند باشه.
حالا چرا ریجن 2؟ چون ممکنه به خاطر کمتر بودن گیفت پوند گرون تر در بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر